Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

NO...NO...NO...! Ale piękna więźba a wiecha dumnie oznajmia,że już pora na "decydujące starcie ". Miło patrzeć. :lol: :lol: :lol:

ADRIANO, nabierz sił do wbicia TEGO gwoździa by gładko wszedł a budowa równie gładko szła do przodu.

Dachóweczka będzie niebawem otulać krok po kroku więźbę i cieszyć swym widokiem. Mam nadzieję,że pogoda się poprawi i będzie sprzyjać dekarzom.

POZDROWIENIA. :p :p :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A to dlatego się nie odzywałaś, że leniuchowałaś sobie :wink: Pewnie, jeśli możecie to trzeba korzystać póki jest ciepło (chociaż zimowy odpoczynek też jest sympatyczny). Postępy na budowie super, dom z więźbą wygląda już jak... dom 8) Trzymam kciuki za ostatni gwóźdź :) :wink:

 

Pozdrawiam

zuczku, ano leniuchowałam ... a jak dobrze mi było ...

Więźba faktycznie zmienia dom - w dom. Już nie mogę się doczekać dachówki. Jestem bardzo ciekawa jak będzie wtedy daszek wyglądał. Ostatni gwóźdź jeszcze nie wbity ze w/g na niesprzyjającą pogodę - wiało tak, że drzewa się łamały. Ale moja więźba stawiła czoła wichurze - przetrwała bez uszczerbku :wink:

 

Pozdrówka ! :D :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko,

 

Wkurzało mnie - i tyle mojego :):):) Wywiało (od zakończenia) w kilka tygodni - nawet śladu nie zostało - a było tego od metra...

 

Nie martw się - wszyscy wiedzą, że to Towoja sprawka, ale kiedyś też domy stawiali to przecież wiedzą, że się inaczej nie da...:)

Nefer, serdeczne DZIĘKI za "podbudowanie" i uspokojenie. Czyli "samo się oczyści" - i dobrze ! 8) :wink: :lol:

Przynajmniej zaoszczędzę na zatrudnieniu Kopciuszka :wink:

 

Pozdrówka ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO...NO...NO...! Ale piękna więźba a wiecha dumnie oznajmia,że już pora na "decydujące starcie ". Miło patrzeć. :lol: :lol: :lol:

ADRIANO, nabierz sił do wbicia TEGO gwoździa by gładko wszedł a budowa równie gładko szła do przodu.

Dachóweczka będzie niebawem otulać krok po kroku więźbę i cieszyć swym widokiem. Mam nadzieję,że pogoda się poprawi i będzie sprzyjać dekarzom.

POZDROWIENIA. :p :p :p :p :p

goyka,

Twoje słowa bardzo mnie cieszą ! :D DZIĘKI ! :p .

Nabieram sił i zaczynam trenować wbijanie aby gładko poszło :wink: . Pogoda jest już lepsza więc myślę, że gwóźdź do krokwi niebawem zostanie wbity (może w sobotę ? :roll: ).

Dachóweczka niedługo zostanie zwieziona , dokładnie wtedy, gdy cieśle skończą naciągać folię (membranę dachową) i nabiją łaty. Być może przyszły tydzień będzie pod znakiem dachówki :roll: . Bardzo bym już chciała przykryć domek, bo ściany i strop mogą nie przetrwać następnej ulewy ... 8) :-?

Trzymaj kciuki za pogodę !

 

Pozdrowionka ! :D :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga, klinkier jest firmy Wienerberger . To cegła Terca. Jest delikatnie cieniowana w kolorach ziemi (które bardzo lubię). Nie błyszczy się - jest matowa i gładka (bez ryflowania).

 

Cieszy mnie to, że komin Ci się podoba :D .

Mam nadzieję, że ładnie spasuje się z dachówką. To dobieranie jednego do drugiego zajęło mi sporo czasu i zachodu. Teraz oczekuję efektów . Myślę, że będą satysfakcjonujące :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, styropianowe kuleczki mają się super :wink: . Nic ich "nie wzięło" - ani wichura, ani burze, ani dym z grila 8) . Sądzę jednak, że jak porządnie wyschną uniosą się i .... pofruną :wink: .

Póki co zalega mi to białe paskudstwo i ruszyć się nie chce :evil: .

 

A co u Ciebie ? Jakaś taka cisza nastała ? Zrób coś z tym ! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, styropianowe kuleczki mają się super :wink: . Nic ich "nie wzięło" - ani wichura, ani burze, ani dym z grila 8) . Sądzę jednak, że jak porządnie wyschną uniosą się i .... pofruną :wink: .

Póki co zalega mi to białe paskudstwo i ruszyć się nie chce :evil: .

 

A co u Ciebie ? Jakaś taka cisza nastała ? Zrób coś z tym ! 8)

Właśnie kończę pracę :(:( ledwo na oczy patrzę. ZUD się robi i robi i robi i robi ... pani architekt na urlopie - marazm i stagnacja... już wiem, że nie ruszę w tym roku - pora przestać się oszukiwać. Przynajmniej będę miała czas spokojnie kredyt wybrać... trzeba znaleźć dobre stron..

 

A u Ciebie ? U Ciebi po prostu ........serce rośnie. Pięknie Twój dom wygląda. jak mi źle to sobie do Ciebie zaglądam...i mi lepiej od razu :)

Kuleczki pofruną - łaski nie robią :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, głowa do góry (razem z uszami) !!! Jak nie dziś to jutro ! Może tak ma być ? Dobre strony zawsze się znajdą. A kredyt to już teraz wybieraj i ... załatwiaj. Bo to też trwa i trwa, i trwa ... :-?

 

Miło, że spoglądasz czasem na mój domek . To takie przyjemne. Patrz do woli ! Mnie też będzie wtedy dobrze ! :wink: 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dachówka Creaton - czerwona angoba.

Podoba Ci się ? To bardzo się cieszę :D . Wybrałam taką, bo lubię wszystko co klasyczne :wink:

Bardzo, bardzo jest ładna - myślę o czymś takim właśnie klasycznym. Albo polece na drugą stronę skali i na maxa - kolor czerwonego wina :)Muszę zobaczyć na żywca :):) Podjadę chyba do jakiejść dachowni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dachówka Creaton - czerwona angoba.

Podoba Ci się ? To bardzo się cieszę :D . Wybrałam taką, bo lubię wszystko co klasyczne :wink:

Bardzo, bardzo jest ładna - myślę o czymś takim właśnie klasycznym. Albo polece na drugą stronę skali i na maxa - kolor czerwonego wina :)Muszę zobaczyć na żywca :):) Podjadę chyba do jakiejść dachowni :)

Koniecznie ! Tam dopiero możesz przyjrzeć się wszystkim dachówkom z bliska. Zarówno palecie kolorów jak i mnogości firm. A różnice są bardzo wyraźne ... :wink: (ja właśnie tak zrobiłam)

 

P.S. Uważaj z tym "winem" 8) . Trudno jest do takiego koloru dopasować pozostałe elementy (kolor okien, cokołów, okładzin elewacyjnych i samej elewacji). Niby kolor dachówki taki prosty ... a jednak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano śliczny ten Wasz domek - komin rzeczywiście "wypasiony"

GRATULUJĘ PIĘKNEGO DOMKU I CZEKAM NA DACHÓWKĘ NA DACHU CZYLI CZAPECZKĘ :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam :wink: :wink: :wink:

Kasiu, DZIĘKI ! :D . Na dachówkę też czekam i przebieram nogami :wink: . Może przyszły tydzień będzie taki "owocny" ? :roll: (w dachóweczki oczywiście :wink: )

Pozdrowionka ! :D :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...