Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Chińszczyzną mam zapełnione trzy szuflady w zamrażarce. Nie zabraknie.

 

Będę szczera: wybieram estetykę kuchni od estetyki stryszka. No dobra - dla mnie za wysoko na stryszku...

Amtla , w takim razie lodówkę weź pod pachę , bo u mnie jeszcze jej nie ma 8) :wink:

Na stryszku za wysoko ? :roll: No to możemy też do piwniczki , jest niżej :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety! Coś mnie omija?!

Chyba się na imprezkę spóźniam! :wink: Czy już miejsca przydzielone?

To ja przywożę kiszone ogórki i sałatkę królewską. Miejsce proszę mi przydzielić obojętnie gdzie, bo wszędzie ślicznie :D

Renatko, Ciebie nic nie ominie. Miejsce masz zarezerwowane - już na Ciebie czeka :wink: :D

Bardzo lubię ogórki ... :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag, jak już przyjedziesz - to i dylematów przybędzie :wink: :lol:

 

Ty mnie nie strasz kochanienka, bo bede zmuszona wziasc trzy miesiace bezplatnego urlopu zeby "pokotem" mozna bylo zalegac w kazdym kacie Waszej chalupki :roll: :wink:

 

ale ostatnio sobie to bardzo dokladnie przemyslalam i doszlam do wniosku ze i tak jestem ogromna fanka Twojej malej lazienki, ktora przebija wszystko... to jednak to pomieszczenie prosze dla mnie zarezerwowac 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano

 

Dlaczego tak bardzo chcesz się mnie pozbyć z kuchni? :(

Jak nie stryszek to piwniczka. A na pokojach to kogo podejmujesz? :wink:

aha, już wiem. Nie chcesz mi pokazać tego ślicznego kominka :cry:

to może chociaż napiszesz jaką ma on wysokość? :)

Ja Ci tylko przedstawiam możliwości , a jak widzisz u mnie jest ich wiele :wink: . A "gość nasz Pan" więc co tylko zechcesz :wink: :lol:

 

Co do dokładnych wymiarów kominka, to muszę sprawdzić, ale z tego co pamiętam cała obudowa portalowa wraz z wkładem ma jakieś 100/ 145 cm :roll:

Jutro sprawdzę i może jakąś fotkę mu strzelę dla Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag, jak już przyjedziesz - to i dylematów przybędzie :wink: :lol:

 

Ty mnie nie strasz kochanienka, bo bede zmuszona wziasc trzy miesiace bezplatnego urlopu zeby "pokotem" mozna bylo zalegac w kazdym kacie Waszej chalupki :roll: :wink:

 

ale ostatnio sobie to bardzo dokladnie przemyslalam i doszlam do wniosku ze i tak jestem ogromna fanka Twojej malej lazienki, ktora przebija wszystko... to jednak to pomieszczenie prosze dla mnie zarezerwowac 8) :lol:

O.K. - jest dla Ciebie :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko,

kiedy cała kuchnia będzie gotowa ? Już nie mogę doczekać się efektu finalnego. Kupiłaś już lodówkę i blat?

Basiu, na efekt końcowy trzeba będzie poczekać, bo zakup sprzętu AGD planuję dopiero po wakacjach . A jak go nie ma, to kamieniarz nie może wziąść wymiarów blatu, bo trzeba w nim wyciąć otwór pod zlew i płytę grzejną.

Nad wyborem kamienia na blat jeszcze się zastanawiam. Chciałabym go idealnie spasować do mebli i gresu, a to jak wiesz wcale nie jest takie łatwe 8) :wink:

Lodówką wybrana, ale jeszcze nie kupiona. Będzie Bosh - wolnostojący z kostkarką (Side-Side). Już pod nią jest zrobiona wnęka i podprowadzona woda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę odwiedzać piwniczkę jak ją zapełnisz :wink: :) i wtedy to już napewno będziemy tam leżeć :wink: :)

Ja też jestem prawie wszystko żerna, szczególnie jak ktoś to przygotuje 8)

 

Ja też jestem prawie wszystko żerna, szczególnie jak ktoś to przygotuje

 

Aga, witaj moja zaginiona siostro :wink: :lol:

Oooo! :o :wink: . Nie ma tak dobrze - u mnie wszyscy na równych prawach - każdy coś przygotowuje :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko! Pieknie u Ciebie!

