Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To fakt- zapowiadaja sie piekne wnetrza. Bardzo jestem ciekawa tego cimnego drewna na podloze i na scianie. A iroko faktycznie zbyt ciemne nie jest- za to ma piekny cieply kolor i nie sprawi trudnosci w urzymaniu. Ceramika przypomina Ego- ktorego jak wiecie jestem wierna fanka :wink: wiec tez bardzo mi sie podoba

NIech sie wszyscy u cibie spiesza, zybysmy mieli co ogladac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhu iroko jest bardzo cieple i przyjemne 8)

 

a co do kinkietow, to poczekaj jeszcze troche :wink: oj to czekanie hihi ale jak zrobia juz chociaz czesc lazienki to zobaczysz w jaka strone mozesz sie posunac. Czy mozesz isc na szeokosc, czy musisz w pionie itp Z tego co pamietam to masz srebrno-zlota baterie, moze w zloty pojdziesz ?

Tylko ostatnio przy zlotym jest problem z dodatkami, tz wieszakami, uchwytami na papier itd... ale moze cos gdzies wypatrzysz, tez w polaczeniu srebro-zloto.

Mohag,

też myślę,aby wstrzymać się jeszcze z zakupem i konkretnym wyborem kinkietów , choć przyznam, że rozglądałam się już za nimi. Nawet wpadły mi w oko takie delikatne z kryształków, ale niestety mają srebrne dodatki . Jednak tak sobie myślę, że to chyba nie szkodziłoby gdyby były tylko srebrzyste (bez dodatku złota), bo przecież barerie mają właśnie przewagę chromu, a złoto jest tylko malutkim elementem 8)

 

A wieszaczki to sobie już upatrzyłam - są właśnie srebrno złote, więc pasowałyby do mojej łazienki :wink: .

 

Mohag, jeśli "trafisz" na jakieś kinkieciki, które pasowałyby do mojej łazienki - to pokaż :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko

 

Nadrobiłam Twój dziennik i jestem w szoku :o ile Ty już masz zrobione !!! ale jak ładnie masz bardzo mi się podoba, bardzo ładne kolory wybierasz do pokoi, Adrianko co jest z tymi Twoimi drzwiami !!! co jest źle pokaż zdjęcia może nie jest tak źle jak piszesz, nie załamuj się pewnie jak ocieplą i pomalują domek to będzie ślicznie.

i_ska, miło Cię znów gościć :D . Dzięki za miłe słowa :D .

Drzwi są obecnie przykryte czarną folią, więc ich nie widzę - i tak jest dobrze 8) . Gorzej będzie jak będę musiała tę folię zdjąć 8) :wink:

 

Domek mam już ocieplony . U mnie jest ściana 3W. Na ten klej z zatopioną siatką przyjdzie już tylko tynk cieńkowarstwowy. Wtedy ,mam nadzieję, domek wypięknieje, bo póki co jest "szarą myszką" :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałam u znajomych podłogę z marbau- właśnie deskę barlinecką. Wygląda super. W ogóle podobają mi się ciemne podłogi, tylko trochę mniej sprzątanie ich. Mam w przedpokoju jatobę i jest suuuuper. Czasami, kiedy potraktuję ją Pronto, nabiera pięknego satynowego połysku i nie mogę się na nią napatrzec. Ale już po kilku godzinach widac pyłki kurzu. Znajoma natomiast mówi, że na jej desce marbau niewiele widac i bardzo ją sobie chwali.

Zazdroszczę Ci tych już podjętych decyzji, dokonanych zakupów. Ja jakoś straciłam werwę i nic mi się nie chce :-? :(

Tabaluga - to przesilenie wiosenne. Ja także opadłam z sił , ale dopinguje mnie ten moment przeprowadzki, który jest tuż, tuż :wink: .

Tabaluga, uszy do góry, zakasaj rękawy - i do dzieła ! Koniec użalania, bo ten brak werwy tak Ci zostanie :wink: :lol:

A tak nawiasem mówiąc to najgorzej jest właśnie z podejmowaniem decyzji. Przecież one mają dla nas później decydujące znaczenie (wygoda, funkcjonalność, sprawność, solidność ...). Jak przejdziemy przez ten etap, to będzie luzik :wink:

 

Co do deski barlinieckiej, to myślę, że iroko, które ma kolor miodowy będzie łaskawy i kurzu nie będzie widać . Deski merbau są tylko do WC , więc powierzchnia do sprzątania będzie niewielka :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale iroko nie jest bardzo ciemne, więc może nie będzie tak źle :wink:

 

Adrianko, kinkieciki już mam, kupiłam jak pan miał robić tę stronę z lustrem, żeby wiedziać gdzie wypuścić te kabelki. Zrobię im zdjęcie i wkleję w dzienniku. One sa niewielkie, mają jaką prostokątną czy kwadratową podstawkę (kolor stalowy, taki półmat), i kwadratowy biały matowy klosz, wymiar z 10 na 10 cm, może trochę większy. Myślę, że do mojej kanciastej łazienki będa pasować - bo wszystko ma właśnie formę prostokątno-kwadratową (nawet umywalka), halogen do prysznica też ma kwadratową oprawę.

