Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

... a, i byłbym zapomniał:

skoro już teraz myślisz nad wystrojem wnętrz, to polecam meble firmy DES.

My użytkujemy już kolejny (chyba 4) rok ich meble - seria BARON i jesteśmy z nich nieziemsko zadowoleni!!!

Oto link na ich stronkę:

 

http://www.des.pl/des/default.htm

 

Może te klmaty i do Was przemówią... A są to produkty najwyższej jakości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gryfpc,

kto tu mało pisze ? :roll: :wink: . ... Miło, że wstąpiłeś :D .

 

Ostatnio mam takie "głupie szczęście", że niefart i pech idą w parze. Nie na darmo mówią, że nieszczęścia chodzą parami 8) . Mam nadzieję jednak, że dobra passa powróci :wink:

Dzięki za link firmy DES. Rzeczywiście mają ciekawą propozycję, szkoda tylko, że nie zawiera cennika.

Jak byś określił ich ceny ? Są przystępne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My za komplet Barona (ten zielony z serii klasycznej) płaciliśmy coś ok. 15.000,00 zł + ława (nie pamiętam ile), ale jak się okazało, u producenta jest sporo taniej, a dodatkowo mogą dowieźć mebelki gratis. Zadzwoń, zapytaj.

Myślę, że warto, bo skóra to produkt najwyższej próby, a drewno (w naszym wypadku dąb w ciemniejszym kolorze niż na fotce) to lite drewno ślicznie rzeźbione i lakierowane super lakierami. Do tego gustowne mosiężne guzy. Kolorystyka dowolna, a podejrzewam, że materiały też. Na ich stronce masz zresztą linka do ich przedstawicieli w całej Polsce.

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och wposazenie wnetrz to temat rzeka :wink: I faktycznie trudno sie zdecydowac. Ale bardzo mi sie podobja wybrane przez ciebie płytki. Kominek tez bomba, ale od razu cie uprzedzam, ze taka forma tania nie bedzie :wink: Najtaniej tego typu kominki na firma Hajduk. Niemieckie i inne zagramaniczne wynalazki tego typo to powyzej 8.000 netto :roll: Chciaz spatherm ma piekny design... O o jakiej firmie myslisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł by pozbyć się śmieci z placu budowy!! 8) Ja tego nie zrobiłem i aktualnie .. tonę od gruzu budowlanego... :( Ale u mnie wykonawca obiecał, że posprząta.. 8)

Łuki rzeczywiście nie są łatwie, ale widzę, że są bardzo ładne! 8)

kze,

Mój wykonawca, też obiecał posprzątać i .... posprzątał, ale transport gruzu był już na mój koszt (dlatego tak długo zwlekałam z tymi porządkami) 8) .

Czy już widać, jakie są łuki ? :roll: . Myślę, że jak panowie skończą choć jeden, będzie można powiedzieć, czy robota im wyszła ... :wink:. Mam nadzieję, że nic nie sknocą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och wposazenie wnetrz to temat rzeka :wink: I faktycznie trudno sie zdecydowac. Ale bardzo mi sie podobja wybrane przez ciebie płytki. Kominek tez bomba, ale od razu cie uprzedzam, ze taka forma tania nie bedzie :wink: Najtaniej tego typu kominki na firma Hajduk. Niemieckie i inne zagramaniczne wynalazki tego typo to powyzej 8.000 netto :roll: Chciaz spatherm ma piekny design... O o jakiej firmie myslisz?

Iga,

te płytki to właśnie mój faworyt :wink:. Cieszę się, że Ci się podobają.

Orientowałam się już w sprawie kominków i Hajduk niestety nie ma w swojej ofercie takiego pionowego z tak wysokim paleniskiem. Jedynie Spartherm i KFD (te ze zdjęcia). Ale, tak jak mówisz są drogie :-?

Jeszcze nie wiem na jaką firmę się zdecyduję, ale myślę, że na którąś z tych dwóch.

