Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

kze,

cieszę się, że moja łazienka dobrze Ci się kojarzy :wink: . Dobre masz oko - sanitariaty są firmy Roca , czyżbyś miał też takie same ? :wink:

Witaj bratnia duszo , może należałoby założyć Klub Alergika ? :roll: :wink:

 

 

iga,

najgorszy był pył po cekolowaniu :-? . Jego skutki odczuwam do dzisiaj :(

Cieszę się, że łazieneczka Ci się podoba :D .

Próba spustu wody (na całą moc) już była i wypadła rewelacyjnie - woda spływała w dół jak z górskiego wodospadu i nierozchodziła się na boki. To zasługa mojego glazurnika, który tak wyprofilował spadki, że nic się "nie przelewa" :wink:

 

O własnoręcznym sprzątaniu nie ma mowy , zapewne trzeba będzie kogoś wziąść do pomocy - inaczej może się to dla mnie źle skończyć - miałam już pierwsze tego symptomy przy porządkach gdy się wyprowadzaliśmy z naszego mieszkania :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To ja moge nieoficjalnie dolaczyc mojego nie malza do Waszego klubu :wink: :lol: On biedak nie moze nawet "zlezalej" dobrze odkurzonej ksiazki z polki przeczytac, bo zaczyna kichac, leje mu sie z nosa... a ja biegam jak nawiedzona i zakrapiam Jemu oczy.

Ale to akurat jest mniejszy problem, wiekszym sa problemy skorne w zetknieciu z pylacymi substancjami :roll: mazidel w domu mamy na tony jak ktos potrzebuje :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kze,

cieszę się, że moja łazienka dobrze Ci się kojarzy :wink: . Dobre masz oko - sanitariaty są firmy Roca , czyżbyś miał też takie same ? :wink:

Witaj bratnia duszo , może należałoby założyć Klub Alergika ? :roll: :wink:

...

Witaj bratnia duszo! :lol:

Mam sanitariaty Koła, ale armaturę Roca. Po prostu stać mnie było na jedno z topowych wyrobów Koła, a za tą kwotę mogłem kupić najwyżej średnią klasę Roca. Poza tym sanitariat wiszący Roca (na który mnie było stać lub akurat była na niego promocja) miał coś wysające u dołu. A poza tym trafiłem na wyprzedaż (a moze promocję :roll:) Koła... Tak to już ze mną jest, że glazury, gresy i sanitariaty kupuję głównie na wyprzedażach i promocjach (za to fugi kupuję w normalnej cenie.. :lol:).

Dziękuję - może i mam dobre oko do ładnych rzeczy i ... kobiet. :wink:

 

Klub Alergika? - zakładamy w Grupach Budujących?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag,

w takim razie Twój nie malż , jest mi bardzo bliski 8) :roll: :wink: .

A za mazidła i pył budowlany - dziękuję ! Mam sporo własnego :wink: :lol:

 

paweł i renia,

:o Łałł ! Tego się nie spodziewałam :oops: . Dzięki, ale to niezasłużenie 8)

 

kze,

ceramika z Koła też bardzo mi się podoba. Nawet pierwotnie myślałam właśnie o takiej :wink: .

"Dobre oko" do ładnych rzeczy jest wskazane, jednak obawiałabym się o opinię Twojej żonki co do tych kobiet :wink: :lol:

Klub Budującego Alergika - zakładamy :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie na to, ze w kazdej budowlanej parze chociaz jeden alergik :lol: Mnie tam alegria tylko wkurza od dziecka - nie mi sie nad nia pastwic w klubie :lol: Szczegolnie, ze obcnie chyba nagorszy okres. W wspomnianymi przez Mohag masciami i kroplami musze ciagle w torebce latac i nawet w pracy wyciagac :roll: Bleee 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga,

jak widać alergia rozpanoszyła się "na całego". Szczęśliwi Ci, których ONA nie dotyczy :wink: .

Dobrze, że pary łączą się w kwestii alergii na zasadzie przeciwieństw. Co by to było gdyby na alergię cierpiały dwie osoby - kto kim by się opiekował ? :roll: :wink: :lol:

 

 

Ivonesca,

jak miło Cię znów gościć ! :D I do tego przychodzisz z takimi komplementami 8) :wink: . Dzięki !

 

Pozdróweczka ! :D :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście z tą obudową kominka to miałaś szczęście... Dobrze, że miałaś próbke w domu.. 8)

Masz bardzo ładną łazienkę, a ta wnęka na umywalkę jest bardzo gustowna. Ładnie wygląda umywalka i ten blat. Z czego jest ten blat?

