Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

O widzisz już widzisz plusy a z czasem będzie ich coraz więcej :)

A potem wielka radośc :) i Ta kawa ten tarasik :)

Znaczy się - już dobrze z tobą :wink:

Dziewczyny, tak sobie powtarzam, że nie mogę patrzeć za siebie tylko przed :wink: . Mój domek się do mnie uśmiecha i zaprasza ... jak tu się mam smucić 8) . W końcu raz się żyje :wink: (a dla nas tzn. dla mnie i męża jest to ostatni dzwonek, by spróbować żyć inaczej :roll: - dom to był jego pomysł )

Kurcze, zobaczycie, że jeszcze się na tym strychu spotkamy ! :D I piffko będzie, kawka, ciacho, słonko na tarasie i fotki , które później zawisną na tablicy korkowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko, jak zaczniesz już urządzać w środku swój domek, żal przycichnie, a w końcu przechodząc obok starego mieszkania będziesz się tylko cieszyć, że możesz mieszkać gdzie indziej.Nie mogę się już doczekać zdjęć z nowych wnętrz, bo prawdziwa z Ciebie estetka. Pozdrawiam cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, tylko jak się nią bedziemy dzielić? :roll:

I kto ją bedzie przewoził? :wink:

 

Ja tam bym chciała mieć taką tablice na stałe. Jak mi się smutno zrobi, to wejdę na strych z piffkiem i sobie bedę patrzeć na was :wink: :lol:

Dominiko, masz ciekawą argumentację ... :roll: . Hmmm ... najwyraźniej trzeba to będzie jeszcze przemyśleć :roll: ...

Hmmm ... ale jak to tak - pifffko na stryszku bez nas ... , eee, wtedy sama byś na tym strychu siedziała , a przecież stryszek ma być po to byśmy miały gdzie się spotykać i RAZEM pić pifffko 8)

Aga, a co Ty o tym sądzisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko, jak zaczniesz już urządzać w środku swój domek, żal przycichnie, a w końcu przechodząc obok starego mieszkania będziesz się tylko cieszyć, że możesz mieszkać gdzie indziej.Nie mogę się już doczekać zdjęć z nowych wnętrz, bo prawdziwa z Ciebie estetka. Pozdrawiam cieplutko

Aniu, WITAJ ! :D

Jak miło, że wpadłaś ! Cieszę się ogromnie, że się odezwałaś .

Masz na pewno rację, że jak zacznę urządzać "po swojemu" domek to będzie mi łatwiej . Jednak ja z tych, co trudno się adoptują w nowych miejscach. Mam nadzieję , że jak już będzie bardziej "domowo" bez tego nieładu i "placu budowy", i domek zacznie przypominać prawdziwy dom, gdy zasiądę przy kominku i popatrzę na krajobraz za oknem to będę szczęśliwa.

 

Aniu, dziękuję Ci serdecznie za miłe i pokrzepiające słowa. Zrobiłaś mi nimi ogromną przyjemność - jest mi już lepiej :wink:

 

Gorąco pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... ale jak to tak - pifffko na stryszku bez nas ... , eee, wtedy sama byś na tym strychu siedziała , a przecież stryszek ma być po to byśmy miały gdzie się spotykać i RAZEM pić pifffko 8)

 

No tak, faktycznie. Ale jak to będzie ciężka depresja a wy nie będziecie mogły? :roll:

To w takich wypadkach postawię po piffku przy zdjęciu każdej z was i nawet bedę się z wami stukać kufelkiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... ale jak to tak - pifffko na stryszku bez nas ... , eee, wtedy sama byś na tym strychu siedziała , a przecież stryszek ma być po to byśmy miały gdzie się spotykać i RAZEM pić pifffko 8)

 

No tak, faktycznie. Ale jak to będzie ciężka depresja a wy nie będziecie mogły? :roll:

To w takich wypadkach postawię po piffku przy zdjęciu każdej z was i nawet bedę się z wami stukać kufelkiem :lol:

Jak to ciężka depresja ? A my nie będziemy mogły :o ? ... MUSIMY !!! Po to jesteśmy i po to urządzamy strychy , by przyjechać z pifffkiem i pocieszać koleżankę :wink:

Nieźle to wykombinowałaś z tym kufelkiem :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...