Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zelijko, Iga, Kasiu,

bardzo się cieszę, że dachówka Wam się podoba :D :D :D .

Tak naprawdę, to kupowałam ją jak "kota w worku" - nie widząc jej ułożonej na "żywo". Moim wyborem kierowało zaufanie do firmy i trzy sztuki tej dachówki jakie oglądałam w hurtowni (nie mieli nawet jej pokazanej na "wystawce"). Musiałam się więc zadowolić zdjęciami na stronie internetowej.

Mnie zależało, by była to dachówka "małogabarytowa". Wszystkie inne dachówki zakładkowe są większe :wink: .

Teraz mogę powiedzieć, że wybór był trafiony. Dachóweczka na dachu wygląda ładnie i jestem z niej zadowolona :D

 

Pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedę płakać - nie otwierają mi się zdjęcia i nic nie moge sobie zobaczyć :cry: :cry: :cry: Gdzie tu jest najbliższy śmietnik zaraz wyciepnę ten komputer na zbitą skorupę :-?

Renatka,

nie wyrzucaj komputera, bo jak inaczej będziesz gościem Forumowiczów ? 8) . Mnie też czasami pokazują się same "iksy", ale gdy próbuję innym razem już wszystko widzę :wink: .

A może spróbuj z innego kompa, np. w pracy ? :roll: 8) 8) 8)

 

Pozdrówka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo spodobały mi się Twoje kominy, że przez pomyłkę komentarz o Twojego dziennika umieściłem jako komentarz do dziennika Faciów.. :oops:

A teraz już we właściwym miejscu:

 

Ale macie fajne kominy!! Na prawdę, ten pokrzywiony jest super! A wykończenie na prawdę bardzo ładne i oryginalne! Oby tak dalej.

Ja też miałem najpierw więźbę, folię, a potem ścianki. Wynikało to z tego, że akurat murarze zapodzieli się, a wolne terminy mieli cieśle, a potem dekarze...

Jak by nie patrzeć na prawdę łądnie to wszystko prezentuje sie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kze,

miłe są Twoje słowa :D . Dzięki !

 

Renatka,

a nie mówiłam, że w końcu doczekasz się i wszystko zobaczysz :wink: . Ogromnie się cieszę, że Ci się podoba :D

Dachówka jest jakby z pojedyńczą małą falką, ale to nie jest typowe "S".

 

Basiu,

w zasadzie samo położenie dachówek idzie dość szybko. Najdłużej trwa ich przycinanie, układanie gąsiorów , wstawianie "osprzętu" i wszystkie prace przygotowawcze :wink:

Najbardziej mnie martwi dość duża część uszkodzonych dachówek podczas transportu. Musiałam reklamować pewną partię, bo były połamane :-? . Prawdopodobnie też zabraknie mi na część dachu i będę zmuszona domówić (czeka się na nie ok. 4 tygodni :( )

Pozdrowionka ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu,

ja też słyszałam, że firma dba o "bezawaryjne" dotarcie towaru do klienta. Dlatego zdziwiłam się nieco gdy ujrzałam nieofoliowane dachówki na paletach, obwiązane jedynie zielonym "sznureczkiem", bez jakiejkolwiek dodatkowej ochrony.

Podobno kiedyś (??? :roll: ) były pakowane w drewniane kojce 8), ale teraz Creaton jest "dla Polski" (to chwyt reklamowy :wink: ) więc może dlatego nie zabezpieczają dachówek 8) . Polski klient - gorszy klient 8) :roll: :-?

Reklamację złożyłam bezproblemowo, ale czy ją pozytywnie rozpatrzą - tego nie wiem .

 

Pozdrówka ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od twardości dachówki. Ja mam Sirrius Rupp Ceramika i ona nie pękała. Ale wydaje mi się,że była powiązana po kilka sztuk i cała paleta owinięta folią..

 

Oczywiście trzymam kciuki za reklamację. Dla mnie to zawsze stresujący moment - skadanie reklamacji.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kze,

z pewnością sama twardość dachówki ma znaczenie , ale przecież to ceramika, która może ulec uszkodzeniu podczas transportu, gdy się jej odpowiednio nie zabezpieczy. I co do tego zabezpieczenia mam uwagi. Dachówka, która "jedzie" tysiące kilometrów, jest co najmniej dwa - trzy razy przeładowywana, powinna być dobrze zabezpieczona. A tutaj to zabezpieczenie było znikome 8) :-?