Dominiko,

ja też myślę, że z tym iroko nie będzie źle. Inaczej do pokoi synów trzeba będzie wchodzić w ciemnych okularach, by kurzu nie było widać (sami sprzątają i to baaardzo rzadko ) 8) :lol:

 

W/g Twojego opisu - kinkieciki , które zakupiłaś są idealne dla Twojej łazienki. Już je widzę ...

Myślę , że jak będę na takim etapie łazienki jak Ty , to też już będę mogła czegoś poszukać . Ach ! Jak ja bym już chciała je wybierać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zagladalam do dziennikow i dzis sie zdziwilam, ze juz tyle masz zrobione. A co do wyborow jakie dokonalas, to normalnie szok. :wink: Ja tu musze zagladac aby widziec ten efekt koncowy. :D Zapowiada sie przepieknie. :D

Zelijko, no wiesz, czuję się zawstydzona :oops: . Miło słyszeć takie słowa, ale tak naprawdę, to nie wiadomo jak to wszystko wyjdzie. Nieraz jest tak, że nieźle się zapowiada, a efekt jest mizerny 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt- zapowiadaja sie piekne wnetrza. Bardzo jestem ciekawa tego cimnego drewna na podloze i na scianie. A iroko faktycznie zbyt ciemne nie jest- za to ma piekny cieply kolor i nie sprawi trudnosci w urzymaniu. Ceramika przypomina Ego- ktorego jak wiecie jestem wierna fanka :wink: wiec tez bardzo mi sie podoba

NIech sie wszyscy u cibie spiesza, zybysmy mieli co ogladac :wink:

Iga,

Ty sobie nie rób wielkich nadziei co do wyglądu moich wnętrz , bo możesz się rozczarować 8) .

Ciemne drewno będzie na podłodze w WC (merbau). Ściana, a w zasadzie tylko jej fragment też miał być, ale od wczoraj plan jest inny, bo oczywiście zrodziła się następna wizja 8)

Ceramika Aveo jest trochę podobna do Ego ( również była moim faworytem) , ale bardziej opływowa. W zasadzie to ma kształ przeciętego na pół jajka :wink: . Najbardziej podoba mi się dość spory kibelek tej serii - taki "posiasny" dla grubasków :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Mohag, zaraz zacznę opowiadać w Dzienniku, bo sama jestem bardzo tą nową wizją podekscytowana .... 8) :wink:

ps. wyjdzie bardzo dobrze, bo z taka starannoscia dobierasz wszystko ze nie moze sie nie udac :lol:

... jestem cała w nerwach . Mnie się najbardziej udaje jak się w ogóle nie staram 8) . A jak chcę aby dobrze wyszło, jak mi na czymś zależy, to jak na złość - kicha ! :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga,

jak zobaczyłam ten kamień pierwszy raz nie mogłam wyjść z podziwu , że sama natura może stworzyć coś tak wyjątkowego.

Mój trawertyn będzie kremowo-beżowy, a podłoga drewniana . Ponieważ w kamieniu można dostrzec te kolory, to sądzę, że będzie pasował :roll: :wink:

 

Zelijko,

wolałabym, by moi goście raczej ze mną przebywali niż spędzali czas w odosobnieniu :wink: :lol: .

Iga, kiedyś zapowiedziała, że przyjedzie do mnie specjalnie po to, by posiedzieć na kibelku :wink: . Niestety koncepcja na wybór sanitariatów się zmieniła i zrezygnowałam z jej ulubionego kibelka 8) . No, ale może przyjedzie, by popatrzeć sobie na żyłki w kamieniu :wink:

Zelijko, pomysły czerpię z Forum , między innymi z Twojego wątku :D

 

Basiu,

serdeczne dzięki za miłe słowa :D.

MOJE WIELKIE GRATULACJE !!! :p Teraz to dopiero mury zaczną się piąć w górę ! :D

Trzymam kciuki i kibicuję !

 

 

Mohag,

to prawda, że kamień żywy. Ale przynajmniej nieco życia wprowadzi :wink: :lol:

W każdym razie decyzja zapadła i go bierzemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj nowy kibelek tez mi sie podoba :wink: I nie kus, bo ja bardzo lubie twoje rejony i moge przyjechac na zakupy po drodze wpadajac pogapic sie na twoj dom :wink:

 

A na powaznie to w pracy rozpoczynam nowy etap zycia. I prawdopodobnie od maja nie bede miala na nic czasu i ogranicze tez bardzo moja bytnosc na forum i w necie. Mam nadzieje, ze o nie nie zapomnicie. Praca od 9-19 standard a zazwyczaj jeszcze dluzej. Niestety kredyt splacac trzeba :roll: Tak wiec z bolem zrezygnuje z wszystkich zaplanowanych wycieczek :wink: no i z przyjazdu na zlot forum 19 maja rowniez niestety :wink: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko - myślę, że ciekawie będzie, tylko żeby wzory się nie gryzły :roll: ale jestem pewna, że jest ok, i bardzo ciekawi mnie efekt końcowy :wink:

 

Przyznam, że nie spotkałam jeszcze takiego wynalazku , a szkoda.... (no, ale jeszcze górna łazienka jest do zrobienia :wink: :lol: 8) więc bedę pilnie śledzić te poczynania łazienkowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...