Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

fajnie że masz taki duży taras! a co to za kamień? jak się nazywa? bardzo ładnie wygląda - mimo że taki mały kawałek...

 

bardzo ładnie wyglądają podświetlone wnęki i rozproszone światło w łazience :D :D :D :D u mnie temat oświetlenia nie był do końca odpowiednio przemyślany :-?

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu,

kolor sufitowej wnęki jest czekoladowy no, może taki czekoladowo-mleczny :wink: . Pasował mi do kremowego :wink: :lol:

Jak widać nie tylko ja miałam na niego "smaczek". Zrób sobie taki, bo będziesz żałować, że nie spróbowałaś :wink: :lol:

Lampy kryształowe mają niepowtarzalny blask i ślicznie odbijają światło. Najpiękniejsze to lamy Swarowskiego , ale niestety są bardzo kosztowne, bo z prawdziwych kryształów :wink:

 

 

Renatko,

ooo :o , ja takich słów mogę słuchać bez końca ... :wink: :lol:

 

 

Mohag,

jest dokładnie tak jak mówisz, dlatego tematem oświetlenia zajęłam się na etapie adaptacji projektu, a lamp zaczęłam szukać zaraz po otrzymaniu pozwolenia na budowę :wink: :lol:

 

 

Zelijko,

bardzo mi miło, że się podoba :D . Jeśli tylko będzie tylko co ukraść - bierz :wink:

 

 

SylwiaW,

fajnie, że wpadłaś :D . Dzięki za gratki i pochlebne słowa. Zapraszam ponownie :wink:

 

 

kze,

cieszę się , że Ci się podoba oświetlenie i moja bateria ... gniazdek :wink: .

A propo's gniazdek - dzisiaj zauważyłam , że pod okapem przy wejściu ptaszki uwiły sobie gniazdko. Zastanawiam się co z nim zrobić ? :roll:

 

 

Ivonesca,

niestety nie pamiętam nazwy kamienia, kojarzę tylko , że nazwa była włoska i (chyba) na literę S 8) . Planuję niebawem pojechać w miejsce, w którym go widziałam i wtedy zapiszę sobie nazwę , by mi "nie uciekła" :wink: . Jeśli nadal będzie Cię to interesowało - chętnie Ci ją podam :D

Cieszę się, że podobają Ci się podświetlane wnęki :D . Mają "robić" za mebel więc będą eksponować moje najbardziej ulubione bibeloty :wink: . Światełka całą swoją urodę pokazują dopiero wieczorem, gdy się ściemni. Wtedy znacznie wyraźniej widać rozproszenia i blask kryształków :wink:

 

 

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) moje lampy byly kupione chyba jako pierwsza rzecz w wykonczeniowce .. juz dawno, dawno temu :wink: niemalz smieje sie ze ja wlasnie pod lampy wszystko robie :lol:

 

a co do ptaszkow, to narazie nie masz i tak innego wyjscia tylko poczekac az sie wyprowadza na jesien. Po pierwsze szkoda tego co juz jest w srodku, a po drugie "gniazda z mlodymi" sa pod ochrona dopoki ptaki sa w gniezdzie rece weg :wink:

 

pozniej mozesz "odkuc" takie gniazdo... w przyszlym roku uwazaj jak tylko zobaczysz ze zaczynaja znosic budulec to niszcz i zamiataj :wink: znajda sobie inne miejsce i zacznal budowac gdzie indziej.

