Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

Mi osobiście WZÓR NR 1 Podoba się najbardziej.....Ale przeważnie jest tak że nie stać na to co nam się podoba, a to na co nas stać nie podoba nam się wcale!!! U mnie było tak z kafelkami......

Ale DOMEK masz prześliczny, te łuki, murowany komin, no normalnie cudo!!! Myślę że posiadając takie poczucie estetyki, wysublimowany gust, znajdziesz najklepsze rozwiązanie. :wink: I mam nadzieją , trzymam kciuki, za opcję -NIE DROGO, ALE DOKŁADNIE TAK JAK CHCĘ..ŻADNYCH PROWIZOREK, SKRUTÓW I INNYCH WYGIBASÓW!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiesz ja myslę że gdyby mozna mieć wszytsko to trochę ten dom by się zagracił :wink: :)

W końcu ile mozna mieć rodzaju kafelek w jednej łazience :wink: :)

Może dobrze że jest limit kasowy 8)

kciuki oczywiście trzymam :)

Aga,

właśnie dokonywanie przemyślanych i trafnych wyborów będzie kluczem do tego, by z domu nie zrobić graciarni :wink: . Ja osobiście kieruję się zasadą : mniej , ale lepiej 8) .

Limit kasowy powoduje, że nasze "urządzanie" przedłuża się w czasie. Ale przynajmniej radość trwa dłużej :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały,

skoro nie jest to rurka kuchenna, to może być ?

Przy wejściu do redukcji 110*50 zastosowałbym 2* 45st, a nie od razu 90.

A w kuchni same 45 st lub więcej łagodniejszych. Zresztą hydraulik przecież o tym chyba wie?

:o ... to daje do myślenia. Zapytam o te rurki. Dzięki ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano, nie, nie, ja kupilam wlasnie takie drzwi jak pierwsze czyli z dwoma frezowanymi kasetami, tylko ten gorny frez jest prosty. Ale ten wzor z Porty bardzo mi sie podoba... tylko ja chcialam koniecznie drewniane lakierowane na bialo, a w tym wzorze niestety surowych nie bylo :roll:

 

ps. a zagladam do Ciebie dosyc czesto 8) tylko jak nie mam nic do napisania to poprostu nie pisze :wink:

Mohag, właśnie tak Cię zrozumiałam :wink: . Tylko być może z opisem u mnie gorzej 8) .

Miło, że zaglądasz. Mam nadzieję, że jak już zrobiłaś u mnie ten pierwszy wpis to z następnymi będzie łatwiej :wink: . W końcu "najtrudniejszy pierwszy krok ... " :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście WZÓR NR 1 Podoba się najbardziej.....Ale przeważnie jest tak że nie stać na to co nam się podoba, a to na co nas stać nie podoba nam się wcale!!! U mnie było tak z kafelkami......

Ale DOMEK masz prześliczny, te łuki, murowany komin, no normalnie cudo!!! Myślę że posiadając takie poczucie estetyki, wysublimowany gust, znajdziesz najklepsze rozwiązanie. :wink: I mam nadzieją , trzymam kciuki, za opcję -NIE DROGO, ALE DOKŁADNIE TAK JAK CHCĘ..ŻADNYCH PROWIZOREK, SKRUTÓW I INNYCH WYGIBASÓW!! :D

Alfredko,

dzięki za opinię :D . Miło mi, że mamy podobne zdanie :D .

Bardzo chciałabym zastosować opcję, którą napisałaś drukowanymi literami. Ja pomalowałabym je jeszcze na czerwono i powiesiła nad łóżkiem :wink: . ... Tylko, że zdarzają się wyjątki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja myslę że gdyby mozna mieć wszytsko to trochę ten dom by się zagracił :wink: :)

W końcu ile mozna mieć rodzaju kafelek w jednej łazience :wink: :)

Może dobrze że jest limit kasowy 8)

kciuki oczywiście trzymam :)

Aga,

właśnie dokonywanie przemyślanych i trafnych wyborów będzie kluczem do tego, by z domu nie zrobić graciarni :wink: . Ja osobiście kieruję się zasadą : mniej , ale lepiej 8) .

