Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

Adrianko dobrze przemyśl rozmieszczenie wszytkiego co wiąże sie z rurami itp a co potem ciężko przerobić 8)

Fajnie u ciebie a co do czasu fakt - jak najszybciej cieszyc sie własnym domkiem to i moj cel, kązdy dzień mieskznia nie w domu to jakby taki nie do końca wykorzystany :roll: :-? :-?

Bredzę czy nie :roll: :roll:

Sama nie wiem :-?

Ale takie mam wrażenie, wszytko ok, tylko jeszcze położyć sie pod własnym dachem, który był na twoich oczach robiony. Dom zbudowany przez siebie jest inny niż kupiony gotowy 8)

Bo w naszych scianach są wmurowane nasze troski, smutki i radośc 8) :p :roll: :roll: :-? 8) :wink:

andrzejko,

zgadzam się z Tobą. Mimo, że mój domek dopiero się buduje, to mam podobne odczucia co Ty :D .

Gdy budujemy dom własnymi rękami, to nasz stosunek emocjonalny jest zupełnie inny. Wydaje mi się, że jest głębszy, i nie można porównać do domu "bez takiej przeszłości". To dwa zupełnie inne domy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

andrzejko masz absolutna racje! :D ja u siebie juz kocham kady kawalem muru - teraz zakochuje sie w dachu :wink:

iga,

a więc jest nas więcej. Podejrzewam, że każdy z budujących czuje to samo ... :D

Odnosnie pieska - ja tez mam plany (to bedzie moj pierwszy pies, bo tez jestem alergikiem i w malym mieszkanu w bloku nie dalabym rady). W domu pies musi byc i ja bardzo go chce :D

...

Dlatego wiem, ze bede musial pieska w domu sporo nauczyc :wink:

iga,

wszystko więc przed nami. A zastanawiałaś się już nad rasą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nadproży, zawsze coś do przodu :D Ścianę od garażu masz pewnie 3 metry od granicy, że dajesz luksfery?

zuczek,

ścianę boczną garażu mam 4,5 m od granicy z sąsiadem. Luksfery robię dlatego, by doświetlić garaż nieco tańszą wersją niż drewniane okna :wink: . Mam nadzieję, że spełnią swoje zadanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej Witam!

Zaglądam tu do ciebie raz na czas, ale chyba wreszcie czas sie ujawnić :wink:

Od dawna twój projekt nalezy do moich ulubionych. Z zewnątrz jest rewelacyjny, wygląda ...jak z bajki - taki Czerwony Kapturek tam by mi się przydał :lol:

A teraz... mury pną sie do góry, nic tylko gratulowac!!!

Pozdrawiam,

Witaj Paulka,

miło, że wreszcie się ujawniłaś :D

Przyznam się, że ja też poczytuję Twój Dziennik, a nawet kiedyś gościłam w komentarzach :wink: 8) .

Cieszę się, że mój projekt zaliczasz do "ulubionych" (z bajką też mi się kojarzy :wink: ).

 

Udanego urlopu u siostry ! Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przez tą Adrainkę znowu wracam do Silki - pięknie to wygląda :):) A będzie wełna czy styro ?

Nefer,

będzie 15 cm wełny.

Dokładnie będzie tak : silka 24 + wełna 15 + cegła klinkierowa 12.

Cicho, ciepło i zdrowo :wink:

Twój domek na zdjęciach wygląda ślicznie. Ja mam w projekcie też Silkę, ale mnie wykonawca namawia na Termopor. Tylko mój przyjaciel mi pogratulował wiercenia otworów w tym czerwonym gooow...e. NIe wiem ile w tym prawdy, ale on ma termophor i klnie ..Twój domek jest piękny już teraz - co to będzie potem ????? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewiązanie to naprzemienne nachodzenie na siebie bloczków w następujących po sobie warstw. To tzw. ułożenie w cegiełkę . Pierwszy rządek np. zaczyna się całym bloczkiem, a drugi zaczyna się połową, tak by końce bloczków (boki) naprzemiennie stykały się z warstwą niższą .

... Trochę zagmatwałam :roll: ... ale coś zrozumiałaś ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewiązanie to naprzemienne nachodzenie na siebie bloczków w następujących po sobie warstw. To tzw. ułożenie w cegiełkę . Pierwszy rządek np. zaczyna się całym bloczkiem, a drugi zaczyna się połową, tak by końce bloczków (boki) naprzemiennie stykały się z warstwą niższą .

... Trochę zagmatwałam :roll: ... ale coś zrozumiałaś ? :wink:

Wszystko :) Dzięki serdeczne - dobrze się dowiedziec czegoś od fachowca :):):) Teraz u mnie burza ot mam nadzieję, że u Ciebie robota wre :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko :) Dzięki serdeczne - dobrze się dowiedziec czegoś od fachowca :):):) Teraz u mnie burza ot mam nadzieję, że u Ciebie robota wre :):)

Przestań Nefer ! Daj spokój z tym fachowcem :o . Żarty sobie robisz ! Naczytałam się kolorowych pism, naoglądałam zdjęć reklamowych i teraz widzę, że teoria sobie i życie sobie ( jak zawsze :wink: ). Pięknie wygląda tylko na filmach instruktażowych 8)

 

A robota stoi, chłopaki do domu się rozjechali, a pogoda ? ... przetarło się i wygląda słoneczko 8) . Czy to nie PECH ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...