Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

Adrianko,

Jest jeszcze tyle firm, w których nie byłaś :):) Na pewno znajdziesz "swoje" drzwi.

Trochę gupio z tymi tynkami ............. ale ten ze zdjęcia fajny jest :):)

 

Zobacz jak daleko zaszłaś Dziewczyno :) :):):):)

Nefer,

wszystko teraz tak przyśpieszyło, że człek nie nadąża 8) . Nawet nie mam czasu patrzeć ... :-?

A firm, których nie odwiedziłam trochę żal. Pewnie jutro znów zabawię się w wyszukiwarkę :wink:

 

P.S. Ten tynk ze zdjęcia też mi się spodobał dlatego mu fotkę strzeliłam :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A jak myślisz ?

To były pierwsze, które widziałam zamawiając okna. Zastanawiałam się nad nimi, ale nie do końca podobają mi się wykończenia przyszybowe 8) i te tuleje wentylacyjne :-? . Ale faktem jest, że powinnam jeszcze raz im się przyjrzeć. Może jutro pojadę ? :roll:

 

Pozdrówka ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też zdecydowanie drzwi nr 1. Z tym przeszkleniem wyglądają bajecznie. Ale znając życie, nie będę mogła sobie na takie pozwoliś, chyba, że jakaś wygrana w totolotka się ... trafi :roll:

Szukaj Adrianko dalej i wklejaj zdjęcia, bo tu wszyscy niecierpliwie czekają i podglądają :oops: :oops:

Tynki też... piękne :wink: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, po dzisiejszej wycenie i tzw. niespodziance :-? nie będzie na razie rozmów o szybie 8) . Problem sam się rozwiązał :(

 

Ty się nie poddawaj tylko szukaj dalej :)

Jak widać po Twoich fotkach poprzeczka postawiona jest dośc wysoko a to niestety kosztuje :o :roll:

Trzymam kciukasy i werze że w końcu znajdziesz to czego szukasz i jeszcze w przystepnej cenie :)

Co do tynków to rzeczywiście szkoda ale dobrze że teraz to wyszło a nie później - zawsze trzeba szukać plusów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, po dzisiejszej wycenie i tzw. niespodziance :-? nie będzie na razie rozmów o szybie 8) . Problem sam się rozwiązał :(

 

O matko! Czy aż tyle dochodzi kosztów do ceny skrzydła, którą wyżej podajesz?

Jejku! Ja mam aż dwanaścioro drzwi wewnętrznych takich super i dwoje takich, które mogą być najtańsze :(

Te drzwi z firmy Dewro na tyle mi się podobają, że zapisałam adres ku pamięci na "zaś", gdy będzie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kze,

dzięki za gratki i za to , że zagłosowałeś ! :) Zliczam głosy i widzę, że prym wiodą dwie pierwsze wersje :wink:

 

Tabaluga,

cieszę się, że wybrałaś właśnie pierwszy wariant :wink: .

Mnie też przydałaby się wygrana w totka ... 8) . Nie byłoby takich problemów z wyborem :wink:

Poszukiwania drzwi nadal trwają, jak coś znajdę pochwalę się .

Sama nie przypuszczałam, że tak będę się zachwycać tynkami :roll: 8) :lol: . Ale faktycznie ładnie wyszły , tzn. jeszcze nie skończone - "sie robią" :wink:

 

Aga,

w sumie niby dobrze, że teraz "to" wyszło, ale człek łudził się, że będzie O.K. zanim jeszcze zainteresował się tym tematem. Z pewnością o wiele gorzej by było jakbym musiała kuć ściany po tynkach, wylewkach i malowaniu 8). Dlatego "nie ma tego złego ..." :wink:

Oswoiłam się już z tą myślą :-?

Dzięki za kciuki ! :D Zabawiam się teraz w wyszukiwarkę, ale obawiam się, że tą poprzeczkę trzeba będzie nieco obniżyć . Choć przyznam, że ciężko mi to przychodzi ... 8)

 

Renatko,

jeśli adres firmy Dewro kiedykolwiek by Ci się przydał , a byłaby to niejako moja zasługa, to bardzo bym się cieszyła 8) :D

Niestety cena skrzydła to jedno, a dodatki drugie (dokładnie połowa) 8).