Limit kasowy powoduje, że nasze "urządzanie" przedłuża się w czasie. Ale przynajmniej radość trwa dłużej :wink: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały,

zimy generalnie nie lubię, bo ze mnie niesamowity zmarźluch i jedyna rzecz, dzięki której udaje mi się tą zimę przetrwać to narty :wink: .

A Ty - spostrzegawczy jesteś :lol: . Śniegu było wówczas po pas i frajda niesamowita.

Podobno tej zimy śniegu ma być jak na lekarstwo , ale jeśli się pojawi ... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały,

zimy generalnie nie lubię, bo ze mnie niesamowity zmarźluch i jedyna rzecz, dzięki której udaje mi się tą zimę przetrwać to narty :wink: .

A Ty - spostrzegawczy jesteś :lol: . Śniegu było wówczas po pas i frajda niesamowita.

Podobno tej zimy śniegu ma być jak na lekarstwo , ale jeśli się pojawi ... 8)

No co? To rowerki!

PS - patrz podpis "pode mną"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kasieńko ! :D

Bardzo się cieszę, że wreszcie czapeczka zostanie dokończona. Strasznie nie lubię rozgrzebanej roboty i przyznam się, że nie chciałam nawet patrzeć na ten niedokończony fragment daszku 8) .

Miło, że marmur Ci się spodobał :D . We mnie budzi podobne doznania :wink:

 

Niedługo zobaczymy już Twój daszek ... :D. Trzymam kciuki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolutku aż do skutku :lol: :lol: :lol:
Kasiu,

... może być i powolutku byleby do przodu :wink: :lol: :lol: :lol:

 

 

Super, że udało sie zareklamować dachówkę. 8)

U mnie też tynki długo schną... :( Ale tynki mają to do siebie..

kze,

cieszę się, że okna mam jedynie z folii , bo wiatr przenika przez szpary i wysusza ściany. Jednak najdłużej schną sufity 8) . Wciąż są jeszcze mokre :-? . Dokładnie widać jak ciemno szary kolor tynku przechodzi na coraz jaśniejszy . Nie sądziłam, że kolor zaprawy może przybierać aż tyle odcieni :wink:

 

 

Ale u Was idzie praca! Juz tynki sie robia. Malo tego, juz drzwi wiesz jakie chcesz i kominek. :o :D A ja pojecia nie mam jeszcze. Musze sie poprawic. :wink:
Zelijko,

bardzo chcieliśmy zrobić stan surowy zamknięty do zimy, więc śpieszymy się. A tynki robię dlatego teraz, bo będę miała drewniane okna, które powinno się montować już po tynkach. Stąd ten pośpiech :wink: .

Do drzwi musiałam się "przymierzyć" by określić wymiary otworów. Dzięki temu mam je już przygotowane na konkretne ościeżnice 8) .

Jeśli zaś chodzi o kominek, to też "mus" - prawdę mówiąc nie ma u mnie na niego zbyt dużo miejsca i trzeba było coś wymyślić . I bardzo się cieszę, że mam już pomysł, bo wiąże się to z przebudową , a w zasadzie zburzeniem części komina 8) . Jak ja bym to burzenie przeżyła przy świeżutkich i bialutkich tynkach ? 8) :wink: :lol:

 

 

Bardzo się ciesze że dachóweczka już jest i że reklamacja została uznana :)

Mówiłam że to będą bardzo ciekawe wnętrza :)

Trzymam kciukasy :)

Aga,

Twoje kciukasy bardzo pomagają :D. Dzięki !

Ja też ogromnie się cieszę, że dachóweczka już jest i, że uznali moją reklamację. To miło z ich strony :wink:

A wnętrza są póki co w mojej głowie 8) . Zobaczymy co z tego myślenia wyniknie ... :wink: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko ile już zrobione :o Długo mnie nie było w Domku Czerwonego Kapturka.... Jeśli chodzi o drzwi - popytaj jeszcze stolarzy, za ile zrobiliby Ci taki wymarzony wzór..I myślę,że nawet jeśli kasa wycieka, trzeba kompromisy wyważyć - może czasem warto poczekać na wymarzone cacko? JUż nie mogę się doczekać urządzania przez Ciebie wnętrz.Myślę, że będzie na co popatrzeć :p 8) ...

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...