Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A to ja Beckera Kvadraty ogladalam, bo w mieszkaniu mam tylko inny model i sa okej, tylko ze nie wygladaly tak atrakcyjnie jak teraz u Ciebie na scianie 8)

Ale chyba na Polo sie zdecyduje, bo ja bym chciala takie zeby ramka byla jak najciensza... a z tego co ogladalam to tylko Polo jest w takiej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag,

pamiętam , że chcesz małe ramki :wink: . Nawet widziałam to Twoje Polo :wink: . Ostatnio przy okazji zakupu dzwonka hi, hi - przypomniał mi się gong kakadu :lol: , no właśnie - widziałam nie kwadratowe, ale okrągłe włączniki - wzorowane na latach 70. Metalowe, lub z PCV i powiem Ci, że super wyglądały. No i nie miały prawie żadnej ramki :wink:

 

Amtla,

:D :D :D

P.S. Wynagrodzę Ci to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca,

niestety nie pamiętam nazwy kamienia, kojarzę tylko , że nazwa była włoska i (chyba) na literę S 8) . Planuję niebawem pojechać w miejsce, w którym go widziałam i wtedy zapiszę sobie nazwę , by mi "nie uciekła" :wink: . Jeśli nadal będzie Cię to interesowało - chętnie Ci ją podam :D

Cieszę się, że podobają Ci się podświetlane wnęki :D . Mają "robić" za mebel więc będą eksponować moje najbardziej ulubione bibeloty :wink: . Światełka całą swoją urodę pokazują dopiero wieczorem, gdy się ściemni. Wtedy znacznie wyraźniej widać rozproszenia i blask kryształków :wink:

Ada - nie przejmuj się tak bardzo nazwą tego kamienia - spytałam tak z ciekawości :oops: bo u mnie już nijak go nie wcisnę ;-)

 

co do światełek to wczoraj własnie pokłóciliśmy się z małżem w kwestii oświetlenia schodów - chcę żeby podkuł kawałek pod kabel, aby były 3 kinkiety nad schodami, a on upierał sie że jak będą 2 to tez będzie widno :-? ......kwestia żeby było ładnie w ogóle do niego nie docierała :-? .,.....światło ma być po to aby było widno i koniec kropka :cry:

 

ale może jeszcze go przekonam 8) 8) 8)

 

pięny gres w salonie ......superowy !!!!

no i kolejne światełko tez jak się patrzy :-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Adriano Komputero :D

 

Adriano Komputero

SylwiaW,

fajnie, że wpadłaś . Dzięki za gratki i pochlebne słowa. Zapraszam ponownie

Dzięuję za zaproszenie i już jestem :D Salon prezentuje się znakomicie, nie mogę się napatrzeć... a ile ma metrów? Z tego co widzę kuchnia również zapowiada się wspaniale :D czekam z niecierpliwością na zdjęcia,

 

 

SylviaW

Ale piekny masz awatarek. :wink: :p Gdzie takie mozna znalezc? :wink:

 

ja ten znalazłam w Krynicy Morskiej na początku marca :wink: i tak się nim zachwyciłam, że już mi zostało... Kto to widział taką pękną pogodę o tej porze roku :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca,

nie zawsze jest łatwo przekonać mężczyznę - oni inaczej postrzegają 8) :wink: . Ale nie poddawaj się :wink:

Jakie te kinkiety miałyby być ? :roll:

 

 

SylwiaW,

jak miło , że znów jesteś :wink: .

Salon z jadalnią ma 45 m . Cieszę się, że Ci się podoba :D .

Kuchnia na razie tylko się zapowiada - jutro mają zakończyć montaż szafek , więc zobaczymy co z tego wyjdzie 8) :roll:

 

 

Aga,

a co planujesz drugi dom budować :o ? Fajnie, że gres wpadł Ci w oko :wink: . Dzięki za kciuki - trzymaj jeszcze ! :D

 

 

Mohag,

eee tam, bez szaleństw się nie da - u Ciebie same szaleństwa :wink: :lol:

 

Amtla,

niebawem wszystko się wyjaśni ... :wink:

 

 

Renatko,

:D :D :D mów do mnie jeszcze !

 

Pozdrawiam Was serdecznie dziewczyny ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca,

nie zawsze jest łatwo przekonać mężczyznę - oni inaczej postrzegają 8) :wink: . Ale nie poddawaj się :wink:

Jakie te kinkiety miałyby być ? :roll:

jeszcze się nie poddałam ;-)

 

a kinkiety to jeszcze nie wiem dokładnie - na pewno muszą być dość blisko przy scianie i chyba światło skierowane w dół - masz jakąś fajna stronkę z oświetleniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca,

nie zawsze jest łatwo przekonać mężczyznę - oni inaczej postrzegają 8) :wink: . Ale nie poddawaj się :wink:

Jakie te kinkiety miałyby być ? :roll:

jeszcze się nie poddałam ;-)

 

a kinkiety to jeszcze nie wiem dokładnie - na pewno muszą być dość blisko przy scianie i chyba światło skierowane w dół - masz jakąś fajna stronkę z oświetleniem?

Ivonesca, z pewnością coś fajnego znajdziesz, bo wybór jest spory. Nawet w Castoramie, czy Leroy Merlen można fajne znaleźć. Ja z netu lamp nie kupuję, bo muszę zobaczyć najpierw "na żywo" :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie taki kolor kuchni mi się podoba :D, ciekawa jestem czy taki ciemny brąz jest bardzo trudny w utrzymaniu?... Czy nie widać plamek z wody na drzwiczkach...?

 

Ale to mało ważne jak się już ma swoją wymarzoną kuchnię w swoim wymarzonym domku 8)

 

Jest piękna :D

Sylwia, te kolor nie jest ciemny - to taki średni brąz wpadający w miodowy. Dla mnie kolor wange jest ciemny 8) :wink:

 

Plamki z wody może i będą widoczne, ale na białych też je widać . Ścierka w kuchni zwasze jest pod ręką więc jakby co, to ... :wink:

 

Miło, że mebelki Ci się podobają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...