Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Renatko, a więc masz nad czym myśleć :wink:.

Rozwiązań jest naprawdę wiele, a nieraz nietypowe pomysły przynoszą zaskakująco dobry efekt :wink: .

Ważne jest jednak dość wczesne ustalenie jak ma to wszystko wyglądać, bo nieraz już w początkowym etapie budowy należy poczynić takie działania, by rzecz, którą sobie upatrzyłaś mogła być zastosowana 8) :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano to juz Taki piekny dom masz!!! :o

Oj, to ja te wasze wnetrza chce zobaczyc!!! :wink:

Na prawde ladnie...A jak juz pisze o ladnie, to znow musze wspomniec, ze dzialke macie..., marzenie...Cos podobnego do Alfredzi...Jak ja Wam zazdroszcze tych drzewek i lasku... :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelijko,

marzyliśmy o takiej działeczce jak ma Alfredka, ale niestety nie mogliśmy znaleźć. Podobały nam się niektóre, ale były tak daleko od "miasta", że rezygnowaliśmy, ze w/g na czasochłonny dojazd męża do pracy, a syna do szkoły. Nie mamy więc tak wspaniałej działki jak byśmy chcieli, ale w zasadzie jesteśmy z niej zadowoleni, bo lasek mamy blisko, a i do miasta niedaleko :wink:

Bardzo się cieszę, że domek już na tym etapie Ci się podoba :D . Nieskromnie przyznam, że i moje oczy cieszy coraz bardziej i sama nie mogę uwierzyć, że patrzę na własny dom 8) :wink:.

Do etapu wnętrz jeszcze troszkę czasu, ale po głowie chodzi mi już parę pomysłów. Wielką przyjemność sprawia mi "wymyślanie" i projektowanie. Zobaczymy co z tego wyniknie :roll: :wink:

 

 

K74,

Sama jestem bardzo ciekawa jak będzie z ... oknami... ciiii ... 8) :roll:

Miło, że i bez okien całość robi na Tobie dobre wrażenie :wink:

 

 

Pozdrówka ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADRIANKO,oj tak !Domek pięknieje z dnia na dzień i marzenia się urealniają ,stają się coraz bardziej rzeczywiste.Jest się z czego cieszyć .Łączę się z Tobą w tych emocjach i konsekwentnie kibicuję. :lol:

 

Zyczę powodzenia na etapie wstawiania OKIEN.!Terminowej dostawy,bez usterek i uszkodzeń,sprawności i fachowości montażu .Właściwego przebiegu całej tej akcji.

POZDROWKA :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj robi wrazenie robi 8) :lol:

a moze podzielisz sie troche tymi pomyslami ? :wink:

 

 

Mohag,

moje wszystkie pomysły ujrzą światło dzienne i poddane zostaną Waszej krytyce , jak tylko wprowadzę je w "życie". Myślę, że nastąpi to już niebawem :roll: :wink:.

Pomysłów u mnie dostatek i nie wiem jeszcze na który się ostatecznie zdecyduję. Mogę Ci już natomiast powiedzieć, że np. obudowy kominka nie wykończę marmurem, który wcześniej wybrałam 8) - widzisz, u mnie jak w kalejdoskopie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalejdoskop to znam sama z autopsji :wink: Ogolny zarys oczywiscie zostal ten sam, ale dodatki zmieniaja sie... a raczej zmienialy ogolnie co jakis czas, do momentu zakupu czegos konkretnego i to nie zawsze :wink:

 

Obecnie posiadam dodatkowa umywalke szklana, trzy baterie do malej lazienki i trzy baterie kuchenne hihi bo nie wiem jeszcze ktore beda docelowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADRIANKO,oj tak !Domek pięknieje z dnia na dzień i marzenia się urealniają ,stają się coraz bardziej rzeczywiste.Jest się z czego cieszyć .Łączę się z Tobą w tych emocjach i konsekwentnie kibicuję. :lol:

 

Zyczę powodzenia na etapie wstawiania OKIEN.!Terminowej dostawy,bez usterek i uszkodzeń,sprawności i fachowości montażu .Właściwego przebiegu całej tej akcji.

POZDROWKA :p :p :p

 

 

 

goyka,

DZIĘKI !!! :D :p

Te emocje są tak wielkie i zarazem tak przyjemne, że człowiekowi skrzydła rosną i dusza śpiewa . Jeśli można podzielić się z kimś swoją radością , to ta radość jakby większa jeszcze była.

Cieszę się, że jesteś ze mną i że kibicujesz :D :p .

To takie ważne, gdy przeżywa się swoją radość wspólnie, jak się wie, że ktoś jeszcze cieszy się razem z Tobą :D .

 

Za słowa "powodzenia" w temacie okien oczywiście nie dziękuję :wink:

 

Pozdróweczka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalejdoskop to znam sama z autopsji :wink: Ogolny zarys oczywiscie zostal ten sam, ale dodatki zmieniaja sie... a raczej zmienialy ogolnie co jakis czas, do momentu zakupu czegos konkretnego i to nie zawsze :wink:

 

Obecnie posiadam dodatkowa umywalke szklana, trzy baterie do malej lazienki i trzy baterie kuchenne hihi bo nie wiem jeszcze ktore beda docelowo :wink:

 

No widzisz Mohag, sama wiesz jak to jest (hi, hi).

Zawsze te parę "zbędnych" i niewykorzystanych rzeczy będziesz mogła odsprzedać np. na Allegro :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny dom wybudowaliście Adrianko :D .

Muszę przyznać, że takiego lux komina to jeszcze nie widziałam.

A jaką masz dachówkę, czy to Creaton, bo trochę mi przypomina moją?

 

Bardzo jestem ciekawa jak będziesz wykańczać wnętrza. Zdradzisz choć trochę jakie masz pomysły?

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sonika w moich skromnych progach. Czuję się zaszczycona Twoją wizytą i jest mi ogromnie miło . Dziękuję też za miłe słowa :D .

 

Dobrze Ci się wydaje - na dachu mamy dachówkę Creatona "Harmonni" (czerwona angoba).

Odnośnie wnętrz, to również i Twoje wnętrza były dla mnie inspiracją. Bardzo spodobał mi się Twój gres, więc u siebie też planuję położyć podobny. Z tym, że zdecyduję się chyba ułożyć go na całości parteru z salonem włącznie. Ponieważ wszystkie pomieszczenia na dole (za wyjątkiem gabinetu) są jakby całością i nie ma między nimi drzwi, chciałabym utrzymać w nich podobną kolorystykę i styl. Lubię wszelkie odcienie ziemi - od kremu po brązy, zielenie i rudości. Meble jadalniane będą w kolorze orzecha, kuchenne w kolorze wanilii.

Klatkę schodową i jedną ze ścian holu chcę wyłożyć kamieniem (ew. jego imitacją). Całość w duchu klasycznym :wink:

 

Pozdrówka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominikams,

z kolorem moich okien miałam troszkę "zamętu" 8) . Na początku wybrałam coś podobnego do teak (na kolorniku były symbole, a nie nazwa). Później uznałam, że ten kolor będzie zbyt ostry więc chciałam zmienić na orzechowy brąz. Po długich pertraktacjach z firmą (umowa i zamówienie już poszło) udało mi się kolor zmienić. Ciężar mi spadł z serca, bo ten teak w ogóle by nie pasował.

Moje okienka będą więc takie jak chcę :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...