Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oj! Coś mi się wydaje, że jest zupełnie inaczej :wink:

 

W dzisiejszych czasach priorytetem staje się wykształcenie, praca mieszkanie ... Teraz młodzi ludzie najpierw chcą się "dorobić", a dopiero potem myślą o dziecku 8)

I tak jak mówi Sylvia - dzisiaj wiedza nt. rodzicielstwa jest zdecydowanie większa niż była np. 10 lat temu :wink:

Minęły te czasy, gdy młoda dziewczyna nie była świadoma "skąd się biorą dzieci " :wink: :lol:

 

kze, myślę, że nie będziesz musiał "żyć w strachu" jeśli w przyszłości poświęcisz tyle czasu i uwagi swojej córeczce ile jej poświęcasz dzisiaj. Jesteś wspaniałym, troskliwym ojcem, więc "niespodzianki" Ci raczej nie grożą :wink:

Będziesz spał spokojnie :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj! Coś mi się wydaje, że jest zupełnie inaczej :wink:

 

W dzisiejszych czasach priorytetem staje się wykształcenie, praca mieszkanie ... Teraz młodzi ludzie najpierw chcą się "dorobić", a dopiero potem myślą o dziecku 8)

I tak jak mówi Sylvia - dzisiaj wiedza nt. rodzicielstwa jest zdecydowanie większa niż była np. 10 lat temu :wink:

Minęły te czasy, gdy młoda dziewczyna nie była świadoma "skąd się biorą dzieci " :wink: :lol:

 

 

Moja córa mówi, że widzi, że nam nie było łatwo i dopiero teraz mozemy złapać trochę oddechu, jak one podrosły, więc wyciąga wnioski, że lepiej poczekać i skorzystać najpierw z życia. Cieszę się, że to rozumie, bo ja miałam 19 lat, gdy ją urodziłam i nie wynikało to z braku wiedzy :oops:. Ale teraz już jest z górki :D

 

Adriano sorki, że tak odleciałam od tematu Twojego domu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano, Dawno nie zaglądałam do Twojego dziennika. Zaglądnęłam w końcu i zachwyciłam się :-) Pięknie wychodzi Ci ta wykończeniówka :-) Wszystko idealnie pasuje do siebie - baaaardzo mi się podoba. Gratulacje :-)

 

Czekam na kolejne zdjęcia :-)

 

Przyłączam się do gratulacji i szczerze trzymam kciuki za dalsze sukcesy.

Idę w podobne style, więc klika pytań będę miał - jeśli można :oops:

Pierwsze, to; gdzie nabywaliście kamień na posadzki i w jakiej cenie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano, Dawno nie zaglądałam do Twojego dziennika. Zaglądnęłam w końcu i zachwyciłam się :-) Pięknie wychodzi Ci ta wykończeniówka :-) Wszystko idealnie pasuje do siebie - baaaardzo mi się podoba. Gratulacje :-)

 

Czekam na kolejne zdjęcia :-)

Witaj Zuzza ! A ja nawet nie wiedziałam, że kiedykolwiek do mnie zaglądałaś 8) :wink: . Tym większa moja radość, że mogę Cię gościć .

Serdecznie Ci dziękuję za miłe słowa, cieszę się, że moje "wykańczanie" podoba Ci się :D

Ty też już masz bliżej , niż dalej, a to cieszy najbardziej :wink:

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do gratulacji i szczerze trzymam kciuki za dalsze sukcesy.

Idę w podobne style, więc klika pytań będę miał - jeśli można :oops:

Pierwsze, to; gdzie nabywaliście kamień na posadzki i w jakiej cenie.

 

pozdrawiam

Daro_K, dzięki za gratki i za kciukasy ! :wink:

Pytaj, pytaj, bez obaw 8) . Tylko powiedz o jaki kamień Ci chodzi i o jakie posadzki ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro_K, już odpowiadam :wink:

To ceramika Paradyż - gres polerowany Mistral . Cena jest uzależniona od wielkości kafli , bo do wyboru są 30x30, 40x40, 30x60 i 60x60 plus dekory w różnych kolorach, które możesz dowolnie łączyć :wink:

 

Zauważyłam , że w różnych punktach sprzedaży jest różna cena ,

a zaczyna się od 60-70 PLN/m2 8)

 

http://www.paradyz.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro_K, już odpowiadam :wink:

To ceramika Paradyż - gres polerowany Mistral . Cena jest uzależniona od wielkości kafli , bo do wyboru są 30x30, 40x40, 30x60 i 60x60 plus dekory w różnych kolorach, które możesz dowolnie łączyć :wink:

 

Zauważyłam , że w różnych punktach sprzedaży jest różna cena ,

a zaczyna się od 60-70 PLN/m2 8)

 

http://www.paradyz.com.pl

 

Serdecznie dziękuję za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano Komputero

powinnam wypięknić się do pracy a ja siedzę od 5 rano i czytam i podziwiam :wink: :lol:

Cudowne wykończenie - a ten forest green w kibelku - oj zaraz chyba obudze małża niech wstaje i zobaczy jak u Ciebie pięknie!!! :D

O qrcze , glowac - będę miała wyrzuty sumienia 8) :wink:

Ale chociaż miło, że się podoba 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...