Do ceny samego skrzydła musisz doliczyć koszt ościeżnicy (średnio 500 - 600 PLN), koszt ew. przeszklenia, klamki, ew. listwy ozdobnej oraz koszt montażu i VAT.

Łącznie te wszystkie elementy dają sporą sumkę, która przy samym skrzydle nie wydaje się wcale taka duża 8). ... A mogłoby być tak przyjemnie ... :(

 

Pozdrówka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje sa takie jak pierwsze (ja mam wszystkie pelne), tylko ten frez przy gornej "kasecie" jest prosty a nie zaokraglony. Ale jakbym znalalzla w "normalnej" cenie takie jak trzecie, tez bez zaokraglena to byloby cacy... te trzecie to moj faworyt 8) :lol:

 

areq ma wlasnie takie drzwi z jedna "kaseta" bez zaokraglenia, Porty chyba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja spozniona, ale tez sie wypowiem. Bo akurat u mnie dzrwi tez na topie... Mnie najbardziej podoba sie wersja nr 1. I widzisz sama- bez kucia sie nie obejdzie :wink: Dobrze, ze sie jednak za to wszystko teraz zabralas, bo przyjamniej tynkarze sa na miescu :D

Zycze ci, zebys znalazla drzwi piekne i w cenie, ktora bedzie odpowiednia. Ja niestety musialam sobie drzwi odpuscic, bo nie starczyloby mi na meble :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, cieszę się, że drzwi się podobają i zechcieliście wyrazić swoją opinię . Dzięki ! :D

Te drzwi w rzeczywistości wyglądają naprawdę bardzo ładnie, wszystko jest dopieszczone i dopracowane w każdym szczególe.

 

Andrzejko,

planuję raczej wystrój klasyczny z pewnymi tylko nowoczesnymi elementami.

Szybka ma secesyjny wzorek i może stąd to "wyrafinowanie" 8) .

 

Mohag,

miło mi Cię gościć ! Mam nadzieję, że wpadniesz tu do mnie czasem :wink:

Również mam w obecnym mieszkaniu takie drzwi jak Ty 8) (wymieniałam 4 lata temu - Porta, a więc takie jak areq). To bardzo popularny wzór. Przyzwyczaiłam się do niego, ale ponieważ w nowym domku będę miała okna łukowe , to wydaje mi się , że łuczek przy górnej kasecie dobrze "zagrałby" z oknami :wink:

Twój głos udowodnił, że i "trójka" się podoba (Andrzejki głos zresztą także ) :wink:

 

Iga,

wcale nie jesteś spóźniona - termin składania głosów jest nieokreślony :wink: :lol:

Ano bez kucia się nie obejdzie :-? . Tak bardzo chciałam tego uniknąć i teraz mam za swoje - cztery otwory do przeróbki :( . Omówilam już wszystko z tynkarzami i murarzami , a teraz czekam tylko na efekt końcowy. Wolę nie być przy rozkuwaniu i na to nie patrzeć 8).

Drzwi szukam dalej, ale przyznam, że Dewro odbiło swoje piętno i teraz nic mi się już nie podoba :-? .

My niektóre meble bierzemy ze swojego obecnego mieszkania. Kanapy, stół, meble do pokoju syna, sypialnię. Do kupienia pozostaną jedynie meble do kuchni.

 

 

Pozdrawiam ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały,

skoro nie jest to rurka kuchenna, to może być ?

 

Aga,

te wybory są najtrudniejsze, tym bardziej, że wszystkiego mieć nie można :wink: .

Dzięki za kciuki ! :D

Przy wejściu do redukcji 110*50 zastosowałbym 2* 45st, a nie od razu 90.

A w kuchni same 45 st lub więcej łagodniejszych. Zresztą hydraulik przecież o tym chyba wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano, nie, nie, ja kupilam wlasnie takie drzwi jak pierwsze czyli z dwoma frezowanymi kasetami, tylko ten gorny frez jest prosty. Ale ten wzor z Porty bardzo mi sie podoba... tylko ja chcialam koniecznie drewniane lakierowane na bialo, a w tym wzorze niestety surowych nie bylo :roll:

 

ps. a zagladam do Ciebie dosyc czesto 8) tylko jak nie mam nic do napisania to poprostu nie pisze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...