Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

bosh, szczeka mi wypadla i poturlala sie po podlodze przez ta witryne :o no piknie bedzie jak nic 8) :lol:

 

a te artysty, to na jaki kolor te sypialnie beda chlastac ?? :wink:

 

 

Mohag, jak widać lepiej sprawują się implanty : nie wypadają i nie turlają się :wink: 8) :lol: :lol: :lol:

Dzięki za opisanie Twoich wrażeń ! :wink: :D :lol:

Mówiąc o artystach - masz na myśli moich majstrów, czy mnie ??? :roll: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się bardzo podobają :) Bardzo chciałabym mieć drewniane okna, ale chyba nie stać nas na takowe :( Ale Tobie gratuluję i czekam na efekt końcowy 8)

 

 

zuczek,

bardzo się cieszę, że Ci się okienka podobają :D . Dzięki za gratki !

Marzyłam o drewnianych oknach - i spełniło się :wink: . Wolę czegoś innego nie mieć, z czegoś zrezygnować, ale mieć takie okna, bo u mnie będą "robić" za mebel :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w zasadzie wszystko można "podciągnąć" pod sztukę 8) . Nawet chlastanie :wink: :lol:

Sama będę malować - ale obrazy 8) . Ściany pozostawię dla majstrów :wink: .

Sypialnię mam zamiar zrobić w kolorze brzoskwini ew. moreli lub łososia . Mam już upatrzone mebelki w kolorze jasnego , ciepłego brązu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście takie okienka to sama ozdoba, więc i za mebel mogą robić :lol: 8)

 

Dziękuję za zdjęcia z kotwami, już mam wyobrażenie jak to jest z tym montażem okna w ścianie 3W :wink:

 

Pozdrawiam

 

 

zuczek,

cieszę się, że zdjęcia na coś Ci się przydały :wink: .

Ważne jest by wokół otworu była sztywna warstwa ocieplenia. Inaczej pianka wciskałaby się w szpary i nie trzymała dobrze ramiaka okna. Kotwy są jedynie do trzymania okna w pionie :wink:

 

Pozdróweczka ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybaczam :)

Czemu ekipy muszą psuc nam całą radość :-?

Uważam że bardzo dobrze zrobiłaś nie płacąc i nie podpisując protokołu w końcu praca jest jeszcze nie skończona :-?

Trzymam kciukasy żeby wszytsko łądnie dokończyli :)

A okienka prezentują się bardzo ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADRIANKO : :lol: :lol: :lol:

Śliczne te Twoje okienka /MINI i MAXI/ a co najważniejsze,że już w komplecie i na swoich miejscach.

Produkcja i montaż to dwie różne sprawy.Jak widać producent na Śląsku nie weryfikuje fachowości i rzetelności montażystów w innych rejonach, choć powinien.Pozostawia to dealerowi który nie za bardzo sobie z tym poradził.

 

Słusznie,że uzależniłaś zapłatę od całkowitego usunięcia usterek i prawidłowego montażu.

Twoje "ulubione okienko" 8) z trzema szprosami na tle klinkieru wygląda bajecznie. Zamówienie drzwi u tego samego producenta to strzał "w dziesiątkę ".Widać,że to jedna i ta sama rodzinka.Podziwiam wybór!

:p :p :p POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko, jeszcze raz to powiem: okna są prześliczne. Ten widok za oknem prezentuje się jakby to był lipiec, a nie grudzień :o PIĘKNY!!!

Drzwi pięknie dopasowane. Nie mogę się doczekać głównych wejsciowych, pewnie z podziwu zaniemówię, sądząc po prelludium :wink:

 

Tylko przykro z powodu montażu. Może trzeba byłoby poinformować wykonawcę o niefrasobliwości współpracowników, którzy bądź co bądź również pracują na renomę firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybaczam :)

Czemu ekipy muszą psuc nam całą radość :-?

Uważam że bardzo dobrze zrobiłaś nie płacąc i nie podpisując protokołu w końcu praca jest jeszcze nie skończona :-?

