Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

Majster oczywiście polecony!

 

"Naraiła" go sama szefowa firmy, w której załatwiam wszystkie papiery.

Majster podobno taki, że "mucha nie siada".Bardzo go zachwalała. Podobno prowadzi również sprzedaż materiałów budowlanych.

 

Nie wiem, czy szefowa prawdę mówi i czasem razem z majstrem nie "podrzucają" sobie wzajemnie klientów :roll: ,

ale komuś trzeba przecież zaufać.

 

Gdybym się na niego zdecydowała na pewno zobaczę i odwiedzę jego wcześniejsze budowy!

 

anSi,

miło, że tu zawitałaś. Bardzo się cieszę.

Ja na razie idę jak błyskawica, grzmoty będą później!!! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

KOCHANI !

 

Dziękuję Wam za życzenia i takie piękne karty świąteczne :D :p :D :p

Ja również składam Wam najserdeczniejsze życzenia

 

ZDROWYCH, POGODNYCH, MIŁYCH , RADOSNYCH,

NAJWSPANIALSZYCH ŚWIĄT ORAZ SPEŁNIENIA

MARZEŃ I REALIZACJI WSZYSTKICH PLANÓW

W NOWYM 2006 ROKU.

 

 

Świątecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Adriano. Witamy w gronie oszołomów budowlanych :o :o :o tak zaczną Cię postrzegać znajomi, którzy nie budują. Będziesz ich zanudzać rozmowami o materiałach na ściany, ilości różnicówek na piętro orac wełna czy styropian?

Ale potem, jak już wszystko będzie na swoim miejscu, wszystko wróci do normy a znajomi (mocno zaniedbani) będą bardzo chętnie do Was przyjeżdżać. :D :D :D

Już zaczełaś, teraz to z górki - nie da się tego zatrzymać. 8) :-?

 

PS.

Czy masz kalkulację kosztów tego domu? Wygląda na dość kosztowny w budowie, zwłaszcza dach. Pewnie ten nie osłonięty komin trzeba będzie dodatkowo ocieplać, bo mogą być problemy z ciągiem.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu64

nurni,

dziękuję !

 

To prawda,że koszty budowy tego domu nie są małe. Nawet dokładnie nie wiem jakie, bo biuro z którego jest ten projekt podaje jedynie koszty zakupu materiałów na stan surowy zamknięty 8) .

Próbowałam kontaktować się z inwestorami, którzy już ten dom wybudowali , ale i oni nie byli w stanie odpowiedzieć na pytanie : jakie koszty. Bardzo żałuję bo nie wiem czego tak naprawdę możemy się spodziewać. Mamy jednak nadzieję, że funduszy nam wystarczy. Oczywiście będziemy wspierać się kredytem.

 

Komin w tym domu podobno trudny do wykonania . Z pewnością trzeba go ocieplić. Trzeba zatem zadbać o dobrych fachowców !

 

POZDRAWIAM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działeczka pięknista jest !!!! :D :D Bez dwóch zdań!! Będzie się tutaj rewelacyjnie mieszkać!! Wydaje mi się że tego typu tereny odpowiadają ludzim w " pewnym wieku" ( np. mój) Nie ma tego ciśnienia na miasto, centrum i wszystkie jego ( wątpliwe) plusy!! Człowiek w którymś momencie uświadamia sobie co mu tak naprawdę jest potrzebne do życia!!! Pisz na bierząco coby można śledzić Twoje poczynania!!!

 

A chcieć, to móc!!!! Do budowy , oprócz paru oczywistych rzeczy NIEZBĘDNE JEST TZW. ZAKRĘCENIE!!! Ale to już posiadasz, więc rezultat w postaci chałupy MUROWANY!! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: :oops:

Stokrotne dzięki ! Jesteście bardzo mili !

To bardzo przyjemne uczucie, gdy komuś innemu podoba się to, co sami wybraliśmy, to ogromnie "budujące" :D

 

Alfredko, masz rację, że w pewnym wieku szukamy czegoś innego. Spokoju, wytchnienia...Wyciszamy się i zauważamy coś, czego dawniej nie dostrzegaliśmy. Coś w tym jest...może zegar biologiczny zaczyna zwalniać ? 8) :wink:

 

Serdecznie pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam sie do gratulacji i trzymam kciuki...

A propos Melanii - powiem ci tak po cichutku... :wink: ze zawsze bardzo podobały mi sie projekty Archipelagu, a najbardziej własnie ...Melania :D

Jak bym wybierala projekt typowy - na bank ona :roll:

no ewentualnie - garaz 2 stanowiskowy by potrzebny byl - nie wiem jak Wy czy ja przerabiacie na 2 stanowiskowy czy zostawiacie tak jak jest?

Po zatym uklad wnetrz i program - moim zdaniem bardzo fajny , lukarny moze nie najtansze ale o wiele bardziej funkcjonalne niz okna polaciowe

gratuluje

a koszty budowy - no coz - zwykle jest to inwestycja na cale zycie - czasem lepiej cos dolozyc (jesli jest taka mozliwosc) i miec dokladnie to co sie chce :wink:

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...