Masz zdjęcie podłogi zrbionej w ta 9-tkę? Chodzi mi jak to wygląda na większej powierzchni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loj, nie wiedzialam ze "cegielka" ulozona z przesunieciem 1/3 nazywa sie 9-tka :o

 

a jak sie szafka dobrze wkomponowala w ta wneke 8) wyglada jakby specjalnie pod nia byla ta wneka robiona :wink: o jakim lustrze myslisz ? i jak i gdzie dasz oswietlenie lustrzane ?

 

ale Twoj gres podoba mi sie najbardziej 8) ten uklad w jodelke :o no cacy, jest i juz 8)

 

podloga przy portalu sie nie przejmuj, ciutke bordo jako dodatek do Twojego bezu wprowadzi ta kropelke tego "cos" do calego pomieszczenia zobaczysz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pieknie wyglada komoda pod umywalkę,blat super ładny.

Z kamieniem juz tak jest-mozna znaleźć piekny,ale żeby jeszcze do tego dostawca był równie szlachetny to juz trudniej.

O alergii nie wspominamy-ja kilka lat na lekach,starsza latorośl także,młode zaczyna :-?

Umówiłam babeczki do pierwszego sprzątania,a ja w tym czasie popracuję na ich płacę 8)

Najgorszy ten pył wychodzący zewsząd przez długi czas,brrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kze,

miło słyszeć takie komplementy :oops: :wink: .

Zarówno blat, jak i "dywanik" przed komodą wykonany jest z żółtego trawertynu .

Niestety nie mam lepszych zdjęć podłogi niż te, które już wkleiłam 8) . Może gdy gres zostanie zafugowany lepiej będzie widać to ułożenie :wink: .

 

 

Mohag,

wnęka została wykonana specjalnie pod komodę :wink: . W zasadzie nie jest to typowa wnęka , a filarek po obu jej stronach. Tak sobie to wymyśliłam, choć początkowo mężuś był przeciwny. Jednak teraz mu się podoba 8) ( wymieniłam fotkę w Dzienniku - teraz lepiej widać filarek)

Nad lustrem się zastanawiam. Z pewnością będzie miało ścięte górne narożniki , bo mi się nie zmieści ( z jednej strony jest skos).

Myślę by dać gładką dość szeroką złotą ramę , ale jeszcze nie jestem do końca zdecydowana :roll: . Oświetlenie będzie górne (halogeny) , a przy samym lustrze kinkieciki z obu stron . Już mam je wybrane i będę niebawem zawieszać :wink: .

Cieszę się , że gres Ci się spodobał :D .

Na szczęście płyta podłogowa leży poziomo i to bordo lekko się "rozmywa". Jednak gdy podejdzie się bliżej i patrzy się na nią z góry - widać tą plamę wyraźnie 8)

 

 

sówko,

niestety coraz trudniej znaleźć tych bardziej "szlachetnych" :wink: . Trzeba byłoby stać chyba nad każdym i podpowiadać "jak", "z czym" i "do czego" 8)

To możemy sobie podać rękę - jesteśmy z alergią "za pan brat" :wink: 8) . Żałuję, że dzieci biorą po nas również te cechy i przypadłości, które nie są najlepsze. A mogłoby być inaczej - powinny dziedziczyć po nas tylko zalety , samo piękno i dobre zdrowie :wink: . Ale cóż, to geny 8)

Miło, że komoda z blatem przypadła Ci do gustu :wink: .

 

Pozdróweczka ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa to tych "filarkow" nie masz do samego sufitu... myslalam ze bedziesz wklejac lustro od filarka do filarka to kinkiety mozna byloby na filarkach powiesic... ale jak masz tam taka cala gladka sciane, ona jest z tych jasnych plytek ?

 

bosh zrob te zdjecia bardziej porzadne :p tz przestrzenne bo nic nie mozna zobaczyc hihi tz kompozycja sie schowala :wink:

 

a nie pomyslalas o tym zeby rame lustra zrobic z dekorow ? ale mniamniusio by wygladalo... ale zeby byl efekt lustra w ramie, a nie lustra w kafelkach.

