Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kochani, :p

DZIĘKUJĘ WAM wszystkim za gratulki, jest mi ogromnie miło, że mogę się z Wami tą wiadomością podzielić :D

 

Olu, cieszę się, że moja okolica Ci się podoba i że wstążeczka na kamieniu węgielnym zrobiła wrażenie :wink: :lol:

 

Kasiu, , .....niech się mury pną do góry... niech się pną na całe 9,50 m z kalenicą :lol: :lol: :lol:

 

Andrzejko, dobra i solidna podstawa najważniejsza :D

Nie mogliśmy się oprzeć tak sympatycznemu wydarzeniu jakim jest wmurowanie (a raczej zatopienie :wink: ) kamienia węgielnego :lol:

 

Aga, bardzo mi miło , że mnie odwiedziłaś :D

 

Aga - żono Facia, BĘDZIESZ MIAŁA ! Zobaczysz jak u Ciebie ładnie to zrobią . Już niedługo i Ty cieszyć się będziesz postępami na budowie .

Życzę POWODZENIA ! :D

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do gratulacji!!! Piękne ławy. Alfreda zazdrości ci prądu, ja ślicznego piaseczku, którego za wielkie pieniądze nie będziesz musiała kupować, no i wilgoć do Ciebie nie będzie miała dostępu :p Niech dalej układa się wszystko : planowo, rzetelnie i terminowo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE........

....A murek już niedługo wyjdzie z dołka , zobaczy piękny świat i będzie szybko rósł , rósł i rósł.

goyka,

Bardzo miło otrzymywać takie gratulacje ! :D . DZIĘKI !!! :p

Już nie mogę się doczekać kiedy murek zobaczy piękny świat . Póki co patrzę na niego z głową pochyloną w dół :wink: . Oby jak najszybciej spojrzeć wyżej :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do gratulacji!!! Piękne ławy. Alfreda zazdrości ci prądu, ja ślicznego piaseczku, którego za wielkie pieniądze nie będziesz musiała kupować, no i wilgoć do Ciebie nie będzie miała dostępu :p Niech dalej układa się wszystko : planowo, rzetelnie i terminowo!!!

adaman,

Bardzo mi miło !!! :D Takie pochwały są niezmiernie przyjemne :oops: :D .

A piaseczku to faktycznie u mnie dostatek :wink: .

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano Komputero, dziękuje że zechciałaś do nas zajrzeć. Codziennie opowiadam dziadkom co piszą na temat ich roboty. Cieszą się...

ogo,

jakie to miłe, gdy rodzina wspiera i kibicuje . Która pomaga, wykazuje tak wielkie zainteresowanie i zaangażowanie w Twoją budowę. Jesteś szczęściarą mając taką rodzinę.

Zaangażowanie duchowe, wspólne przeżywanie jest bardzo budujące :D ,a jak do tego dochodzi pomoc w wykonaniu, to można tylko pozazdrościć :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...