Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Zelijko za miłe słowa ! :D

 

Ale zaraz , zaraz, czy Ty czasem się nie pomyliłaś ? Ten domek na zdjęciach powyżej nie jest mój 8) . Te zdjęcia wkleiła Dominika - to dom z jej sąsiedztwa.

Mój domek możesz zobaczyć w moim Dzienniku. Nie jest jeszcze wykończony więc nie jest taki ładny jak ten na zdjęciach od Dominiki.

.... ale może już niedługo mu dorówna ... 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko, czemu nie piszesz?

Czy to Twój obecny stan?

http://www.gif.marktrad.pl/rozne/48.gif

 

:wink: :wink: :wink: :wink: :D :D

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Renatko już niebawem będę Cię zanudzać - nie bój nic ! :wink: :lol:

Awatarek - wystrzałowy. Skąd go masz ? I widzę, że i Ty zmieniłaś swój - ładniusi ! Z Nowym Rokiem z nowym image :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój domek możesz zobaczyć w moim Dzienniku. Nie jest jeszcze wykończony więc nie jest taki ładny jak ten na zdjęciach od Dominiki.

.... ale może już niedługo mu dorówna ... 8) :wink:

 

Ech... ty to skromna dziewczyna jesteś! :wink:

 

Mnie się bardzo podoba twoja elewacja (który to już raz się powtarzam? :roll: ), a weź pod uwagę, że gotowy domek z ogrodem i ogrodzeniem zawsze bedzie wyglądał bardziej imponująco, więc jestem pewna, że twój domek nie tylko dorówna, ale i przebije ten z moich zdjęć.

 

Nie wiem, kiedy będę tam znowu (bo tam nie jeżdżę za często), no i nie zawsze mam przy sobie aparat. Ale jak bedę, to pstryknę zdjęcia od frontu.

 

No i ja też czekam z niecierpliwością na newsy - szczerze mówiąc, to wklejajac zdjęcia miałam nadzieję cię trochę rozruszać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Adriano Komputero!!!!!!!!!!

 

Wszystkiego dobrego Nowym Roku 2007, życzę Ci udanego i szczęśliwego zakończenia budowy!!! Adriano strasznie mi się podoba Twoje okno pod alarmem, kurcze teraz widzę, że zrobiłam błąd i mogłam też zrobić takie jak Twoje bo jest śliczne !! :D Pięknie się komponuje, wogóle to Ci powiem, że Twój domek robi się piękny no i gratulacje z okazji pięknej bramy garażowej. :D Mam podobną :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i_ska, KOPE LAT !!! :D

Gdzie się Ty podziewałaś ? Tak Cię wciągnęła ta budowa, że przepadłaś bez wieści. Cieszę się, że się odezwałaś ! :D Co u Ciebie ? Mieszkacie już ???

Kurcze, jak miło, że wpadłaś ! :D

 

Okienko nad wejściem jest moim "ulubionym". Miałam dylemat, czy zrobić podział na trzy, czy na dwa. Zrobiłam tak jak było w projekcie i nie żałuję, bo wygląda dobrze. Cieszę się, że Ci się podoba :D

Dzięki za życzenia i gratki .

 

Pozdrawiam serdecznie i proszę - nie znikaj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko, brama wyglada bardzo porządnie. Wydaje mi się, że nie masz co żałować, że nie kupiłaś innej np. drewnianej. Za zaoszczędzone pieniązki kup coś fajowego do domku np. żyrandol albo firanki jeśli lubisz i zobaczysz jak dobrze się z tym poczujesz.

Brama garażowa to w końcu nie drzwi i uważam, że kupowanie takowej za 4 tys. albo więcej jest niepotrzebną rozrzutnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko, pocieszyłaś mnie . Przyznam, że brama i w realu wygląda porządnie. Tylko, że i tania nie była, mimo, że nie drewniana.

Za drewnianą musiałabym zapłacić jeszcze raz tyle ile dałam, a dałam niestety więcej od kwoty którą przytoczyłaś 8) :-?

 

A firaneczki będą. Już o nich zaczynam myśleć. Ecru..., albo ...białe , koronkowe..., czy woal :roll: ...

Och! Chciałabym już wybierać :wink:

Żyrandole już czekają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aga !

Takie prezenciki zawsze będą mile widziane, tylko gdyby jeszcze nie trzeba było za nie płacić :roll: :wink: :lol:

Fajnie by było jakby dawali za darmo, nio ale nie ma lekko 8)

 

ale wymyslacie hihi nie za dobrze by Wam bylo co ??? :wink:

 

... ech ! pewnie za dobrze, więc trza płacić :wink: :lol:

 

Ale nie uważasz Mohag, że byłoby fajnie, gdyby coś było gratis od każdej firmy od której coś kupujesz ? Niby firmy szykują rabaty, ale są one niewielkie, tak samo jak prezenty.

Ja np. kupując bramę dostałam gratisowo przycisk, ale to tylko 1% z moich wydatków na bramę. I jeszcze musiałam o niego powalczyć :wink: .

Mogliby bardziej się postarać. Nie sądzisz ? 8) :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko, Za drewnianą musiałabym zapłacić jeszcze raz tyle ile dałam, a dałam niestety więcej od kwoty którą przytoczyłaś 8) :-?

 

Ooo! to ceny tak poszybowały? Za drewnianą, tyle że pojedynczą w 1998 roku zapłaciłam 2400zł i nie spodziewałam się........ Matko!!!

 

Adrianko, nie strasz cenami, bo się nigdy nie odważę. :-? :cry:

 

Błoga nieświadomość :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...