Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aguś,

 

choć nie wszystko widać w całej okazałości, to jednak muszę przyznać, że te Twoje okienka są przecudnej urody.

Nic dodać nic ująć.

Kolor wspaniały (taki, jak uwielbiam).

 

 

Basiu,

Nie wszystko jeszcze widać, bo nie wszystkie okna zostały zamontowane, no i czarna noc przyszła 8) :wink: . Myślę, że jutro montażyści skończą robotę gdy będzie jeszcze widno , wtedy pstryknę jeszcze kilka fotek :wink:

 

Powiem Ci, że ich kolor też bardzo mi się podoba (sama wybierałam :wink: ) :D

 

Pozdrawiam cieplutko ! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominika,

tak byłam zaaferowana tą dostawą, że nie popatrzyłam na swoje okna globalnie, tylko wyszukiwałam wad, przecierek i ubytków. Jutro spojrzę na nie inaczej i powiem Ci jakie są naprawdę.

Gdybym nie wymęczyła chłopaków, to mój stróż spałby zapewne dzisiaj na powietrzu, bo te największe okna zostałyby przed domem 8) . Na szczęście ten ich wysiłek nie poszedł na marne :wink:.

 

Klamki są w kolorze starego złota, satynowe. Miałam dwa fasony do wyboru. Na zdjęciu zamontowanego okna widać oba fasony , bo na każdym skrzydle jest inna klamka. Wybrałam ten z prawej strony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryfpc,

Dzięki za miłe słowa :D .

 

Z terminami we wszystkich chyba firmach jest kiepsko :-? .

A kiedy Ty zamawiałeś okna, bo ja w kwietniu 8) . Miały być dostarczone 6 listopada, a więc było miesięczne opóźnienie. Ale wreszcie się doczekałam i jestem bardzo zadowolona.

Trzymam teraz kciuki za Twoje okienka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dziewczyny, jak przyjemnie usłyszeć od Was tak miłe słowa i komplementy. DZIĘKI !:D :p

 

Zelijko, z fotkami chyba poczekam do czasu, kiedy majstry obrobią okna. Wtedy będzie lepszy widok 8) :wink:

 

tabaluga, na parapety zapewne będę musiała poczekać jakiś miesiąc, ale nie martwi mnie to, bo i tak teraz jeszcze bym ich nie montowała, tylko dopiero po cekolowaniu i pierwszym malowaniu.

Zaniepokoiło mnie natomiast co innego (też związanego z parapetami), ale jeszcze nie chciałabym nic mówić. Może jutro ... :roll: 8)

 

andrzejko, nie miałam pojęcia, że witryna może aż tyle ważyć. Moi "siłacze" poradzili sobie z tym ciężarem tzw. sposobem : nieśli ją na pasach trzymając go w parach - cztery pary plus jeden na końcu, który asekurował by nie było odchyłu od pionu i aby witryna nie przechyliła się na bok 8) .

 

Renatko, emocje były duże. Poziom adrenalinki nieco się podwyższył, ale na szczęście finał był dobry. Tematu okien jeszcze nie zamknęłam - jutro mam "odbiór" :wink: . No i zostały jeszcze ... parapety :-?

Powiem Ci, że też mi się podobają duuuże okna . Szczególnie jak jest ładny widok na zewnątrz . Wtedy nawet z kanapy można delektować się przyrodą :wink:

 

POZDRÓWKA ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I już są ! To one! przepiękne i dostojne ,budzące mój zachwyt OKNA.Są fantastyczne !!!!!!!!!! Witryna niesamowita, jestem pod wrażeniem . :o Bardzo podobają mi się takie duże okna , dają tyle światła i możliwość patrzenia na cudowny otaczający krajobraz. Zamontowane w jadalni nadadzą jej niebanalnego charakteru. Pozazdrościć.

Kolor super,idealny ,świetnie wpasowany do kolorystyki elewacji i całej bryły domu.

GRATULACJE

:p :p :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...