Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja będę odwiedzać piwniczkę jak ją zapełnisz :wink: :) i wtedy to już napewno będziemy tam leżeć :wink: :)

Ja też jestem prawie wszystko żerna, szczególnie jak ktoś to przygotuje 8)

 

Ja też jestem prawie wszystko żerna, szczególnie jak ktoś to przygotuje

 

Aga, witaj moja zaginiona siostro :wink: :lol:

Oooo! :o :wink: . Nie ma tak dobrze - u mnie wszyscy na równych prawach - każdy coś przygotowuje :wink: :lol:

 

Mówiłam że kawę mogę robić :) Gorzej z podawaniem, bo na kelnerke tak jak i na kucharke jakoś się nie nadaję :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvia,

dołącz do nas , dlaczego ma Cię "coś" ominąć :wink:

... la, la ... jak w domu nie ma dzieci , to jesteśmy niegrzeczni .... la, la, la ... :wink: :lol:

 

 

Aga,

możesz tylko parzyć, bo podawać będzie Sylvia 8) . Sylvia - zgadzasz się ? :roll:

 

 

Sonika,

dzięki za gratki ! :D . Miło, że tu zaglądasz :D

Do mnie zawsze blisko :wink: .

Pakować się będę pewnie po wakacjach :roll: . Teraz czekam z utęsknieniem na urlop 8)

 

Pozdrawiam cieplutko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko

 

To ja jak zawsze cierpliwie czekam.

 

Dziękuję za wymiary kominka.

 

Jak już mogę wybierać miejsce "zalegania" to pewnie tak szybko się mnie nie pozbędziesz, bo "pozalegam se" wszędzie. Zobaczę gdzie najlepiej :wink:

 

Pozdr

I to jest prawidłowe podejście ! :wink: :lol:

 

P.S. Szykuję dla Ciebie niespodziankę. Jeszcze troszkę cierpliwości 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvia,

dołącz do nas , dlaczego ma Cię "coś" ominąć :wink:

... la, la ... jak w domu nie ma dzieci , to jesteśmy niegrzeczni .... la, la, la ... :wink: :lol:

 

 

Aga,

możesz tylko parzyć, bo podawać będzie Sylvia 8) . Sylvia - zgadzasz się ? :roll:

 

 

Sonika,

dzięki za gratki ! :D . Miło, że tu zaglądasz :D

Do mnie zawsze blisko :wink: .

Pakować się będę pewnie po wakacjach :roll: . Teraz czekam z utęsknieniem na urlop 8)

 

Pozdrawiam cieplutko !

 

 

 

mogę podawać, bardzo chętnie :D bo w kuchni to rzeczywiście tylko z kawą mi dobrze idzie. Czasami jak zrobię obiad to córki pytają: mama robiła? bo nawet smaczne :lol: dlatego mężuś ma wolną rękę w kuchni 8)

 

za to bardzo lubię słodycze, to do tej kawy mogę jakieś pyszne ciasto kupić, tfu - pomyliłam się :oops: upiec :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobre to nie wiem, ja za Meksiem nie przepadam.. no jedynie fryty z Meksia lubie :wink: ale moze komus podpasuje ... a ja podrodze moze znajde gdzies przybytek w ktorym daja obiady domowe :lol: :lol: :lol:

 

Ale teraz to i tak wszystko rybka, teraz zajwazniejszy jest urlop 8) ja tez zamawiam tylko kuchnie pod koniec miesiaca i rolety, troche sie pokulam po pracy i zegnaj Gienia do widzenia kup se trabke do trabienia hihi zamykam Rubika i ziuuuuummmmmm nie ma mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A mój mężuś nie chce mieć wolnej ręki w kuchni :-? :(

 

 

teraz będziecie mieli taką ładną kuchnię, że na pewno chętnie będzie w niej przebywał :D a mój lubi dużo i dobrze zjeść i mówi, że nikt mu tak dobrze nie ugotuje jak on sam :lol:

Tak, zapewne chętnie będzie w niej przebywał i ... szamał co mu żonka do stołu poda :wink: :lol: . Niestety tylko raz w tygodniu - w niedzielę , przygotowuje śniadanko dla rodziny 8) . A jakie dobre ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...