Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witamy!

 

Widzieliśmy u Was już stan prawie, że końcowy domku - to napewno cieszy inwestorów. Chcielibyśmy być już na Waszym etapie prac... A chcieliśmy zapytać czy ogrzewacie tylko podłogówką czy macie też jakieś grzejniki - bo dużo gresu było na podłodze co napewno sprzyja podłogówce

Witam,

podłogówkę mamy na całym parterze , dlatego na podłogach jest gres (nawet w salonie). Grzejniki są na poddaszu i tam jest drewno . Jedynie łazienka łączy dwa rodzaje ogrzewania - grzejniki i ogrzewanie podłogowe elektryczne.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekam na wiadomości z domku :)

Widzę że ulubieniec bawił się na urlopie wysmienicie :) Myziaki :)

Aga, zbieram się na kolejny wpis do Dziennika, ale czasu jak na lekarstwo. Poświęcam wszystkie wolne chwile na porządkach w domku i "w obejściu". A roboty - po pachy :wink:

 

Dzięki za myziaki - Goran je uwielbia 8) :wink:

 

Pozdrówka ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super !

bardzo mi się u Ciebie podoba . Też wymyśliłam sobie taki zsyp bielizny - mam pytanko - czy te drzwiczki jakieś specjalne - jaką masz tam rurę - ja zostawiłam na razie w stropie przelt o średnicy 25 cm.

Chyba mamy podobny gust :wink: bo mebel do kuchni wybrałyśmy podobne jeśli nie te same - jestem zauroczona Imperorem XII.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

dzięki za myziaki dla Gorana i ciepłe słowa dla mnie :wink:

Obecnie czekam na stolarza, który robi mi meble do pralni i schody , a ma już dwa miesiące opóźnienia :-? . Zastanawiam się , czy zdecydować się u niego na drzwi wewnętrzne :roll:

 

Zelijko,

nie bój nic :wink: Mnie najbardziej zbrzydło czekanie na tę "resztę" 8)

 

Iga,

czysto, bo wiadomo kto sprzątał ... :lol: O tarasie marzę, o kanapie też, ale na to trzeba sobie zasłużyć :wink:

Myślę, że zsyp spełni dobrze swoje zadanie i będzie trafnym rozwiązaniem 8) Cieszę się, że pomysł na niego spodobał Ci się

 

Asiu,

dzięki za miłe słowa ! :D

Gwiezdne niebo wygląda najlepiej gdy w łazience nie ma światła dziennego. Wieczorem tworzy przyjemny nastrój i aż chęć bierze na relaksującą kąpiel 8) :wink:

 

ewe,

witaj ! Cieszę się, że Ci się u mnie podoba :wink:

Drzwiczki do zsypu to zwykłe drewniane drzwiczki (jak do szafek kuchennych lub do przedpokoju). Zawiasy zamocowane są na dole . Rura ma 30 cm średnicy i jest to rura ... kanalizacyjna 8) . Wykorzystałam również kolanko, które wyprofilowało rurę tak, by wygodnie było wkładać bieliznę.

Co do mebli kuchennych, to Imperiora XXII widziałam "na żywo" i bardzo mi się spodobał , jednak po wielu przemyśleniach do swojego wnętrza wybrałam Melos - orange 8)

 

Serdecznie pozdrawiam ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko myslę że Ty już dawno zasłużyłas na kanapę, ale wiem jak to jest jak jeszcze wszystko nie dopiete na ostatni guzik :)

Co do stolarza współczuje, i głeboko bym się zastanowiła nad drzwiami :o :roll: co prawda jak wiadomo bez nich da się mieszkać tylko pytanie czy warto sobie szargać nerwy :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

wiele zależy od jakośći pracy stolarza. Jeśli schody zrobi tak, że naprawdę nie będzie się do czego przyczepić i będę zadowolona , to jeszcze się zastanowię 8)

Mam nadzieję, że już niedługo walnę się na kanapę , choć na chwilę :wink:

 

 

Mohag,

wiem, wiem, że Twoją faworytką jest dolna łazieneczka :wink: . Ona jest tak mała, że więcej zdjęć już nie da się zrobić 8) :lol:

 

Goran nadrabia zaległośći - odżył biedak jak tylko się pozbył "balastu". Rośnie w oczach - obróżkę zapinam mu już o dwie dziurki dalej niż na początku . No i jaki ciężki się zrobił 8) :wink:

 

Pozdróweczka ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj pourlopowo :D

 

bardzo się stęskniłam 8)

 

pięknie widoki nam tu serwujesz ze swoich wnętrz, naprawdę piękniste :D

 

 

i gratuluje gazu :D to już kropka nad " i "

 

 

Powiedz mi proszę, coś więcej na temat oświetlenia w łazience, to rozgwieżdżone niebo to jakaś gotowa lampa?

 

Z tym stolarzem, to ja już chyba bym nie chciała sobie nerwów szarpać, chyba, że od razu założysz, że drzwi będą za pół roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno u Ciebie nie byłam, atu tyle zmian! :o :D :D :D

Łazienka piekna no i ten zsyp piekny ( nie to co u mnie :lol: ).

Ale najpiękniejszy jest Goran! Cudny, słodki. Ucałuj go ode mniew sam pyszczek. I chowaj te antygwałtki( słyszałaś tą nazwę? podobno jak kobieta to założy, to facetom się odechciewa :lol: :lol: ), żeby znów nie połknał :wink:

 

Pozdrawiam ciepło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko

 

Tą łazienką mnie rozwaliłaś pokazałam wszystkim dziewczynom w moim dziale są zachwycone mówią, że jak w pałacu jakimś, no cudnie, cudnie. Ale Goran to jest debeściarski, no ryjek śliczny jak nic :D chętnie bym go uściskała.

 

Adrianko jak ja Ci zazdroszczę gazu, ja czekam i czekam już mają 3 miechy opóźnienia nie wiem co ja mam im za to zrobić :evil: :evil: zbliża się zima i szlag mnie trafia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam dziewczyny za słowa uznania 8) .Zawsze to miło jak chwalą :wink: :lol:

 

GODZINA ZERO WIBIJA ! :D

Właśnie moi chłopcy przenoszą rzeczy , a ja śpieszę się Wam o tym powiedzieć, bo jestem bardzo podniecona 8) :o :D

 

Aga, dzięki za gratki gazu. Cieszę się tym ogromnie, bo teraz przynajmniej po ciężkiej pracy będę mogła wziąść ciepły prysznic :wink:

 

Sylwia,

witaj, miło, że znów jesteś, bo też się stęskniłam 8)

"Gwiezdne niebo" to pojedyńcze maleńkie punkty świetlne o niskiej mocy (12V) na tranzystorze. Ja mam 20 pkt. i rozmieściłam je tak jak chciałam :wink:

Jeśli chodzi o stolarza, to właśnie złożył nam wizytę i zrobił "przymiarkę" schodów. Zaakceptowałam też kolor . Podobno za tydzień schody mają być gotowe :roll: . Pożyjemy , zobaczymy 8)

 

Żaba, witaj ! :D

Nie omieszkam Goranowi dać całusa od Ciebie. Z pewnością będzie zachwycony :wink: A z nazwą "antygwałtki" jeszcze się nie spotkałam 8) :o :lol:

 

i_ska,

:D :D :D DZIĘKI !

Z gazem, to też się bardzo denerwowałam i dlatego postanowiłam wstawić zbiornik. Teraz jestem niezależna.

Może (jeśli u Ciebie ma być gaz lada moment) warto podłączyć zwykłe butle, tak prowizorycznie :roll:

 

Pozdrawiam Was wszystkich cieplutko ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...