Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zachęcam Cię więc gorąco - pisz , wtedy i motywacja będzie większa 8) :D

 

 

W sobotę (mam nadzieję) stoczymy pierwszą batalię budowlaną na naszej działce, a mianowicie kopanie studni :wink: To może i zacznę pisać po tym incydencie... :roll: a co tam! :D A nie lubię studni, oj nie lubię bardzo :-? :-? Już teraz śnią mi się straszne rzeczy z nimi związane... :oops: I po co niemądry żuczku oglądałeś "Krąg"???!!! :-? :x :wink:

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych pracach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuczek zacznij pisac dziennik koniecznie!!!

A do nielubienia i wiadomych fimow - ja jako ista niezykle strachliwa i czesto przebywajaca nocami bez mazonka w ogole takowych nie ogladam :oops: :o Nie spalabym wcale a tak mam spokojna glowe :wink:

 

Za każdym razem po takim filmie obiecuję sobie, że już nigdy więcej, a później i tak oglądam :roll: Ja się chyba po prostu lubię bać :oops: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och!!!! :o :roll: :roll: Ta maszyneria budzi respekt,kopara jak się patrzy.Tak tak,wszystko wskazuje na to ,że ekipa to zgrany team.Uwinęli się szybko z wykopem,dobrze zorganizowani.Kierownik nie odpuszcza ,kontroluje przebieg prac-SUPER.Miło patrzeć.Oby tylko się zbytnio nie zmęczyli tempem robót.A jak widać praca wre.I tak ma być.

ADRIANO,ale z Ciebie ekstra reporter fotki świetne! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goyka, ... no tyle komplementów naraz .... :oops: :lol: .

DZIĘKI SERDECZNE ! :p

 

Tempo robót wydaje się być "akurat" - jest nie za szybkie nie za wolne. I dobrze, bo robota posuwa się do przodu, a przy tym wydaje się być wykonana prawidłowo i zgodnie ze sztuką. Cieszę się , że najważniejsza jest dla moich majstrów jakość i dokładność, a nie szybkość wykonania :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, cicha woda z Ciebie :wink: . Długa przerwa w dzienniku, ale jak już zaczęła się robota, to tylko patrzeć, a będziecie się wprowadzać :D . Ja niestety ciągle grzęznę w papierach :( .

 

... :roll: ... wydaje mi się, że przerwy w dzienniku nie ma i czyta się go płynnie :roll: ... no, ale to może być tylko moje subiektywne zdanie :wink: 8) :lol: .

 

Robota zaczęła się zgodnie z planem . Chcielibyśmy do końca roku zamknąć , aby prace wykończeniowe robić również zimą. Ale czy założenia się urealnią - zobaczymy :wink:

Papierologia to najgorszy i najmniej wdzięczny etap. Ale jak już się przez niego przebrnie, to człek nabiera zapału, chęci i sił. Czego Ci serdecznie życzę ! Aby stało się to jak najprędzej ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam Cię więc gorąco - pisz , wtedy i motywacja będzie większa 8) :D

 

 

W sobotę (mam nadzieję) stoczymy pierwszą batalię budowlaną na naszej działce, a mianowicie kopanie studni :wink: To może i zacznę pisać po tym incydencie... :roll: a co tam! :D A nie lubię studni, oj nie lubię bardzo :-? :-? Już teraz śnią mi się straszne rzeczy z nimi związane... :oops: I po co niemądry żuczku oglądałeś "Krąg"???!!! :-? :x :wink:

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych pracach :)

 

Zuczek, , a więc co do rozpoczęcia pisania dziennika - trzymam Cię za słowo !!! :D Każdy moment jest dobry. A jak już zaczniesz to się "wciągniesz". Z niecierpliwością będę czekać na pierwszy wpis ! :D

 

Takich strasznych filmów nie oglądaj ! Przerzuć się na melodramaty, kino familijne... :lol: . Z pewnością nic złego Ci się wtedy nie przyśni 8) :lol:

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, jak ja Ci tego prądu zazdroszczę!!!!!!!! I to tak całkiem, całkiem....

Taką czystą, nieetyczną , rasową zazdrością!!! :oops: :oops: Aż mi wstyd :oops: :oops: :oops: I to za CAŁE 250 pln.....Ja do tej pory na prąd wydałam już 6 000 pln :evil: :evil: Tyle kasy, za niekompetencje, i sobiewisizm elektrowni! AKasę mogłabym wydać na tyle... innych, potrzebnych rzeczy :cry: :cry:

Nawet nie wiesz jaką jesteś szczęściarą!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udawadnianie przez petentów rzeczywistych faktów o których obie strony wiedzą to typowe dla Urzędów. Nikt tam nie kwapi się do szukania dokumentacji będącej w ich posiadaniu - a powinni -. :evil:

Ale nie dałaś się i Elektrownia otrzymała za podłączenie prądu caaaałe

250,-PLN. Bardzo dobrze. :D Skrzyneczka prezentuje się dostojnie i czeka by dać dobrego KOPA. Pozdrowionka ! :p :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, jak ja Ci tego prądu zazdroszczę!!!!!!!! I to tak całkiem, całkiem....

Nawet nie wiesz jaką jesteś szczęściarą!!!!

 

Alfreda,..... :roll: ...... co by Ci tu powiedzieć... hm... :roll:

... Już na etapie wyboru swojego miejsca na ziemi przyjęłam warunek, że działka ma być uzbrojona w dwie rzeczy : wodę i prąd. Zawsze łatwiej później przy podłączaniu się, nie kosztuje tyle i mam pewność, że TO już na działce będzie jak zacznę budowę.

Bałam się kłopotów :oops: dlatego asekuracyjnie wolałam kupić już uzbrojoną działeczkę :wink: . Jak widać moje chuchanie na zimne opłaciło się :D .

Mimo, że nie obyło się bez stresu ( szukanie kwitów ) to PRĄD już mam , z czego się ogromnie cieszę :D . Mimo wszystko chyba zasłużyłam sobie na to szczęście ? 8) :wink: :lol:

 

Alfredko, ale dla pocieszenia Ci powiem, że gdybym w trakcie swoich poszukiwań natrafiła na taką działeczkę jak Twoja, nie oglądałabym się na przyłącza i uzbrojenie, tylko brała ją "w ciemno".

Niestety nie dane mi było takiej znaleźć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...