Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Adrianko, jak zwykle sie nie zawiodlam - obejrzalam zdjecia i jest pieeeeeknie!!!!

 

Oczywiscie zdjecia domku przycmil swa uroda ten mloniedziec o niepohamowanym apetycie na niestandardowe rzeczy (chyba ma to po wlascicielce, prawda? Choc troche inaczej sie to u was przejawia :wink: ).

 

W kazdym razie trzymam kciuki za psiaka, mam nadzieje, ze uda mu sie zwalczyc te podkolanowke :roll: Daj znac, jak sprawy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do osób czekających na "zwrócenie" skarpetki przez Gorana... :oops: Oby nie była potrzebna operacja... :(

 

Ja nie będę miał pas. Czemu? Oprócz tego że jestem uczulony (pies mógłby mieszkać sobie w budzie na podwórku) to niestety pies to kolejne dziecko w domu. Ja mam dwoje i mi wystarczy...

Widzę, że Goran jest bardzo słodki, ale ja wiem co jest z psem u mooich rodziców. Jest rasowy, ciur wydelikacony.. Ale najważniejsze, że trzeba go wyprowadzać (rodzice mieszkają w bloku). A jakby mieszkali w domku to i tak byłby kłopot z wyjazdem gdzieś dalej. W końcu trzeba jemu dać jeść... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, już jestem - nowy kabelek zakupiony i podłączony :wink: :D

 

W dalszym ciągu brak skarpety :-? . Goran wciąż ją nosi 8) :( . Byłam z nim u weterynarza , który nieco mnie uspokoił i powiedział, że zdarza się, iż takie rzeczy mogą być "oddane" nawet po kilku miesiącach :o :roll:

Ponieważ Goran ze skarpetą "zaprzyjaźnił" się i jakoś specjalnie z jej powodu nie cierpi (na szczęście) - lekarz postanowił Goranowi dać szansę , by sam się jej pozbył , a ewentualną operację zrobić w ostateczności , jak już nie będzie innego wyjścia 8) .

Uznał, że w tym wypadku Gorana można teraz zaszczepić . Mamy więc tydzień kwarantanny . Po tygodniu będzie można z nim wychodzić , a nawet wyjechać :wink: . A z tego baaaaardzo się cieszę, bo chyba czas już na urlop .... :wink: :D

 

 

Renatko,

gorąco dziękuję za przekazanie informacji. Wiedziałam, że na Ciebie można liczyć :wink: :D :p

 

 

Zelijko,

Goran - góra .... Czyli powinien być mocny i silny . Miejmy nadzieję, że taki będzie i poradzi sobie ze skarpetą 8)

To imię miał nadane w metryce rodowodowej - jego ojciec to Chorwat ze Zvernicy i wabi się Flox 8) . Mogliśmy to imię zmienić, ale Goran bardzo nam się spodobało, a poza tym Goran na nie reagował , więc już mu go nie zmienialiśmy :wink:

 

 

Mohag,

po raz pierwszy za ten przegryziony kabel Goran dostał burę. Od razu wiedział gdzie jego miejsce 8) . Od tej pory mówię do niego bury :wink: :lol:

 

 

Dominiko,

miło, że się nie zawiodłaś :wink: :lol:

Goran przyćmił wszystko i wszystkich, nawet ze skarpetą jest atrakcyjny :wink: :lol:

Dzięki za kciuki :D . Miejmy nadzieję, że będzie dobrze 8)

 

 

Aga,

a ja tym razem na urlop wybiorę się z Goranem i myślę, że wrócę szczęśliwie bez skarpety :wink:

Goran z zachwytem przyjął myziaki :D

 

 

Sylvia,

aż się boję co jeszcze "wymyśli" mój mały pieszczoch 8) . Pilnujemy go teraz "na zmiany" :wink: :lol:

 

 

kze,

dzięki za troskę :wink:

Pies, to członek rodziny, więc my zamierzamy Gorana ze sobą wszędzie zabierać , nawet na dłuższe wyjazdy i podróże 8)

Dzieci mamy już prawie dorosłe, więc Goran to takie nasze "maleństwo" :wink:

Wprowadzi trochę "życia" do rodziny :lol:

 

 

Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam ! :D :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...