Kurna nie wiem czy mnie rozumiesz, przewaznie robi sie tak ze zostawiia sie niekafelkowane miejsce, na okolo kladzie sie dekor i wkleja lustro... a lustro o jakim ja mysle robi sie tak... ze na plyte meblowa nakleja dekory naokolo i po bokach. Dekor na boki sie poprostu tnie na "listewki" i przykleja. Oczywiscie kanty sa szlifowane... po obu stronach, no i wkleja sie lustro. Jest ono glebiej niz dekor co sprawia wrazenie ramy. Kafelki na plyte klei sie na sylikon trzyma jak czort bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag, przecież te nieporządne zdjęcia to tak specjalnie 8) :lol: . Nie "wyczaiłaś" tego ? :wink: . Nie mogę od razu wszystkiego pokazać, bo przecież jeszcze nie wszystko skończone . Mam w planach "lepsze ujęcia", ale dopiero po zawieszeniu kinkietów . A więc jeszcze troszkę cierpliwości :wink:

 

Pewnie gdybym nie miała tego skosu z jednej strony (który wchodzi niejako w filar) kinkiety mogłabym na filarach powiesić . Jednak było to niemożliwe, bo w tym konkretnym przypadku musiałyby wisieć na wysokości ramion (skos przeszkadza , by powiesić je wyżej) :wink: .

Wspominałam, że moja łazienka spędzała mi sen z powiek - nie było łatwo to wszystko rozmieścić 8)

 

Moje a'la filarki są jedynie do wysokości dekoru , powyżej jest mozaika , która jedynie imituje ciąg dalszy filaru. Pomiędzy nimi są jasne kafle .

 

Co do lustra w ramie z dekorów, to znam ten sposób. Nawet w swoim (byłym) mieszkaniu miałam takie lustro w WC. Wyglądało to bardzo fajnie, ale mi się już opatrzyło. Poza tym wydawało mi się, że dekorów wtedy byłoby za dużo .

Nęci mnie lustro (nietypowe jak na łazienkę) , które jest zawieszone z uchyłem ( górna część lustra lekko odchodzi od ściany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeca odrazu wiedzialam ze tak specjalnie nas w "konia" robisz, coby wszystkiego nie pokazac :p

 

Takie odchylone lustro wyglada bardzo reprezentacyjnie 8) nie wiem tylko czy sie bedzie sprawdzac przy makijazu :wink:

Osobiscie tez bardziej podobaja mi sie lustra odstajace od sciany... moje w malej lazience bedzie naklejone na mdf identyczny jak szafka pod umywalke. Bedzie to dluga waska plyta, lustro bedzie tez dlugie i waskie... na tyle wezsze niz plyta zeby gorna i dolna czesc bylo widac. Na tej gornej widocznej czesci beda przykrecone podluzne szklane lampy, szklo jest tak samo matowe jak umywalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W łazience nie będę robiła makijażu :wink: . Planuję mieć prawdziwą toaletkę ze swimi wszystkimi "upiększaczami" . Ma stanąć w sypialni. Do tej pory z racji na gabaryty naszego M3 o toaletce mogłam tylko pomarzyć. Z ledwością mieściła się szafa i łóżko 8).

 

Takie podobne lustro jak Ty zamierzam mieć w dolnym WC. Też ma być wąskie , ale chyba nie będę go naklejać na mdf :roll: . W zasadzie to mam mały "zgryz" z tym swoim WC - cikowym lustrem , bo zastanawiam się jak połączyć dwie tafle prostopadłe do siebie (jedna"twarzą", druga "bokiem" do patrzącego). Chciałabym , aby było ładne wykńczenie, , sfazowane, ale nie ostre, by dotykając nie zrobić sobie krzywdy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam w sypialni dluga komode z szufladami i przy koncu tej komody byla wkomponowana w to toaletka, powiem ze nigdy z niej nie korzystalam, dlatego tak wazne jest dla mnie miejsce do makijazu w lazience.

 

Jezeli chcesz sfrezowane na sztorc, to bedzie ostre.. ale przeciez mozesz kazac zeszlifowac na okraglo, tak jak przy stolach szklanych. Jezeli wezniesz lustro "krysztalowe" to bez problemu taki okragly frez szklarz uzyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam w sypialni dluga komode z szufladami i przy koncu tej komody byla wkomponowana w to toaletka, powiem ze nigdy z niej nie korzystalam, dlatego tak wazne jest dla mnie miejsce do makijazu w lazience.

o qurcze, a ja mam nadzieję, że właśnie w sypialni przy toaletce będzie mi bardzo wygodnie. Jeśli nie - to toaletkę do łazienki przeniosę. Mam teraz tyle w niej miejsca, że z pewnością się zmieści :wink:

Jezeli chcesz sfrezowane na sztorc, to bedzie ostre.. ale przeciez mozesz kazac zeszlifowac na okraglo, tak jak przy stolach szklanych. Jezeli wezniesz lustro "krysztalowe" to bez problemu taki okragly frez szklarz uzyska.

To jest myśl ! :D Tak właśnie zrobię ! Mohag, jesteś niezastąpiona !!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...