Trzymam kciukasy żeby wszytsko łądnie dokończyli :)

A okienka prezentują się bardzo ładnie :)

 

Aga, ja też sobie zadaję to pytanie: dlaczego nic nie może być od początku do końca właściwie wykonane? Dlaczego wciąż musimy wszystkiego pilnować, kontrolować i stać na straży przy każdym zadaniu ?

Mnie marzy się takie zlecenie, które będzie wykonane dobrze, sprawnie i profesjonalnie. Ciekawa jestem czy kiedyś się doczekam :roll: 8) . Początek był kiepski 8) :-?

Jedynym pocieszeniem jest fakt, że okna same w sobie są takie jakich się spodziewałam :wink:

 

Pozdrówka ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADRIANKO : :lol: :lol: :lol:

Śliczne te Twoje okienka /MINI i MAXI/ a co najważniejsze,że już w komplecie i na swoich miejscach.

Produkcja i montaż to dwie różne sprawy.Jak widać producent na Śląsku nie weryfikuje fachowości i rzetelności montażystów w innych rejonach, choć powinien.Pozostawia to dealerowi który nie za bardzo sobie z tym poradził.

 

Słusznie,że uzależniłaś zapłatę od całkowitego usunięcia usterek i prawidłowego montażu.

Twoje "ulubione okienko" 8) z trzema szprosami na tle klinkieru wygląda bajecznie. Zamówienie drzwi u tego samego producenta to strzał "w dziesiątkę ".Widać,że to jedna i ta sama rodzinka.Podziwiam wybór!

:p :p :p POZDRAWIAM

 

goyka,

okienka są już na swoim miejscu, to prawda, jednak tematu OKIEN jeszcze nie zamknęłam . Mam nadzieję , że nie będę z nim długo "walczyć" i w miarę szybko wszystkie niedociągnięcia zostaną usunięte. Dopiero wtedy tak naprawdę będę mogła cieszyć się moimi okienkami. Póki co moja radość jest niepełna 8) .

 

Jestem zadowolona ze swoich decyzji odnośnie wyglądu okien. . Miałam wiele dylematów związanych z podziałem, ilości i szerokości słupków . Myślę, że ostateczny efekt jest bardzo dobry :wink: . Cieszę się więc, że mój wybór Ci się podoba :D .

 

Drzwi zewnętrzne robią wrażenie bardzo solidnych, mocnych i trwałych. Mam nadzieję, że takie właśnie będą w czasie eksploatacji.

Pasują do okien , bo w końcu są z jednej "matki" :wink: :lol: .Miło mi, że ta "rodzinka" przypadła Ci do gustu ! :p

 

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko, jeszcze raz to powiem: okna są prześliczne. Ten widok za oknem prezentuje się jakby to był lipiec, a nie grudzień :o PIĘKNY!!!

Drzwi pięknie dopasowane. Nie mogę się doczekać głównych wejsciowych, pewnie z podziwu zaniemówię, sądząc po prelludium :wink:

 

Tylko przykro z powodu montażu. Może trzeba byłoby poinformować wykonawcę o niefrasobliwości współpracowników, którzy bądź co bądź również pracują na renomę firmy.

 

Renatko,

nie masz pojęcia jak bardzo mi miło wsłuchiwać się w Twoje tak pochlebne słowa ... mów jeszcze ... :wink: 8) :oops: :lol:

Widok za oknem faktycznie jakby z lipca , a nie grudnia był . Ale myślę, że jak lasek przykryty będzie białym puchem widoczek też będzie ładny :wink: .

 

Na drzwi wejściowe muszę jeszcze troszkę poczekać, bo zamawiałam je nieco później jak okna. Mam nadzieję jednak, że spełnią moje oczekiwania, tym bardziej, że robi je ten sam producent. Tylko, żeby montaż był właściwy i bez "przygód" 8) .

 

Z podaniem informacji do wykonawcy nt. współpracowników jeszcze się wstrzymam. Zobaczę jak moja sprawa się zakończy, czy poprawią swoje błędy i niedociągnięcia.

Chciałabym pożegnać się w zgodzie 8) :wink: .

 

Gorąco pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...