Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Co ja biedny mogę tu powiedzieć?!

CHOLERNA ZIMA!!! poszła ty won!!!!!!!!!!!!

Adriano Komputero musi się już zacząć budować, bo Melania jak się patrzy!!!

Świetny projekt, zresztą Archon z tego słynie, a do tego jeszcze śliczna działka!!!

Czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń!!!

Ino szybko!!!

Pozdrawiam serdecznie!!! :D :) 8) :lol: :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja biedny mogę tu powiedzieć?!

CHOLERNA ZIMA!!! poszła ty won!!!!!!!!!!!!

Adriano Komputero musi się już zacząć budować, bo Melania jak się patrzy!!!

Świetny projekt, zresztą Archon z tego słynie, a do tego jeszcze śliczna działka!!!

Czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń!!!

Ino szybko!!!

Pozdrawiam serdecznie!!! :D :) 8) :lol: :p :wink:

 

 

Melania nie jest z Archonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonooka,

gdybym ja znała Twój system "od podszewki" (i wyszłoby na plus) to też pewnie budowałabym z niego swój dom . Ale ponieważ nie znam :( to czytam i ufam ludziom, którzy znają się na rzeczy. Dlatego będę budować z Silki . Zresztą jak sama piszesz była również i Twoim faworytem :D

Cieszę się, że wybrałam materiał o którym dobrze się mówi .

 

A co do kolorystyki, to było wiele opcji m.i. czekoladowa dachówka i jasnobeżowa elewacja. Jednak po długich przemyśleniach stanęło na miedzianej dachówce, cieniowanej cegle klinkierowej (brązowo- miedziano- ceglanej) oraz rozbielonym bananowo-waniliowym kolorze elewacji.

Takie są założenia i plany, a jak będzie to okaże się dopiero po moich "oględzinach " w składach i hurtowniach :wink:

Jestem teraz na etapie poszukiwań.

 

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko

Po dokonanych wyborach można powiedzieć, że wiele nas łączy :D

Niestety moja działeczka nie jest bezpośrednio przy granicy lasu :(

ani też nie rosną na niej wysokie drzewa :(

Ale i tak mi się podoba :D Las sobie zasadzę wiosną :lol: a zanim urośnie będę patrzeć na las sąsiada :wink:

 

POZDRAWIAM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Adriano!

Sama głupieję od nazw pracowni, mój projekt jest z ARCHIMAATU, a adaptacje będę robila w A - KWADRACIE; w domu leży mi pół tony katalogów z projektami pracowni na literke A - chyba sprzedam na allegro :) Tym bardziej, że nam się dublują katalogi - bo ja zamawiałam sama sobie, a moja mama sobie; siedziałyśmy każda w swoim pokoju, przeglądałyśmy katalogi i darłyśmy sie do siebie: a widziałaś coś tam z aaaa, albo ten z AAAA ze strony 123564???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamuza,

u mnie w końcowej fazie poszukiwań, kiedy miałam już dość przeglądania projektów z przeróżnych Pracowni, było podobnie. Zniechęcona niepowodzeniem, czyli nieznalezieniem właściwego projektu po wielomiesięcznym okresie szperania i szukania, też w desperacji poprosiłam o pomoc mamę. Jak zamykałam oczy widziałam same domy, układy pomieszczeń, rzuty... wszystko się mieszało :lol:

Na szczęście wtedy pojawił się ten, na którego czekałam - domek marzeń i już tak zostało :p

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Alfredko, w tych nazwach imion faktycznie "coś" jest :D :D :D

 

Fascynuje mnie także wygląd psów - każdy podobny jest do właściciela, a raczej odwrotnie, właściciel psa podobny do swojego pupila :lol:

 

Przypomniałaś mi wspaniałe lata... moją p.woźną, która była przyjacielem, powiernikiem... malutka, drobniutka, też urodą niegrzesząca pani Trudzia...Trudno było przejść bez tarczy obok jej kanciapy...Ech ! jak to było dawno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze inwestorko, że wzięłaś sprawy w swoje ręce w kwestii poszukiwania wykonawcy :D . Pani E. może nie być całkiem obiektywna. Pan A. chyba nie jest zbyt rzetelny, skoro nie raczy odpowiedzieć na propozycję. Pożądny fachowiec dałby odpowiedź (chociażby negatywną), albo określił termin spotkania (choćby odległy o miesiąc).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Postanowiłam narysować własne zagospodarowanie działki.

Zabrałam się do tego z wielką ochotą właśnie teraz w przypływie natchnienia. Oto rezultat :

 

Gdzie Adriano Komputerowa, gdzie :o :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...