Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Żaba,

sporo masz gniazd :o . Aż tyle ci wyszło ? A szufelkę gdzie zamontowałaś ? Na pewno w kuchni, ale ta druga to gdzie ?

Za tyle punktów, to niewiele zapłaciłaś. U mnie pan naliczył trzy gniazda plus 1szufelka i wyszło więcej :(

 

Ja chyba wybiorę "Beam" (podobno dobre - bezawaryjne, z systemem filtracji cyklonicznej - nie zmniejsza się wydajność odkurzacza ze w/g na ilość kurzu w zbiorniku :roll:

 

Druga szufelka w wiatrołapie, bo tam zawsze najwięcej będzie brudu. Chciałam tez przy kominku, ale podobno pył z kominka bardzo rusuje rure od wewnątrz, więc zrezygnowałam...

I szukaj zwykłego hydrulka, zrobi to dużo taniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakie konkretnie płytki chcesz się szarpnąć ?

U mnie bedzie w łazienkach Tubadzin a te imitujace drewno na parterze (podlogi) to chyba hiszpanskie Zirocinio... 99 zł/m2 :roll: Moze kupie w ten weekend, to poprosze o jedna plytke i pokaze w dzinniku :wink:

 

Iga, ja też chcę wybrać do łazienki Trubądzin. Myślę o kolekcji Andaluzja (żółty z ciemną zielenią), ew. Sarda . Podoba mi się też trawertyn.

A o jakiej kolekcji Ty myślisz? Koniecznie pochwal się zakupem tych hiszpańskich.

 

Pozdrówka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaba,

sporo masz gniazd :o . Aż tyle ci wyszło ? A szufelkę gdzie zamontowałaś ? Na pewno w kuchni, ale ta druga to gdzie ?

Za tyle punktów, to niewiele zapłaciłaś. U mnie pan naliczył trzy gniazda plus 1szufelka i wyszło więcej :(

 

Ja chyba wybiorę "Beam" (podobno dobre - bezawaryjne, z systemem filtracji cyklonicznej - nie zmniejsza się wydajność odkurzacza ze w/g na ilość kurzu w zbiorniku :roll:

 

Druga szufelka w wiatrołapie, bo tam zawsze najwięcej będzie brudu. Chciałam tez przy kominku, ale podobno pył z kominka bardzo rusuje rure od wewnątrz, więc zrezygnowałam...

I szukaj zwykłego hydrulka, zrobi to dużo taniej :wink:

Żaba,

szufelka w wiatrołapie , powiadasz :roll: . W sumie zastanawiałam się nad tym również, ale nie jestem pewna, czy u mnie ten pomysł zda egzamin :roll: . Będę musiała jeszcze pomyśleć :wink:.

... A ze "zwykłym" hydraulikiem to u nas baaardzo ciężko ... wszyscy pojechali "podbijać" Europę 8) :wink: . Ale poszukam, może znajdę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, tak myślisz ? :roll:

Bardzo bym chciała, by urządzone wnętrza podobały się nie tylko mnie :wink: .

Domek jednak wykańczamy wedle własnych potrzeb , upodobań, gustów (także możliwości) i najbardziej zależy mi abym sama była zadowolona z wyborów, które teraz podejmuję, a które są nieraz bardzo trudne. Sama wiesz jak długo myślałaś nad niektórymi wariantami i elementami wykończenia 8) :wink:

Mam nadzieję, że nie będzie źle :wink: 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko jasne że dom przedewszystkim dla siebie :)

Ale fajnie jak się jeszcze innym podoba 8)

Mi się podoba dużo wnętrz ale nie wszystko chciałabym mieć u siebie, bo w końcu wszystkie mieć nie można 8) Np. 3 kominków :wink: :)

Czuję że Twoje wnętrza będą naprawdę śliczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejko,

miło słyszeć aprobatę ! Cieszę się , że domek (wraz z kominem :wink: ) spodobał Ci się :D .

Jestem ciekawa jak moim majstrom wyjdą łuki w nadprożu drzwi i okien. Jak wiesz jest z tymi łukami trochę zachodu :wink: 8)

 

Co do wnętrz, to wszystko okaże się "w praniu" :wink: 8) :lol:

 

Pozdrówka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko jasne że dom przedewszystkim dla siebie :)

Ale fajnie jak się jeszcze innym podoba 8)

Mi się podoba dużo wnętrz ale nie wszystko chciałabym mieć u siebie, bo w końcu wszystkie mieć nie można 8) Np. 3 kominków :wink: :)

Czuję że Twoje wnętrza będą naprawdę śliczne :)

Aga, no to się bardzo cieszę, że tak ci się wydaje :wink: . Może tak będzie, kto wie ... :roll: 8) .

... hmm, kominki ... , mnie właśnie przyszedł do głowy jeszcze jeden pomysł ... :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kze,

ta faza jest baaardzo dołująca. Moment zapalenia pierwszej żarówki jakby się oddalał ... w ścianach same dziury ( na wylot :x ) :-? .

czyli mamy ser...szwajcarski. Nie martw się Adrianko, wszyscy musimy przez to przejść- wcześniej czy później. Ty będziesz miała już pewnie tynki, kiedy ja ze zgrozą będe patrzeć na podziurawione mury u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabaluga,

powiem Ci, że nie jest przyjemnie patrzeć na ten "szwajcarski ser" . Ale jak mus - to mus 8). Pocieszeniem jest dla mnie to, że każdy, kto budował przede mną to samo przeżywał oraz to, że zaraz po mnie będą następni 8) :wink: :lol: .

Na szczęście jest to etap przejściowy. Mam nadzieję, że zaraz po elektrykach wejdą tynkarze i dziuy załatają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko jasne że dom przedewszystkim dla siebie :)

Ale fajnie jak się jeszcze innym podoba 8)

Mi się podoba dużo wnętrz ale nie wszystko chciałabym mieć u siebie, bo w końcu wszystkie mieć nie można 8) Np. 3 kominków :wink: :)

Czuję że Twoje wnętrza będą naprawdę śliczne :)

Aga, no to się bardzo cieszę, że tak ci się wydaje :wink: . Może tak będzie, kto wie ... :roll: 8) .

... hmm, kominki ... , mnie właśnie przyszedł do głowy jeszcze jeden pomysł ... :roll: .

 

Miałam rację będzie ciekawie :)

Co do dziur nic się martw szybciutko o nich zapomnisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynkarze dziury załatają, ale jak jest za duża dziura to trzeba ją załatać przed tynkami (np. w suficie) :roll:

Oooo tak ! Jak będzie za duża dziura to sam tynk jej nie zalepi 8) . Szkoda , że u mnie właśnie same za duuuże dziury porobili :-? . Na szczęście w suficie mam "tylko" cztery 8) :wink:

... Ale to tak specjalnie i planowo (na rury i wentylację :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...