Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gratuluję zakupu działki i wyboru pięknego projektu. Domek jest taki przytulny, a te duże okna w jadalni i salonie cudo. Tzw. wisienką na torcie jest kominek na tarasie, grilowanie będzie super. Mam nadzieję,że z niego nie zrezygnujecie.

Co do wyceny prac znajdź jeszcze pana C i D będziesz miała większe rozeznanie no i możliwość negocjacji.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko,

Olkalybowa,

miło słyszeć Wasze ciepłe słowa. Dziękuję ! :D

 

Ta "wisienka na torcie" (Olu, bardzo mi się to określenie spodobało :p ) oczywiście zostaje ! Bo wisienka jest najlepsza :lol:

Gdybym miała jeszcze jakiegoś Pana C, D czy nawet E byłoby fajnie, ale właśnie ze znalezieniem ich mam najwiekszy problem :(

 

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu , ja też nie lubię prasować ! I powiem więcej, jak jestem zła, to podobnie jak Ty muszę odreagować i "coś" robić. Zwykle są to właśnie czynności i prace, które czekają "na zmiłowanie", czyli sprzątanie w kątach, mycie okien, szorowanie no i właśnie prasowanie, którego zawsze mam tyle, że ... :(

 

Moja szczęka jest uniwersalna :wink: Czasami opada z oczarowania i zachwytu (tak jak u Ciebie) , a czasami z niedowierzania i zdziwienia .

Towarzyszy temu (opadnięciu mojej szczęki) zwykle robienie wielkich oczu :o :o :o i szum w uszach.

Zdecydowanie bardziej wolę ten pierwszy powód opadania :lol: :lol: :lol:

 

Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę jak najmniej prasowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano Kom.... Również przyłączam się do zachwytów na rysuneczkiem :lol: :lol: :lol: Czyżbyś jakąś "plastykę" kończyła?

Projekt zagospodarowania działki prezentuje się rewelacyjnie!!! Tylko mieszkać w takim Domku, otoczeniu, ogrodzie.....

A papier milimetrowy mi też BARDZO..się przysłużył. Chociażby do akceptacji mojej wizji, którą to rozszalała wyobraźnia tworzy, a nikt nie wie o co mi chodzi! Jestem przekonana że takim postępowaniem, wspomagając się rysuneczkami ,dopniesz swego!!!!!GRATULACJE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfredko, dzięki bardzo !

8) :wink: :lol: :lol: :lol: )

 

Joanna kliknij na niego to otworzy się w nowym oknie większy :p

ale bez kilkania jest tyciuni :wink:

Joanna,

mam nadzieję, że już niedługo będę mogła korzystać z własnej strony www i zdjęcia wtedy będą większe. Obecnie strona jest w budowie. Zatem póki co trzeba klikać, by zobaczyć więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przeczytałam.... :wink:

 

Adriano Ty juz masz syna studenta???? :o

I w dodatku takiego zdolnego. Gratulacje! :D

 

Melania też mi wpadła w oko. W tamtym roku, gdy wybierałam projekt, to była w pierwszej 5.

Wiesz, że projekty Archipelagu są dość drogie?? Nie patrz na ich kosztorys, bo jest przekłamany. Zwróć tez uwagę na to, czy są w projekcie stropu drogie stalowe heby ( my zbyt póżno to dostrzegliśmy i musieliśmy dopłacić wykonawcy, żeby zrobił zamiennie podciągi)

 

Życzę wszystkiego dobrego, no i oczywiście jak najszybszego zbudowania Melanii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaba, bardzo mi miło, dziękuję ! :p

 

Zdaję sobie sprawę, że kosztorys jest nierzetelny i zaniżony, a koszty będą wyższe :(

Z pewnością nie jest to tani dom. Ale tak bardzo mi się spodobał, że mimo to zdecydowałam się właśnie na niego.

 

Dzięki za uwagę dotyczącą stalowych "hebów". Tego nie sprawdzałam. Jeśli będzie można je czymś innym (tańszym) zastąpić to z pewnością to zrobię.

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano Kom...Bardzo mi się spodobała podróż Twoja PKSem! :D

Tym bardziej że owocna była!!!Mnie zeszłego lata spotkała również "przyjemność" codziennego dojazdu do pracy MZK. W ciepły, upalny dzień ,mnogość ludzików w pojaździe, zaduch niemiłosierny.... Siadjąc na jednym wolnym miejscu, koło roznegliżowanej , słusznych rozmiarów pani , otworzyłam okienko coby przewiew zrobić. Pani owa pachnąca inaczej( mieszanina potu i wątpliwych perfum) zamknęła owe , informując mnie, że od przeciągu to nawet zejść z tego świata można! :o Przy okazji smagnęła mnie futerkim z pod pach po nosie!! :evil: :evil: Wysiadłam na następnym przystanku, pokonująć kolejny odcinek( 4km) pieszo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...