Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oj! Na wylewki to chyba dłuuugo sobie poczekam ... :roll: 8)

 

W końcu się doczekasz :)

A jakie są dalsze palny budowalne ???

Plany są ambitne, ale jak zawsze jesteśmy uzależnieni zarówno od tempa prac fachowców jak i od zasobów finansowych.

W każdm razie chcielibyśmy iść z robotą (do przodu oczywiście) 8) :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj! Na wylewki to chyba dłuuugo sobie poczekam ... :roll: 8)

 

W końcu się doczekasz :)

A jakie są dalsze palny budowalne ???

Plany są ambitne, ale jak zawsze jesteśmy uzależnieni zarówno od tempa prac fachowców jak i od zasobów finansowych.

W każdm razie chcielibyśmy iść z robotą (do przodu oczywiście) 8) :wink: .

 

To trzymam kciukasy żeby wszystkie wiatry były pomyślne

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u cibie pieknie! :o :D Bradzo bardzo bardzo podoba mi sie twoj klinkier- bo ja zreszta w ogole jestem zwolenniczka sciany trojwarstwowej (jak sobie kidys drogi dom wybuduje to wlasnie ze siana taka jak twoja :wink: ). Te potrojne luki z klinkieru to czysta poezja- na pawde najpiekniesze jakie widzialam.

Nie moge sie juz doczekac twojej elewacji :wink:

 

No i przyznam sie, ze zazdwoszcze ci tych waniliowych gnizadek i wlacznikow. Napisz ile kosztowalo przykladowe gniazdko lub wlacznik. Bo niby ja mam juz zamowione, ale... to w firmie u tescia, wiec w razie czego moge zminic zdanie... Bo u nas pojedyncze gniazdko z jeden serii to 5 zł a z drugiej 9 zł. Zastanawiam sie jak to sie ma do twoich cen- w razie czego pisz na priv :wink:

 

Domek bedzie piekny- czekam z niecierpliwocia na dalszy ciag :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga,w takim razie ja bardzo, bardzo się cieszę , że zarówno klinkierowe łuczki jak i sam klinkier, a także ściana x3 , przypadła Ci do gustu :wink: :D .

Co do włączników i gniazdek, to jeszcze ich nie zakupiłam i nie znam dokładnych cen. W nadchodzącym tygodniu spodziewam się wizyty moich elektryków, którzy dokładnie przeliczą potrzebne gniazda i spiszą konkretne zamówienie. Wówczas będę znała koszty więc będę mogła Ci podać.

W każdym razie pan w hurtowni mówił, że włączniki, którymi byłam zainteresowana są w granicach 11-13 zł, w zależności od rodzaju. Mówił, że cena przy tej jakości jest niska , bo np. Legrand (który jest porównywalny jakościowo do Berkera) kosztuje już ok. 22 - 26 zł 8) :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...