Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

Adrianko, łazieneczka piękna!

Pomysł z prysznicem jest bardzo dobry - mniej sprzatania i wygląda wg mnie bardziej elegancko.

 

Naszła mnie taka refleksja, postronnego czytacza-oglądacza, że dopiero wznosiłaś ściany, kryłaś dach i martwiłaś się dachówką, a tu już możesz wykąpać sie we własnej wannie. Z jednej strony szybciuteńko, a z drugiej ile nerwów, szybkich decyzji, a także szufli gruzu i śmieci .... daleką drogę masz za sobą.

Było warto, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Adriano tylko pozazdrościć takiego tempa. Gratuluję :D :D :D

 

Teraz mam pytania odnośnie tej super łazienki.

1. Jak dokładnie od początku (tzn. od chudziaka) zrobiliście ten

brodzik-nie brodzik.

2. Ile odstępuj (w cm :D ) jest między bidetem a wc w ich najszerszych miejscach.

3. Co to za umywalka i blat?

 

Wanna super!!!

 

Nie miałaś możliwości zrobić ogrzewania podłogowego wodnego w łazience?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominiko,

dzięki za pochlebne słowa 8) :wink: . Marzyłam o przestrzennej łazience, dlatego ją powiększyłam (kosztem pom. gosp.). Ale tak naprawdę dopiero po położeniu kafli tę przestrzeń widać. Wcześniej było widać same skosy :roll: :wink:

 

Renatko,

bardzo się cieszę, że łazieneczka Ci się podoba :D Mam nadzieję, że prysznic będzie funkcjonalny i wygodny :wink:

Droga jaką przemierzyłam wymagała wysiłku i poświęcenia, jednak niczego nie żałuję, bo to piękny czas . Warto było - rodziło się COŚ na moich oczach i z mojego serca.

Wszystkie emocje (dobre i gorsze) związane z budową własnego domu nie dadzą się z niczym porównać. Serdecznie polecam - teraz kolej na Ciebie !!! :D :p

Zelijko,

no miło, miło to słyszeć :wink: . Fotki sukcesywnie będę wklejać , jak będzie znów coś do pokazania 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano tylko pozazdrościć takiego tempa. Gratuluję :D :D :D

 

Teraz mam pytania odnośnie tej super łazienki.

1. Jak dokładnie od początku (tzn. od chudziaka) zrobiliście ten

brodzik-nie brodzik.

2. Ile odstępuj (w cm :D ) jest między bidetem a wc w ich najszerszych miejscach.

3. Co to za umywalka i blat?

 

Wanna super!!!

 

Nie miałaś możliwości zrobić ogrzewania podłogowego wodnego w łazience?

Aga - Żona Facia dzięki za gratki ! :D

Już odpowiadam na Twoje pytania:

Ad1 - łazienkę mam na poddaszu więc tam nie było chudziaka, tylko strop (monolityczny). Jednak rury były poprowadzone przed wylewkami . Dokładnie w miejscu wnęki i spływu wody idzie pion więc spust wody jest dobry . Wylewka zakryła rurę , ale ułożona została ze spadkiem (w środkowej części najniżej, a po 4 bokach najwyżej )

Ad2 - między bidetem a kibelkiem jest 80 cm odstępu licząc od ich środka (osi)

Ad3 - umywalka jest firmy Roca - Dama Senso - blatowa. Blat jest z żółtego trawertynu

 

Ogrzewania podłogowego wodnego celowo nie robiłam . Chciałam pod każdym oknem połaciowym grzejniki (podobno tak lepiej 8) :wink: ). Ogrzewanie elektryczne zrobiłam tak "na wszelki wypadek", gdyby zachodziła potrzeba dogrzania pomieszczenia, nawet wtedy gdy nie będzie działać np. latem). Takie ogrzewanie mogę włączyć kiedy tylko zechcę i na jak długo będę potrzebowała. Jego zaletą jest niezależność wobec ogrzewania wodnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko,

łazienka wyszła rewelacyjnie. Oboje z Michałem w siedzieliśmy nocy i wgapialiśmy :D oczy w każdy jej detal.

Ale facet, jak to facet, patrzy, patrzy i nagle mówi do mnie "ale fajny prysznic jest w tej łazience", ja mu na to "to nie prysznic, tylko wieszak" :oops: :D :wink:

 

Aguś, poprostu super. Jak ogłądam te Twoje wnetrza, to popadam w kompleksy, że tak nie potrafię. To znaczy wiem czego chcę, ale czy to sie zgra i jaki efekt będzie miało :roll:

 

Nadal trzymam kciuki i razem z resztą forumowiczów, czekam na foteczki :D

 

Całuski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka zapiera dech w piersiach,bardzo elegancka,bardzo,bardzo.

