Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

Adriano !

Życzę sukcesów,przebojowości Ci nie brakuje.Dalej do przodu!!!!!!!!!!!!!!! :p :p :p :p :p :p :p :p :p

WITAJ Goyka, wielkie dzięki ! :p Jak miło Cię gościć. Mam nadzieję, że będziesz mnie często odwiedzać :D

 

Z tą przebojowością to różnie może być, choć póki co staram się jak mogę. Chciałabym aby nie zabrakło mi jej i aby powietrze nie uszło zanim będą widoczne efekty. W końcu nie na próżno gadają, że gdzie diabeł nie może tam babę pośle :wink:

 

Pozdrawiam serdecznie ! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Adriannko,

 

A ja nie krzyczę, nie podskakuję - siedzę cichutko w kąciku i czekam na zaproszenie na Twoją parapetówę :):)

 

Nefer, nie czekaj - już ZAPRASZAM !!! :D

 

Jejku, te wszystkie przygotowania, zakupy, projekty, sprawy związane z przyszłym domkiem - jakieś takie jeszcze zwariowane i nierealne...

Cały czas nie wierzę, że to ma nastąpić, że to nie sen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriannko,

 

A ja nie krzyczę, nie podskakuję - siedzę cichutko w kąciku i czekam na zaproszenie na Twoją parapetówę :):)

 

Nefer, nie czekaj - już ZAPRASZAM !!! :D

 

Jejku, te wszystkie przygotowania, zakupy, projekty, sprawy związane z przyszłym domkiem - jakieś takie jeszcze zwariowane i nierealne...

Cały czas nie wierzę, że to ma nastąpić, że to nie sen...

 

To takie lekko wirtualne... ale TY JUŻ MOŻESZ DOTKNĄĆ , a za chwilę będziesz robiła casting na ekipę do przeprowadzek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, Kasiu, RUSZYŁAM !

Jestem taka podekscytowana ... i tak bardzo się cieszę ! :D .

Uszczypnijcie mnie, bo wciąż nie wierzę, że to dzieje się naprawdę .

 

Bardzo Wam dziękuję za gratulacje, kwiaty i szampana ! :p

Jeszcze go razem wypijemy - zobaczycie !

To BABA BUDOWNICZY (ta od Boba) Wam to mówi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A aparacik to super rzecz, wszytko utrwali bo niektóre rZeczy szybko sie zapomina 8) 8) 8)

 

Andrzejko, dzięki za gratulki ! :D

Aparacik, to ja teraz ze sobą zawsze nosić będę. Jest taki malutki, że zmieści mi się do każdej torebki.

I tylko pstryk, pstryk będę robić , by niczego nie uronić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE!!!

 

Czyli wyścig się rozpoczął?! ;)

Ja na razie mam prace wstrzymane (do jutra ;) ), więc masz spore szanse mnie przegonić!!! ;) :) :D

 

Wklejaj dużo fotek!!!

 

:D :D :D

 

Gryfpc, WIELKIE DZIĘKI !!!

Można powiedzieć, że wystartowałam. Ale szans na to by Cię przegonić póki co NIE MAM . Może jak dystansu nieco ubędzie będę miała jakieś szanse :wink:

 

A nowe fotki będą jutro 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku!!! :roll: :roll: No GRATULACJE!!! Chyba nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie emocje będą teraz władać Tobą!!! To jest piękny czas!!! Jak marzenia, plany zamieniają się w rzeczywistość!!Każda rzecz cieszy, napawa entuzjazmem,raduje oko i duszę..... Czasami mi żal, że ten etap już poza mną..czasami nie....

Ja też ciągle drżalam że mi coś zginie, nóg dostanie itd...itp...ale to chyba nadwrażliwość!!Jeszcze jedno..... wąchaj budowę!!! Wiem że głupio to brzmi, ale budowa oprócz wielu innych emocji , niesie ze sobą zapachy....Zapachy które są jedyne i niepowtarzalne!!! Nie do podrobienia, natomiast trwale ugruntowują się w mózgownicy....Niosą ze sobą radość i entuzjazm...Nigdy więcej ( no chyba że będziesz budowala się jeszcze raz??? :roll: )nie uświadczysz takiego ferworu zapachów....podsycanych kolejnymi etapami, postępami....To zostaje w człowieku..na zawsze i na amen....Nie każdy ma ( niestety) możliwość TEGO doświadczyć!!! Biedni ci oni.....

A zdjatka rób, nawet nie wiesz kiedy się przydadzą!!I uzmyslowią dokonane dzieło!!!! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfredko, jesteś wspaniała !!! Wszystko co mówisz jest takie mądre. Wiem, że Twoje doświadczenie i emocje z jakimi Ty się zmagałaś i o których teraz piszesz - są dla mnie wskazówką, drogowskazem. Dziękuję Ci !!! To takie głębokie ! Bardzo mnie wzruszyłaś !!! Tak pięknie o TYM piszesz ...

 

DZIĘKI !!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...