Słyszałaś może coś na temat KFD ? To są nowe kominki na naszym rynku. Niewiele o nich się dowiedziałam. O Spartherm wiem więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałaś może coś na temat KFD ? To są nowe kominki na naszym rynku. Niewiele o nich się dowiedziałam. O Spartherm wiem więcej.

KDF to nie Linea? Rezi ma chyba kominek tej firmy. A jesli on go ma to mozesz byc pewna, ze to jeden z najlepszych na rynku (zreszta on sam tak pisze :wink: ). Mnie tez sie one podobaja. Nie sadzilam, ze z kominkiem bedzie taki trudny wybor :D Ja np. uparalam się na szybe podnoszona do gory, ale jednoczesnie niska cene, wiec ostro walcze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

koncepcję wnętrza miałam "niby" :wink: ustaloną., jednak kiedy trzeba po mału decydować jak ma być już "na pewno" i "na stałe" - moje koncepcje nagle się zmieniają 8) :wink: :-? .

Sama zobaczysz jak to jest ... niby wszystko już masz w głowie poukładane, a tu nagle wpadasz na nowy pomysł :wink:

Moim zamierzeniem jest zrobić klasyczne wnętrze z nowoczesnymi elementami i tak je ze sobą połączyć by do siebie pasowały 8)

 

Cieszę się, że mrugający domek podoba Ci się. Jednym oczkiem mruga do Ciebie ! :D

 

Pozdrowionka ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałaś może coś na temat KFD ? To są nowe kominki na naszym rynku. Niewiele o nich się dowiedziałam. O Spartherm wiem więcej.

KDF to nie Linea? Rezi ma chyba kominek tej firmy. A jesli on go ma to mozesz byc pewna, ze to jeden z najlepszych na rynku (zreszta on sam tak pisze :wink: ). Mnie tez sie one podobaja. Nie sadzilam, ze z kominkiem bedzie taki trudny wybor :D Ja np. uparalam się na szybe podnoszona do gory, ale jednoczesnie niska cene, wiec ostro walcze :wink:

Iga,

kominki KFD to właśnie Linea. Dokładnie interesuje mnie model Linea V 1070. Ten wkład ma właśnie szybę podnoszoną do góry. Można zarówno patrzeć na żywy ogień jak i patrzeć przez szybkę :wink:

 

A o jaki kominek Ty walczysz? Kto to jest Rezi ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach - Rezi to wielkopolska ale i forumowa szycha, która ma wiele informacji i chetnie dzieli się nmi z forumowiczami. Jak w wyszukiwarce wpiszesz kominek (i) Linea to powinnas gdzies trafic na jego post, gdzie opisuje ta firmei swoj kominek. Ma szajbe na punkcie dobrej jakosci i estetycznego wykonczenia wiec na pewno kdf to strzal w dziesiatke. Tez go ogladam :wink: Ja mysle jeszcze o haduku, arysto, znalazlam tez piekne czeskie wklady. Ale pewnie kupie z montazem i rzobieniem dgp, wiec bede sie musiala zdecydowac na to, co akurat ma dany wykonawca. :roll: Arysto taki z gilotynka moze kosztowac ponizej 3.700 netto, ale nie sa to popularne wklady. A z drugiej strony mysla sobie, ze kominek na laa i bedzie zrodlem grzewczym , wiec moze nie warto oszczedzac :roll: Tylko niestety na kazdym kroku jest pokusa, zeby sie na cos szarpnac :wink: ja juz sie szarpie na plytki do salonu i kuchnii :roll: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że dawno mnie tu nie było... :roll:

 

Ale w końcu znalazłam czas i jestem u Ciebie..i musze Ci powiedzieć, że jestem pod wrażeniem tempa prac i urody Twojej Melanii 8) :D

 

A co do odkurzacza centralnego, to zleć rozłożenie rurek zwykłemu hydraulikowi ( ale takiemu, który juz to robił :wink: ). zaoszczędziesz parę złotych :wink:

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iga,

z pewnością skorzystam z rad "szychy" (jak piszesz nie tylko wielkopolskiej :wink: )

Ja wolałabym nie oszczędzać tam, gdzie jakość i trwałość jest najważniejsza 8). Nie zawsze jednak jest to możliwe :-? Najgorsze, że wciąż trzeba iść na kompromis pomiędzy tym, co by się chciało, a tym na co nas stać :wink: .

