Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ADRIANKO

Dzięki za słowa pocieszenia. :p Też mam taką nadzieję , że kłopoty z "wizją" są chwilowe i zobaczę wszystkie fotki.

 

Tak , tak, uwielbiam takie klimaty i oczami wyobraźni .../i nie tylko ! / spaceruję każdego dnia po drogach i dróżkach w takim cudownym , nastrojowym krajobrazie .

 

 

 

SERDECZNOSCI :p :p :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabaluga, licznik mam na powierzchni, bo od razu został docelowo zamontowany w miejscu gdzie będzie pomieszczenie gospodarcze i pralnia. Nie trzeba będzie już go przenosić. Zrobimy jedynie odejścia, aby woda była również na zewnątrz budynku np. do podlewania ogrodu, czy mycia samochodu. Jednak licznik już miejsca nie zmieni.

 

Wydaje mi się, że studzienkę robi się jedynie na czas budowy, a później przed odbiorem budynku licznik przenosi się do domu :roll: . Ja ten etap pominęłam :wink:

U mnie studzienka już była kiedy kupowaliśmy działkę. No i ten nieszczęsny licznik jest właśnie na samym jej dnie- potem pewnie będzie przeniesiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam zasad hostowania zdjęć na Onecie, ale to coś u nich. Twoje linki prowadzą np. do http://foto.onet.pl/upload/34/54/_602896_n.jpg - po kliknięciu dostaje się błąd nr 404, a to oznacza fizyczny brak pliku.

Działają Ci zdjęcia umieszczane na img463.imageshack.us.

Wielkość zdjęcią nie ma tu znaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Przebrnęłam właśnie przez zamianę zdjęć dużych (które gdzieś zniknęły :evil: ) na mniejsze , ale widoczne. I przy nich zostanę, bo nie ma z "maluchami" kłopotów i są zawsze widoczne. Jedyny kłopot w oglądaniu, bo trzeba klikać aby się zwiększył ich format. Mam nadzieję, że to nie przeszkodzi w czytaniu mojego Dziennika przez tak miłych Forumowiczów - czyli Was Kochani :D

 

goyka,

Skoro lubisz to co ja - zapraszam Cię do spacerowania :p

 

*****

Gryfpc,

oblewanie było , a jakże i to ... WODĄ :lol: . Dzięki za GRATKI :D

 

*****

i_ska

bardzo mi miło Cię gościć ! :D . Szkoda tylko, że nie mogłaś nic zobaczyć. Właśnie Twój post zdopingował mnie do powrotu do małych formatów zdjęć.

Przykro się robi jak inni nie mogą zobaczyć zdjęć, które zostały wklejone.

Życzę Ci abyś jak najszybciej skakała i cieszyła się jak wariatka :wink: :D :lol: ( ja w sprawie wody jestem już po :wink: :lol: )

 

*****

Kasiu,

DZIĘKI za gratulki !!! :D :D :D

 

*****

Alfredziu,

Cieszę się, że mogłaś w końcu zobaczyć zdjęcia, i że Ci się podobają :D

 

*****

Tabaluga,

ja studzienki nie miałam. Woda szła w rurze w drodze. Musiałam się do niej dokopać :wink: U mnie sucho, sam piach i wody gruntowe głęboko. Pewnie nie miałabym takich kłopotów jak Ty. Zawór ze studzienki będziesz musiała przenieść do środka domu, jak już go wybudujesz :D. Z odczytem licznika nie będzie więc wtedy kłopotu :wink:

 

*****

Mikrusek,

już weszłam na ImageShack , więc zdjęcia można oglądać. Dzięki za pomoc :D

 

 

POZDROWIONKA :D :p :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, DZIĘKI za gratulki ! :D

Prąd już jest, woda też, więc można dalej budować :D :D :D

 

Andrzejko, cieszę się, że moja okolica Ci się spodobała :D . Martwi mnie tylko, że mimo mojej wymiany zdjęć masz problem, by je wszystkie zobaczyć :( . Sprawdzałam u siebie - każda fotka jest widoczna. A więc co się dzieje ? Jakieś blokady na łączach ? :-?

 

Pozdrówka ! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie Adriano, że szkoda takich śłicznych fundamentów pod ziemię... Takich niebieskich, to mówię Ci, jeszcze nie widziałam 8) 8) A pomysł z piwniczką -strzał w 100 :wink: No to teraz dopiero będziesz miała zajęcie, żeby te wszystkie ściany buteleczkami na leżaczkach obstawić. Zgadnij, którą część domku najchętniej brać forumowa będzie chciała oglądac :wink: :wink: :roll:

 

P.S. Też chciałąm w garażu taką piwniczkę na ziemniaki i marchewkę w piaseczku, ale u mnie glińsko nie pozwoliło :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano hurra widze zdjęcia są śliczne, jaka piękna okolica, bez porównania z moją Twoja jest śliczna, ten sad, staw, te drzewa jestem zachwycona :D . Adriano twoje fundamenty sa przecudowne, jak ładnie zrobione, takie dokładne, moje to była tragedia.