Widzę że jestesmy praktycznie na podobnym etapie,rzekłabym że jestes o pierś do przodu :D

Sówko - Moniko,

nieskromnie przyznam, że chciałam ... no chciałam, by taka była :oops: .

Nad niczym się tak długo nie zastanawiałam , nawściekałam i nazmieniałam jak nad tą łazienką :x 8) :lol:

 

Co do piersi, to wszystko zależy od wielkości :wink: :lol: .

A mnie się wydaje, że to Ty jesteś z przodu, bo u mnie nie ma jeszcze elewacji i podbitki 8)

A propos koloru na Twojej elewacji - czy to "przełamana" biel, czy "czysta" biel ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś,

łazienka wyszła rewelacyjnie. Oboje z Michałem w siedzieliśmy nocy i wgapialiśmy :D oczy w każdy jej detal.

Ale facet, jak to facet, patrzy, patrzy i nagle mówi do mnie "ale fajny prysznic jest w tej łazience", ja mu na to "to nie prysznic, tylko wieszak" :oops: :D :wink:

 

Aguś, poprostu super. Jak ogłądam te Twoje wnetrza, to popadam w kompleksy, że tak nie potrafię. To znaczy wiem czego chcę, ale czy to sie zgra i jaki efekt będzie miało :roll:

 

Nadal trzymam kciuki i razem z resztą forumowiczów, czekam na foteczki :D

 

Całuski

Basiu, dzięki za komplementa :wink: :D . Są miodem na moje serce :p

 

Prysznic, gdyby taki był jak wieszak, rzeczywiście byłby "fajny" :wink: :lol: . Ale Michał ma wyobraźnię ... :o ... to chyba wina tej późnej, nocnej pory :roll: :lol:

 

O swoje wnętrza się nie martw - w razie czego jestem tuż obok :wink:

Buziaczki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag, a gdzie ta przestrzeń :roll: . Poczekaj na kolejne fotki, wtedy ją będzie troszkę widać, bo na razie same wnęki i kibelki 8) :wink:

Tak naprawdę zadowolona będę dopiero jak wszystko już się dokończy, ale ogólny zarys cieszy moje oczy. Najbardziej cieszy mnie powrót do pierwotnego pomysłu, by we wnęce zrobić prysznic (bo miało być inaczej :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to gdzie hihi jak robisz photosa wanny przy ktorym stoi cosik do siedzenia czyli robione jest z odleglosci i na zdjeciu nie widac zadnych innych urzadzen sanitarnych.. a dodatkowo robisz zdjecie z kibelkiem i bidetem ktore nie zajmuja malo miejsca a na ktorym to zdjeciu nie widac wanny... to znaczy ze przestrzen jest ogromniasta jak na lazienke :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ... ale nie każdy widzi tyle ile Ty :wink: :lol: .

Łazienka jest w kształcie litery L i nawet po otwarciu drzwi nie widać jaka jest duża 8) :wink: . Nawet się z tego cieszę, bo dzięki temu zrobiła się bardziej przytulna i wydzieliły się strefy , które sobie wzajemnie nie przeszkadzają , a są tuż "za rogiem" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super łazienka!!!

A ten podest przy wannie jest na prawdę odlotowy. 8) Skojarzył mi się z jakimiś salonami kompielowymi na wystawach albo ... filmach.. :lol:

Widzę, że bideck i sedes również masz roca.. :wink: (chyba, że się mylę).

Pomysł z prysznicem we wnęce również podoba mi się. Będę miał tak samo... :oops: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! :o Łazienka jest na prawde powaljaca na kolana! Bardzo stylowa i widac, ze dopeszona w kazdym datalu- jak z zurnala :D Garatulacje!

bardzo mi sie podoba rozwiazanie twoje go prysznica - koniecznie daj znac jak bedzie w uzytkowaniu w tym splywaniem wody- szczegolnie w polaczeniu z ta oddalona przeslona z tafli szkla. Pomysl jest na prede swietny i do wykorzystania w duzej lazience.

Lacze sie w bolu z alrgiczka :wink: Teraz i kurz i te wszystki pylki. Tez caly czas myle ile sprzatnia trzeba bedzie, aby ten caly pyl usunac :roll: Kiedys sprzatalam w domu po remoncie- dopiero po jakis 2 tyg. mozna bylo zauwarzyc, ze pyl znika :roll:

Na razie nie sprzatam, bo nie mam sily, ale juz sobie wyobrazam to szorowanie okienz resztek farby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...