Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

Moja Żona tez planuje umieścić toaletke w sypialni. Make-up uskutecznia zawsze w pokoju, więc pewnie będzie z niej korzystała.. :wink:

kze,

myślę, że skoro żoneczka nie maluje się w łazience, a w pokoju, to szybciutko polubi toaletkę. Będzie miała wszystko w zasięgu ręki , wygodne duże lustro , taborecik i wreszcie swoje kosmetyki będzie miała gdzie trzymać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja też planuje toaletke w sypialni-tylko że jeszcze nie spotkałam takiej,która by pasowała,nie może to być styl empire :wink: ,a nowoczesnych toaletek ani na lekarstwo :-?

Macie namiary na coś ciekawego?

sówko,

niestety nie mam namiarów na nic nowoczesnego :-? . U mnie raczej bliżej do stylu empire 8) . Jednak sypialnię planuję z kolekcji mebli firmy Prestige

http://www.rattanprestige.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag,

sypialnię musimy mieć nową, bo starą zostawiliśmy nowym właścicielom naszego mieszkania 8) . Zabraliśmy jedynie materac , także na początku będzie chociaż na czym spać :wink: .

W planach mamy zakup całego kompletu nowych mebli do sypialni wraz z szerokim łożkiem (żeby można było się gobić :wink: ). Ale to sprawa przyszłościowa :roll:

 

Meble firmy Prestige są w/g mnie lekkie i "nie przytłaczają". Podoba mi się seria "Trento", "Bolzano" oraz "Ouozo" ( ta ostatnia najbardziej) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) 8) 8)

 

O nie, ja na moja sypialnie mam calkiem inny patent na pozniej :wink: ona jest bialo-brzozowa... szafa ma korpus brzozowy i biale drzwi, ale z bokow drzwi i na ich gorze jest taka brzozowa rama. Lozko jest biale tz ma biala rame, ale gorna czesc i dolna jest zrobiona tez z bialych plyt w brzozowych ramach... szafeczki sa biale z brzozowymi blatami.

I jak kiedys mi sie ona juz znudzi, to wszystkie biale elementy przemaluje na inny kolor... zaczne od wanili a skoncze na czarnym, przechodzac stopniowanie przez wszystkie kolory :wink: Jak poloze 10-ta warstwe to rama bedzie na rowni z plyta hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag, wiem, wiem, że Ty masz swój własny pomysł na sypialnię, ale powiem Ci, że to co planujesz , czyli malowanie w kolorze jest świetnym pomysłem . Przynajmniej tylko kiedy zechcesz będziesz miała odmienione meble. A to, że z czasem rama może się zrównać z płytą się nie przejmuj. To będzie znak, że nadszedł czas na konkretniejsze zmiany :wink: :lol:

 

P.S. A jakiej szer. łóżko Ty masz ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez planujemy kupic nowe duże łóżko. Będzie coś ok. 180cm na 200cm. Do godzenia powinno być OK, nie? :wink: :lol:

Do godzenia, to chyba im węższe tym lepsze :wink: 8) .

Aaa ! To zależy co się ma na myśli :roll: :wink: :lol:

 

 

Ja mam takie jak zaleca kze 8) :wink:

Jak widać ten "rozmiar" bardzo popularny :wink: . Też o takim myślę :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pieknie, pieknie.... tylko jak zwykle tego najwazniejszego frontowego photosa nam nie zapodalas :p :wink:

 

"bordowe" plamy wcale nie przeszkadzaja, a wrecz przeciwnie nadaja "zywotnosci" kamieniowi 8) nie wyglada jak sztuczny :lol:

No muszę Was troszkę trzymać w napięciu :wink: 8) .

Na szczęście bordowe plamy widać dopiero po zbliżeniu się do kominka. Z daleka plamy się "rozpływają" i nie "rzucają " w oczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi bardzo podoba się wykonanie "brodzika" w łazience. Dokładnie o czymś takim myślimy u siebie - fajnie to wygląda :) I oczywiście gratuluję kominka :wink: My co prawda myślimy o bardziej nowoczesnym wykończeniu domu, ale u Ciebie podoba mi się to, że "wszystko ze sobą gra", tworzy wyraźny styl. Gratuluję i do przodu, do przodu Adrianko 8)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...