Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

i_ska,

na kompletną kuchnię muszę jeszcze trochę poczekać, ale aż tak bardzo się tym nie martwię, bo przeprowadzka dopiero za jakiś czas, więc myślę, że zdążę ze wszystkim :roll:

Cieszę się, że mebelki i WC-cik podoba Ci się :)

 

P.S. Wciąż czekam na wpisy w Twoim Dzienniku :wink:

 

 

kze,

dzięki za gratki ! :)

Z tym skończeniem to nie tak do końca, czeka mnie jeszcze podłączenie umywalki z baterią i korkiem :wink: . No i na razie trzeba będzie zadowolić się zasłonką, bo drzwi dopiero za jakiś czas :roll: :wink:

 

zuczek,

"królewska" jest, bo tam "król" piechotą chodzi :wink: :lol:

 

 

Pozdróweczka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

bardzo podoba mi się kształt umywalki i WC :-)

a co do kuchni - chciałam mieć własnie taki kolor i styl jak u Ciebie....ale jak ostatnio pooglądłam sobie takie wiejskie rozbielone to mam dylemat......na szczęscie (albo i nie ;-) ) na razie w kuchni stoją stare meble przewiezione z poprzedniego mieszkania i dylemat może się jeszcze dłuuuuuuuuuuugo rozwiązywać ..... bo czas wymiany mebli to sprawa baaaardzo odległa :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko

Ostatnio widziałam ten piękny kamień na żywo :wink: Był nim obudowany kominek. Wygląda pięknie i niezwykle intrygująco. Przyznam jednak, że dopiero w Twoim wc robi wrażenie piorunujące. Super- bardzo oryginalne połączenie, razem wygląda to wszystko bardzo elegancko. Masz kobitko gust i wyobraźnię. Szczerze gratuluję. :p

Sznitariaty to chyba ego?? Dopełniają dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, dziękuję Wam wszystkim za pochlebne słowa :D :p Bardzo mnie wspierają i są ukoronowamiem moich dylematów i przemyśleń . Przyznam, że sama jestem zadowolona z efektu, bo jest dokładnie tak jak chciałam 8) :wink:

 

Aga,

te kciuki musisz trzymać, bo korka wciąż brak :-?

 

Ivonesca,

kształt umywalki to przekrojone jajko na pół :wink:

Też miałam dylemat , jaki kolor mebli kuchennych wybrać. Również myślałam o rozbielonych, ale mój mężulek absolutnie takie odrzucił, więc wybór miałam ułatwiony :wink:

 

Basiu,

kafle są tureckie - to surowy trawertyn.

Na szczęście w WC-ciku niewiele było do "upchnięcia" więc wszystko się zmieściło :wink:

 

Mohag,

no to już :wink:

 

Tabaluga,

ja też widziałam najpierw ten kamień w bloku na żywo i zrobił na mnie ogromne wrażenie , ale jak zobaczyłam zrobione z nigo płytki, to już były moje :wink:

Sanitariaty są firmy Viellery & Bosh seria Aveo

 

Pozdróweczka ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cóż mi tu pisać :o :o :o

Gdybym może na biezaco sledzial twoje kolejne osiągnięcie budowlane to moze i jakoś bym sie powstrzymała a tak mi po prostu szczena opadła. :o .. :o :o :o :o :o

Pieknie, pieknie,pięknei 8)

Ale po tym ajk zobaczyłam mieszkanko wiedziałam że to będzie wjątkowy dom 8)

I jest , jest, jest taki 8)

 

 

Musze jeszcze kilka razy sie napatrzec na twoj fotki. łazienka z ta komodą

, prysznic równopodogowy, kominek, kuchnia 8) ..... achy i ochy.

8)

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko

 

Gdzieś "wcieło" mój post sprzed dwóch dni. Powtarzam więc teraz swój zachwyt nad tym co wtedy ujrzałam.

Wytwornie, elegancko... i pomyśleć, że te słowa dotyczą łazieneczki :wink:

 

Takie klimaty mi się marzą :lol:

A co z tego będzie? Przy tak galopujących cenach nawet o tym nie myślę.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejka, Aga, Renatka, Amtla, Sylvia

 

Ojojoj ! :oops: Dziękuję Wam Kochane dziewczyny za miłe słowa :D . Są miodem na moją duszę i balsamem na głowę, która aż dymiła przy szukaniu pomysłów "jak to ma wyglądać". Cieszę się , że Wam się podoba - nie na darmo te wysiłki :wink: :lol:

 

Serdecznie Was pozdrawiam ! :D :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goran jest słodziutki!

Będzie Waszą wspaniałą maskotką. A przygotowani jesteście na pewne szkody w domku nim malec podrośnie?

 

Ja mam tylko żółwia ani szkód nie czyni, ale też go przytulić nie można, bo to żadna przyjemność. :roll:

Ale kiedyś kupię owczarka szkockiego collie. Bardzo podobaja nam się te pieski.

Są prawdziwymi przyjaciółmi. Nię lubie psów agresywnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga_25, uważam że tylko w pewnej części masz rację. Nie wszystko zależy od wychowania, choć wiele.

Są psy salonowe, pasterskie, obronne czy nawet do walki.

Nie z każdego psa zrobisz obrońcę/zabójcę, a są psy genetycznie predystynowane do agresywnych zachowań i nawet właściciele muszą się mieć na baczności.

Myślę jednak, że dyskusją o osobowosci ras psów nie będziemy zaśmiecały wątku Adrianki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...