Widzę, że zdecydowałaś się na okna drewniane, sprawdź jeszcze ofertę w firmie http://www.kowalscy.pl możesz się zaskoczyć ceną. Mają śliczne okna, obsługa profesjonalna.

 

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI WAM WSZYSTKIM !!! :D :D :D

Przecież ja wiedziałam kogo mam pytać o zdanie. I szalenie się cieszę, że mnie nie zawiedliście :wink: :lol: . Z tej okazji już teraz ZAPRASZAM WAS NA WINKO WŁASNEJ ROBOTY ! :p

 

 

Alfredko, Ciebie pierwszą poproszę o degustację, bo jako pierwsza wyraziłaś swoją aprobatę :D .

Koniecznie będziesz musiała sprawdzić, czy w piwniczce zmieści się wystarczająca ilość trunków (oczywiście pomoc męża baaardzo mile widziana) :wink: :lol:

 

Adaman, Ty jako druga do degustacji :D I wiesz co, ja chyba w środku te ściany na niebiesko zrobię ??? :roll: ... albo sam sufit ... :roll: będzie przypominał mi niebo błękitne gdy piwniczkę budowałam :wink: .

Jak myślisz ?

A brać forumowa zapewne będzie chciała oglądać ... hmmmm :roll: ... no nie wiem :roll: ... :lol: :lol: :lol:

 

i_ska, cieszę się ogromnie, że mogłaś wreszcie zobaczyć moją okolicę, i że przypadła Ci do gustu :D . Twoja też jest piękna ! :D

Fundamenty majstry stawiali bardzo dokładnie : pod sznureczek, miarkę i poziomicę. Wyszły faktycznie nieźle (a do tego jakieś takie fotogeniczne :wink: )

i_ska, zdecydowałam się na okna drewniane i już za nie częściowo zapłaciłam, więc nie mogę się wycofać. Nie szukam innych ofert, bo zamówienie już poszło 8) . Zdaję sobie sprawę, że Urzędowski tani nie jest, ale nie jest też najdroższy. Okna tej firmy rzekły mnie solidnością i estetyką . W momencie kiedy przeglądałam oferty mieściły się w średnich cenach na rynku.

Jednak dziękuję Ci serdecznie za namiary do Kowalskich. Z samej ciekawości ich odwiedzę :D

 

Aga, kącik degustacyjny BYĆ MUSI ! To się wie! I nie może być za mały, bo się wszyscy degustatorzy nie zmieszczą :wink: :lol:

Koszty zasypania mojej piwniczki w zasadzie też jakieś by były :roll: . Przyznam, że nie liczyłam. Pospółka, którą zamierzam wypełnić fundamenty kosztuje ciut więcej niż piasek, ale ile dokładnie - jeszcze nie wiem. Nie wiem też ile wywrotek zmieściłoby się w tych 26 m2 piwniczki :roll: .

Wszystko będę wiedziała niebawem, jak zaczną majstry zasypywać to co tak mozolnie budowali :wink:

 

K74, dla Ciebie oczywiście miejsce zarezerwowane :D

 

Zuczek, fajnie, że i Tobie pomysł z piwniczką się spodobał :D .

Zapasy winka będą rosły (mam nadzieję) z roku na rok ( jeśli oczywiście degustatorzy wszystkiego nie zdegustują :wink: ). Półeczki i leżaczki postawię gęściutko więc i wina będzie sporo :wink: 8) :lol:

Teraz tylko słoneczko musi mocno świecić i wygrzewać słodkie grona . Z dojrzałych owoców winko będzie pyszne ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie , fotki są wszystkie widoczne ! :lol: Z wielką przyjemnością wielokrotnie je obejrzałam . :D

 

Pomysł z piwniczką SUPER . Słusznie podjęłaś decyzję by nie zakopywać

tak dużego wykopu -co byłoby chyba marnotrastwem dodatkowej

powierzchni ? :wink: , a wykorzystać ją na ekstra piwniczkę .Przyda się

" na bank".Już teraz zapraszam się na lampkę winka z dębowej beczki.

Panowie budowlańcy jak widać na zdjęciach ochoczo zabrali się do jej

wykańczania. Chyba i oni na COŚ liczą ? :wink:

 

POZDRÓWKA :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...