Moj Rubik przechowuje piec albo szesc takich gniazd obecnie... ale jak juz umyje elewacje na jesien to zakladam siatke. Trudno nie wyglada to za ciekawie, ale lepsze to niz ciagle narobione na tarasie czy na schodach wejsciowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu,

kolor sufitowej wnęki jest czekoladowy no, może taki czekoladowo-mleczny :wink: . Pasował mi do kremowego :wink: :lol:

Jak widać nie tylko ja miałam na niego "smaczek". Zrób sobie taki, bo będziesz żałować, że nie spróbowałaś :wink: :lol:

Lampy kryształowe mają niepowtarzalny blask i ślicznie odbijają światło. Najpiękniejsze to lamy Swarowskiego , ale niestety są bardzo kosztowne, bo z prawdziwych kryształów :wink:

 

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie ! :D

 

Dzięki Adrianko, spóbuję jednak zrealizować swój plan z tą czekoladką na suficie :)

Będziesz przyjeżdżała do mnie w odwiedziny i czuła się jak w swoim domu :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze, musze szybko napisac.... ale lodowisko :o 8) nie powiem, gres wyszedl ze ho-ho 8)

A fronty wlasnie tak sobie wyobrazalam, tylko myslalam ze beda bardziej w braz niz w czerwien "wpadac"... ale to na zdjeciach moze tak widac ?

 

Adriano pytanie, co masz za pstryczki elektryczki... jaka to firma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne oświetlenie :)

Adrianko widac że domek nabiera blasku i ciepełka :)

A kawka na tarasie smakuje wybornie inne trunki też bardzo dobrze smakują :wink: :)

Trzymam kciuki za wszystkie plany :)

Aga, dziękuję Ci bardzo za cieplutkie słowa :D

Kawka na tarasie na razie w fazie marzeń , ale wyobrażam sobie jak wspaniale będzie smakować :wink:

Kciuki trzymaj koniecznie ! :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze, musze szybko napisac.... ale lodowisko :o 8) nie powiem, gres wyszedl ze ho-ho 8)

A fronty wlasnie tak sobie wyobrazalam, tylko myslalam ze beda bardziej w braz niz w czerwien "wpadac"... ale to na zdjeciach moze tak widac ?

 

Adriano pytanie, co masz za pstryczki elektryczki... jaka to firma ?

Kolor frontu na na fotkach jest nieco przekłamany. Tutaj jest drugie zdjęcie - ale też nie do końca oddaje kolor

http://foto0.m.onet.pl/_m/1e00890db4d98003498ec1a0b4d66864,5,19,0.jpg

 

Pstryczki -elektryczki mam firmy Becker typ Kwadrat.

 

P.S. Nie wiedziałam, że ptasie gniazda , które ptaki uwiją na domach prywatnych są pod ochroną :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianno, ja tez taka lampe chce w salonie!!! :D No chce i juz! Ale pieknie u Ciebie. Ja sie zaprosze kiedys na zywo, bo to zobaczyc, dopiero dach zapiera.

Tylko, kurka, daleko jestes... :cry:

Zelijko, lampa , która wisi w salonie jest baaaardzo stara 8) . Gdy jeszcze nie była zawieszona wydawała się ogromniasta - ma 90 cm średnicy 8) , ale po zawieszeniu , wydaje się chyba taka "w sam raz" :wink:

Dzięki za komplementa :wink: . Oczywiście zapraszam ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej Adrianko, ale u Ciebie PIEKNIE :D :D :D . Gres miodzio, i lampy i w ogóle wszystko.

Dawaj więcej zdjęć coby nacieszyć oczyska.

Witaj Sonika, :D

to Twój gres był dla mnie inspiracją. Dzięki ! :D .

Jeszcze nie za bardzo jest co pokazać, więc i zdjęć na razie mało 8) :wink:

Mam nadzieję, że glazurnik niebawem skończy WC-cik to jakieś fotki będą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo tu na tym front jest bardziej brazowy 8)

 

gniazdo, jako gniazdo nie jest pod ochrona hihi mozesz go na jesien wywalic, ale dopoki sa w nim jaja albo pisklaki to jest pod ochrona :lol:

 

Kolor frontu "na żywo" jest taki pomiędzy pierwszym a drugim zdjęciem. Ale czerwieni w sobie nie ma. To raczej miód, rudość , teak , orange :wink:

 

Jutro sprawdzę, czy w gniazdku są jajka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...