Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

Też tak myśle 8) . Zwierzyniec swój też może zmobilizować. W końcu to dodatkowe cztery łapy razy 2 (plus dwa ogony oczywiście) :wink: :lol:

:lol: :lol: :lol:

:wink: :lol: :lol: :lol:

A jak bedzie trzeba to i resztę rodziny zaprzęgnę do roboty :)

Oooo! Koniecznie, że ja wcześniej na to nie wpadłam :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:

:) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mohag, Dzięki za link ! Twoje Polo jest podobne do Berkera " Modul". A Modul Plus ma właśnie te kolorowe ramki - wstawki.

Cenowo są bardzo zbliżone :wink: .

A jaki kolor Ty wybrałaś ?

 

Seria Modul ma lekko przyokrąglone krawędzie, Polo także.

U siebie planuję wystrój klasyczny, a wybrałam serię Kwadrat (z prostymi krawędziami i kątami). Co o tym sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhu w Beckerze wlasnie modul ogladalam ale ma wieksze ramki niz w Polo tz bardziej dominujace a mi zalezalo zeby jak najmniej bylo tej ramki.

I modul bardziej jakos do klasycznego wystroju mi podchodzi. U mnie nie bedzie klasycznie wrecz przeciwnie, ale nie chce kontaktow czyli rzeczy ktore sie nie zmienia wiazac z pomieszczeniami ktore moga sie ciagle zmieniac klimatycznie.

Ale u mnie beda biale, bo sciany beda biale i to chyba zawsze :wink: A jak Twoje maja byc waniliowe tz przelaczniki, to mysle ze kwadrat tez bedzie do klasycznego wnetrza pasowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag, to fakt - Modul ma większe ramki niż Polo.

W swoim obecnym mieszkaniu mam włączniki z przyokrąglonymi krawędziami i przyznam, że mi się już trochę opatrzyły. Dlatego wolałam wybrać coś innego. Nad tym Kwadratem się nieco zastanawiałam, bo Modul też jest ładny, tylko, że zachciało mi się pewnej odmiany :wink: .

Dzięki, za opinię. Cieszę się, że jest taka jak moja 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że już po tynkach, co? Kolejny etap za Wami 8)

U nas też będzie ściana 3W i też z wełną w środku, ale dopiero w przyszłym roku na wiosnę. Co do montażu okien i klinkieru to też mam podobne wątpliwości (bo u nas również gdzieniegdzie będzie na ścianch klinkier) :roll: Okna muszą być przede wszystkim bardzo dokładnie pomierzone, bo tak jak piszesz - klinkieru nie wykujesz, aby okna dopasować, to okno musi być dopasowane do szerokości otworu. Będę na pewno bardzo wnikliwie śledzić ten montaż, więc proszę mi tu dawać dużo fotek :wink: :D

 

P.S. Wejście do domu prezentuje się bardzo okazale i elegancko 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuczek,

niech no tylko okna przyjadą, to ja im tyle fotek napstrykam, że będą się czuły jak gwiazdy filmowe :wink: :lol: .

Cieszę się, że wydajesz taką opinię o moim wejściu. Chciałam, aby tak właśnie ono wyglądało 8) :wink:

Widzę, że "toruję" Ci drogę ze ścianami 3W i oknami w klinkierze. Może posłużę Ci przykładem :roll: 8) .

Zależy nam, by nie przerywać prac na czas zimy , więc śpieszymy się . Jak temperatura spadnie poniżej zera - zostanie majstrom jedynie praca wewnątrz. Okna więc raczej powinny być :wink:

 

 

 

Kasiu, chętnie podzielę się z Tobą słoneczkiem, bo wiem jak żal serce ściska gdy widzi się mokre ściany swojego domku. Ale już niedługo i Ty doczekasz się swojego daszku :wink: .

Mam nadzieję, że elewacja tak jak ładnie się zaczęła, tak ładnie się skończy 8) :wink: :lol:

Trzymam kciuki za pogodę i za słonko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuczek,

montażyści robią wielkie oczy, bo osadzenie okien w ścianie 3W jest dużo bardziej kłopotliwe 8) . Przecież okno osadza się wtedy w warstwie ocieplenia i trzeba naprawdę mieć doświadczenie, by dobrze to wykonać. Ponadto ściany 3W są mniej spotykane. Bardziej popularne to mimo wszystko 1W i 2W. Może po prostu niektórzy montażyści nie mieli jeszcze styczności z taką 3W więc są wystraszeni.

 

Podobnie jak Ty , mam nadzieję, że trafię na takich, którzy podołają zadaniu i okna prawidłowo mi zamontują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko czy mogłabyś mi powiedzieć taką rzecz :D : jak zamawialiście silkę to palety były do zwrotu czy nie? Bo my zastanawiamy się nad silką na ściany działowe, ale w hurtowni nam powiedzieli, że za palety musimy zapłacić kaucję, bo są zwrotne :roll: Tylko nie zapytałam z tego wszystkiego jak wygląda ten zwrot - to my musimy je własnym transportem odstawić do hurtowni? :-? Jak to u Ciebie było? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...