Pewnie reklamacji by nie było gdyby dachówka była cała :wink: . Chyba nikt z nas nie lubi ich składać ...

 

Iga,

wielka szkoda, bo to dodatkowe nerwy i stres. Zdecydowanie wolę nie składać reklamacji i być z usług i towarów zadowolona.

Decydujące znaczenie w tym, czy będziemy zadowoleni i reklamacji nie złożymy - ma dobra wola wykonawcy, staranność, uważność i właściwe podejście do pracy jaką się wykonuje.

W tym przypadku wystarczyło lepiej zabezpieczyć palety i ostrożniej je wyładowywać 8)

Już się boję o okna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko, komin wygląda naprawdę imponująco. Takiego jeszcze tu nie widziałam. Super. Czekam z niecierpliwością na cały daszek z kominkiem -na pewno będzie super. Szkoda tylko, że trzeba aż tak długo czekać. A swoją drogą to naprawdę szokujące, że dobrą drogą dachówkę pakują tak fatalnie. Przecież powinni się liczyć ze stratami i licznymi reklamacjami, a co za tym idzie utratą dobrej opinii. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw się Adrianko, może szybcuitko rozpatrzą reklamację. A swoją drogą to rzeczywiscie nie bardzo się postarali z zabezpieczeniem tak drogiej dachówki. Przykre to bardzo.

Byliśmy wczraj w Urzedowkim po wycenę. Pięęęękne te okienka będziesz miała :D Są rzeczywiście solidnie zrobione i mimo, że należę do czepialskich to tutaj nie mialam na co narzekać (no może trochę na cenę :) ). Jestem pod wrażeniem. W slepie byly także białe. Pięknie wyglądały, ale tak jak pisałaś struktury drewna już nie było widać :( i taaakie...szpitalne one :-?

Pozdrawiam cieplutko,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko, komin wygląda naprawdę imponująco. Takiego jeszcze tu nie widziałam. Super. Czekam z niecierpliwością na cały daszek z kominkiem -na pewno będzie super. Szkoda tylko, że trzeba aż tak długo czekać. A swoją drogą to naprawdę szokujące, że dobrą drogą dachówkę pakują tak fatalnie. Przecież powinni się liczyć ze stratami i licznymi reklamacjami, a co za tym idzie utratą dobrej opinii. :roll:

Tabaluga,

cieszę się, że komin Ci się spodobał :D .

Jestem taka niecierpliwa... już bym chciała mieć i dach i komin z kominkiem gotowy.... A tu muszę czekać ... Ale co mi innego pozostało ? Budowa uczy pokory ... :wink:

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw się Adrianko, może szybcuitko rozpatrzą reklamację. A swoją drogą to rzeczywiscie nie bardzo się postarali z zabezpieczeniem tak drogiej dachówki. Przykre to bardzo.

Byliśmy wczraj w Urzedowkim po wycenę. Pięęęękne te okienka będziesz miała :D Są rzeczywiście solidnie zrobione i mimo, że należę do czepialskich to tutaj nie mialam na co narzekać (no może trochę na cenę :) ). Jestem pod wrażeniem. W slepie byly także białe. Pięknie wyglądały, ale tak jak pisałaś struktury drewna już nie było widać :( i taaakie...szpitalne one :-?

Pozdrawiam cieplutko,

Basiu,

DZIĘKI za miłe i ciepłe słowa :D

Okna Urzędowskiego rekomendowała mi moja znajoma, która ma je już od dobrych kilku lat i bardzo je sobie chwali. To u niej po raz pierwszy je zobaczyłam i od razu pomyślałam : piękne. Od tamtej pory, jak oglądałam okna innych firm miałam przed oczami okna mojej znajomej. Żadne inne nie były do nich podobne ... 8) :wink:

My zdecydowaliśmy się na okna dębowe(kolor D1) o profilu GALUX 88. Jest grubszy i bardziej stabilny. Nasze okna to tzw. nietypówki, bo mają 3,70m szer. i 2,70m wys. Ponadto trzy są łukowe :wink: . To bardzo podraża koszt całkowity . Ale uparłam się na nie i już :wink:

 

P.S. Sama widzisz, że białe nie są tak piękne ... Jeszcze masz czas na zastanowienie 8) :wink:

 

Pozdrówka ! :D :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...