Chwilę nie byłem, a tu takie zmiany.. :wink: Gratuluję i powiem szczerze, ż eten dywanik najbardziej podoba mi się.. Bardzo elegancki

Kuchania tez ma fajne kolory.

Czy ja tez moge przyjść na imprezkę? :oops: Może jakies procenty przyniosę.. Tylko co chciałybyście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca,

nie zawsze jest łatwo przekonać mężczyznę - oni inaczej postrzegają 8) :wink: . Ale nie poddawaj się :wink:

Jakie te kinkiety miałyby być ? :roll:

jeszcze się nie poddałam ;-)

 

a kinkiety to jeszcze nie wiem dokładnie - na pewno muszą być dość blisko przy scianie i chyba światło skierowane w dół - masz jakąś fajna stronkę z oświetleniem?

Ivonesca, z pewnością coś fajnego znajdziesz, bo wybór jest spory. Nawet w Castoramie, czy Leroy Merlen można fajne znaleźć. Ja z netu lamp nie kupuję, bo muszę zobaczyć najpierw "na żywo" :wink: .

 

ja też nie kupiłabym przez internet ;-)

ale często najpierw podglądam sobie w siecie, a potem szukam sklepu żeby pooglądać w realu :-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u ciebie pieknie stylowo i elegancko! Jestem pod wrazeniem. Wnetrza masz dopieszczone bardzo.

A skad masz ten piekny krysztalowy kinkiet? Ja kocham takie lampy- swietnie rozszczepiaja swiatlo. Jesli to nie tajemnica chetnie dowiem sie gdzie i w jakiej cenie go zakupilas. Nie moge wybrac caly czas lamp do niebieskiej lazienki- i takie cus to jedna z opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kze,

dzięki za miłe słowa ! :)

Na imprezkę, to Ty przyjść musisz ! :D Nikt tak nie zadba o kobiety, jak prawdziwy mężczyzna . Szczególnie gdy "napojami" będzie dzielił :wink: . Podobno dziewczyny są mało wymagające , więc wybierz "coś" w/g własnego uznania .... 8) :roll: :wink:

 

 

zuczek,

przeprowadzka dopiero za jakiś czas 8) . Ale za "jaki" to jeszcze nie wiemy :roll: , chyba jak skończymy 8) . Ale kiedy skończymy , tego nie wie nikt ? :roll: 8)

 

 

Ivonesca,

ja też lubię oglądać w sieci, ale bardzo często nie podają tam cennika i to mnie bardzo denerwuje. Bywa tak, że sobie coś upatrzę , potem odnajdę w realu, w sklepie i okazuje się, że cena jest zbyt wysoka :-? .

Tak było miedzy innymi z baterią do łazienki . Wybrałam z netu , a w sklepie o mało co nie padłam, jak usłyszałam ile ona kosztuje :o

 

 

Daro_K,

po prostu inaczej :wink: . Panowie patrzą "globalnie", a Panie widzą szczegóły 8)

Np. jak idzie ładna dziewczyna , to mężczyzna ją widzi i myśli sobie "ładna dziewczyna" i już , a kobieta zauważy nawet jaki miała kolor lakieru na paznokciach i w jakim kształtcie był jej wisiorek :wink: 8)

 

 

iga,

cieszę się , że Ci się podoba :wink:

Kinkiecik kupiłam w Castoramie, ale najpierw widziałam tego typu żyrandole w innym sklepie oświetleniowym i tam właśnie zwróciłam na nie pierwszy raz uwagę. Już wiedziałam, że takich właśnie szukam :wink:

Podczas jakiś "typowych" (rurka, złączka, gwoździe...) zakupów w Castoramie natknęłam się na te kinkieciki i od razu je kupiłam. Mam takie trzy - dwa po obu stronach lustra i jeden, który będzie oświetlał grafikę , którą zlecę do wykonania swojemu synowi :wink: . To ma być kąpiąca się kobieta :roll: :wink:

Jeden kinkiecik kosztował niecałe 200PLN

 

Pozdrawiam wszystkich ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...