 

Kominki Hajduk mają dość dobrą opinię i mają przystępną cenę, ale nie mają wkładu tak wysokiego jak KFD (blisko 1m). Przyznam, że właśnie taki mnie zachwycił 8)

 

A na jakie konkretnie płytki chcesz się szarpnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaba,

miło, że wpadłaś ! Cieszę się, że Melania zrobiła na Tobie dobre wrażenie. :D

 

Nie wiem, czy uda mi się znaleźć takiego hydraulika, o którym piszesz :roll: . Ale to dobra wskazówka. Dzięki ! Jeszcze mam trochę czasu, więc kto wie ... :roll: ?

Możesz zdradzić ile cię kosztowała Twoja instalacja odkurzacza i ile ci wyszło gniazd ? Jakiej firmy będziesz miała jednostkę centralną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaba,

miło, że wpadłaś ! Cieszę się, że Melania zrobiła na Tobie dobre wrażenie. :D

 

Nie wiem, czy uda mi się znaleźć takiego hydraulika, o którym piszesz :roll: . Ale to dobra wskazówka. Dzięki ! Jeszcze mam trochę czasu, więc kto wie ... :roll: ?

Możesz zdradzić ile cię kosztowała Twoja instalacja odkurzacza i ile ci wyszło gniazd ? Jakiej firmy będziesz miała jednostkę centralną ?

za materiały i robociznę zapłaciłam ok. 1200zł..mam dwie szufelki i 5 gniazd. Jeszcze nie wybrałam jednostki centralnej.

Polecasz coś???

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to wszędzie dawaj puszki pogłębiane - potem instalowanie osprzętu jest o wiele łatwiejsze a i czasem jakiś przekaźnik nawet się zmieści (np. od jakiegoś dodatkowego sterowania). Różnica w kosztach, z tego co pamiętam, pomijalna.

 

Pozdrawiam

 

PS

Ta ładna pomarańczowa rurka to peszel :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaba,

sporo masz gniazd :o . Aż tyle ci wyszło ? A szufelkę gdzie zamontowałaś ? Na pewno w kuchni, ale ta druga to gdzie ?

Za tyle punktów, to niewiele zapłaciłaś. U mnie pan naliczył trzy gniazda plus 1szufelka i wyszło więcej :(

 

Ja chyba wybiorę "Beam" (podobno dobre - bezawaryjne, z systemem filtracji cyklonicznej - nie zmniejsza się wydajność odkurzacza ze w/g na ilość kurzu w zbiorniku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to wszędzie dawaj puszki pogłębiane - potem instalowanie osprzętu jest o wiele łatwiejsze a i czasem jakiś przekaźnik nawet się zmieści (np. od jakiegoś dodatkowego sterowania). Różnica w kosztach, z tego co pamiętam, pomijalna.

 

Pozdrawiam

 

PS

Ta ładna pomarańczowa rurka to peszel :wink:

Witaj nurni !

Dzięki za uwagi. Coś mi się wydaje, że elektrycy dają właśnie głębsze puszki, nawet mi je pokazywali, ale tłumaczyli, że tym sposobem nie będzie zbiorczych puszek, tylko każdy kabel będzie miał swoją :roll:

... A może coś pokręciłam ... :roll: 8)

Peszel - to ładna nazwa na taką ładną rurkę - osłonkę :wink: . Z pewnością zapamiętam :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...