Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Okap jest firmy Faber .

To oferta firmy z której kupowałam meble. Ten typ okapu jest zaprojektowany specjalnie do mojego typu i stylu mebli. Drewniane elementy są w tym samym kolorze co fronty szafek , także pasuje idealnie :wink: . Waniliowy czopuch wykonany jest z lakierowanej stali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany nie są ambitne to narazie są moje marzenia 8) ale kto wie kto wie 8) może się kiedys spełnią :)

Kuchnia zapowida się bardzo fajnie, nio nio ja tez mam teraz watpliwości co bedziemy okupować :o :roll:

Tym bardziej że Dominika wspominało o dobrym żarełku :wink: :)

Trzymam kciuki za dalsze prace i czekma na efekt końcowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag,

w sumie mnie wszystko jedno, to zależy od Was :wink: :lol: .

A coś dobrego to bardzo chętnie przygotuję , tylko powiedz co lubisz :wink: :roll: . A Rekinem , to chętnie bym się przejechała :wink:

 

Aga,

marzenia są po to by je spełniać :wink: . Drugi dom buduje się podobno łatwiej, bo nie popełnia się już tylu błędów 8) . Ale podobno trzeci jest dopiero "tym" dla nas :roll:

Jakbyśmy się wszystkie spotkały , to byłoby co pojeść . Można byłoby coś wspólnie upichcić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oprocz rybow, watrobkow i wnetrznosci to jadam wszystko 8) ze mna nie ma klopotu jesli chodzi o jedzenie :lol: nawet kanapka z jajkiem mnie zadowala :wink:

 

Mam taka cicha nadzieje ze Rekina do konca roku poskladaja i wiosna zaczniemy hucznie nowy sezon 8) jak bedziesz grzeczna to dam Ci sie "przejechac" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się trafiło, żeby tak zaczynać 40 - stą stroniczkę!!! :roll: :roll:

 

Dziękuję za informacje. Naprawdę pięknie się to komponuje razem i już oczyma wyobraźni widzę wykończenie razem z blatem.

Do tej pory byłam zwolenniczką kuchni nowoczesnych, ale teraz....

 

Widzę, że wywołałam "apetyczny" temat. Każdy powód dobry na wizytę :wink:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianno przepiekne meble kuchene, bardzo lubie ten styl... a do tego bedziesz miala tak wygodnie i duzo miejsca roboczego.

tylko strzel prosze jakas jasniejsza fotke, konecznie jasniejsza aby bylo bardziej widac....

piekny dom macie, bardzo chetnie zagladam czy juz sa nowe fotki i nie moge sie napodziwiac... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czuję się zaproszona :lol:

 

to mamy nastepnego w kolejce do kibelka, ustawiaj sie na koncu :lol:

 

A tak odnośnie pichcenia, to najlepiej wychodzi mi ostatnio "chińszczyzna' (z paczki oczywiście :wink: ) to pewnie się załapiecie :wink:

 

nic sie nie martw, jak nam dziewczyny upichca zarelko to palce lizac 8) dominis przywiezie przepisy i heja :lol:

 

Pozniej zalegniemy pokotem na stryszku ktory Adriana zrobila specjalnie dla nas :wink: normalnie miodzio widzialas ? ja stamtad nie wychodze, no chyba za zalegniemy pokotym w kuchni... trzeba sie zastanowic, bo to i lodowka blisko i zimne piwo proponuje .. och te dylematy :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianno przepiekne meble kuchene, bardzo lubie ten styl... a do tego bedziesz miala tak wygodnie i duzo miejsca roboczego.

tylko strzel prosze jakas jasniejsza fotke, konecznie jasniejsza aby bylo bardziej widac....

piekny dom macie, bardzo chetnie zagladam czy juz sa nowe fotki i nie moge sie napodziwiac... :wink:

Zelijko,

wiem, że styl klasyczny i Tobie jest bliski :D . Bardzo się cieszę, że mebelki Ci się podobają . Obiecuję zrobić jaśniejszą fotkę specjalnie dla Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...