Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Iga, to się z tego bardzo cieszę . Kciukasy są baaaaaardzo potrzebne. Oczy dookoła głowy będą w cenie ! Oby tylko oczopląsu się nie nabawić :lol:

A to, że inni postrzegają nas jako "szurnięci" to bez znaczenia. Byliby tacy sami, gdyby też zaczynali budowę :wink:

 

Kasiu, te SZURNIĘTE PLANY są najwspanialszymi szurniętymi planami na świecie ! :D

Oby NAM się ONE REALIZOWAŁY !!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja apropos szurniętego.....Ostatnio naszła mnie taka myśl( w chwilach zwątpienia, zmęczenia materiału) Po co mi to było???I jak zaczęłam wnikliwą dedukcję,rozważałam wszystkie za i przeciw....TO znalazłam same za... :D :D :D Żadnych przeciw!!! Uzmysłowilam sobie że było to jedno z najlepszych ( jeżeli nie jedyne, najlepsze) posunięcie życiowe!!!

Budowa oprócz strachu, obaw, braku czasu i środków płatniczych bardzo umacnia rodzinę( wbrew obiegowym opiniom)Uczy dzieci szacunku do pracy, wysiłku!!Pokazuje że można!!! Trza tylko chcieć! Wykazać inicjatywę, trochę popracować!!A efekty owych poczynań ,same się ujawniają!! Jak grzyby po deszczu w lesie!!

Pozostaje satyswakcja, zadowolenie i mnóstwo innych fajnych rzeczy!!!

Nawet jeżeli cosik zgrzyta, trzeszczy w trybach,jest rewelacyjnie!!!

Co ja bym teraz biedniusia w tym bloczysku robiła??? A za pięć lat???

Sodomia i Gomoria się kłania!!!Pozatym pozostaje aspekt finnsowy. My teraz , mieszkając w wynajętym domu ( jego części 60m2) płacimy mniej z wszystkimi mediami , niż na swoim własnościowym M4 ( 68m2) Ciekawi mnie w którą stronę to zmierza!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alfreda masz zupełna racje. Oprocz tych wszystkich plusow samej decyzji a poznej budowy (bo mi na razie tez sie wszystko podoba - nawet omijanie i rozwiazywanie problemow) to apekt finansowy jest bardzo wazny! My jestesmy bardzo mlodzi( mamy po 26 lat) i wiele osob wprost lub nie pyta skie skad my mamy kase na ta budowe. A mamy z kredytu. A ja sie pytam- skad ja bym miala kase zeby kupic mieszkanie dla nas i planowanej dwojki dzieci i splacac kredyt i dodatkowo ok 600 zł czynszu - bo takie stawki sa u nas na rynku. O calej reszcie oplat nie wspominajc :-?

Datego zarazona budowalna szajba buduje dom na przyszlosc dla calej rodziny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejko, Kasiu, Alfredko, Iguś,

moje drogie ... SZURNIĘTE :p :p :p mam ten sam pomysł na przyszłość jak WY - chcę mieszkać we własnym domku (z ogródkiem).

 

Alfredko zgadzam się z Tobą całkowicie ! To święte słowa ! :D

 

Iga, żałuję , że jak ja miałam 26 lat nie było kredytów mieszkaniowych. Gdyby były nie męczyłabym się w bloczysku tyle lat tylko cieszyła się domkiem. Niech budowlana szajba trwa ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do szajbusów. Przyjmiecie mnie? Nie jestem już taka młodziutka jak iga- 6 latek więcej i dwójka dzieci, ale to dla mojej rodzinki. Domek z ogródkiem i kredytem do emerytury, ale przynajmniej nie będę już płaciła 450 zł miesięcznie czynszu za 3 pokoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabaluga, miło, że dołączasz do grupy. JESTEŚ PRZYJĘTA !!! :p

Wiek nie ma tu znaczenia (co ja mam powiedzieć :oops: - nie tylko 6 latek :oops: :lol: ).

A do emeryturki spłacać kredycik to nic strasznego. Mnie zostało już nie tak dużo :wink: .

Cały świat żyje z kredytów, tylko MY - biedne ludki z Polski - dopiero od niedawna zaczęliśmy z nich korzystać i jeszcze do tego nie przywykliśmy. Czas się więc do nich przyzwyczajać .

 

U nas czynsze jeszcze wyższe, np. za fundusz remontowy od maja zapłacę 100 PLN :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan mamy ambitny : do końca roku ZAMKNĄĆ

Ja twierdze że zrealizujecie go :p :p :p

I kciuki juz sciskam 8)

 

Andrzejko, jak dobrze że "stoisz za mną murem". Cosik mi ten plan na wyrost (bardziej "ambitny " niż realny), ale co tam. Musimy się sprężać bo dachówka może stać w depozycie tylko do końca lipca, no i okna zamówione na listopad. Ponieważ są drewniane to muszą być montowane już po tynkach i wylewkach ( no i wszelkich instalacjach).

Tak więc już w tej chwili mamy nóż na gardle :-? .

 

Twoje kciuki są zatem niezbędne. Ściskaj, ściskaj !!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do przedmówców - plan na 1.000.000 % ZREALIZUJECIE!!! Zaciskamy kciukasy, że aż kostki bieleją!!!

 

:D :D :D

 

Gryfpc, ojej ! ...aż kostki bieleją :o . Słuchaj, może jednak delikatniej, bo jak Ci zbieleją to puścisz , a ja bym chciała żebyś trzymał kciuki cały czas :oops: :lol:

 

Fajnie, że w nas uwierzyłeś :D . Dzięki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy, że "fajnie, że w nas uwierzyłeś"?! :evil: :x Czyżbyś sugerowała, że nie byłem za Wami?! Cyba się wścieknę !!! Od samego początku TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI!!! Nie myśl sobie, że tak łatwo Ci odpuszczę!!! A co...

 

:D :D :D

 

Razem budujemy przecież, nie?!

A może mały wyścig?! Kto pierwszy zasiedli swój domek?! Co Ty na to?! ;) :) :D

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryfpc,

:oops: ... :oops: NIC nie sugeruję ! Cieszę się, że jesteś ze mną duchem i sercem - tak samo jak ja z Tobą ! :D

Pewnie, że razem budujemy - jesteśmy jakby w jednej drużynie, w jednym zespole. Jeden za wszystkich , wszyscy za jednego. Musimy się wspierać, bo razem raźniej, lepiej, przyjemniej ! :D W grupie nasza siła !

A więc nie wściekaj się proszę tylko WSPIERAJ, wspieraj dalej !!!

I nie myśl sobie, że ja taka pokorna jak baranek będę - też Ci nie odpuszczę ! :lol:

 

A wyścig możemy sobie urządzić 8) Tylko kto powie : "START" ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...