Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziweczyny - wy macie wielkie strychy :o Moj to jest stryszek - w najwyzszym miejscu wys. 1.3m :lol: a duzy na ok 6m2 :lol: U mnie sie tam nie wyspicie :lol:

Jakby ktos przyjechal do Poznania to mome przenocowac w pokoju :wink: Ale za to nie bedzie tam lodowki :wink: :lol:

 

Hmm ja mam komin wykonczony 4 warstawami cegly pelnej klinkierowiej i pelne figi, na razie zero problemow a tfu, tfu... juz troche stoi. Nie mam zadnej czapeczki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga, więc najpierw przyjedziemy do Ciebie , w końcu co pokoje, to pokoje :wink: :lol: :lol: :lol:

Na Twoim stryszku będziemy trzymały zapasy pifffka , a w kuchnnej lodówce będziemy je partiami chłodzić 8) :wink: :lol:

 

Zazdroszczę braku kłopotów kominowych 8) .

U mnie nie można było zrobić ostatnich warstw z pełnego klinkieru, bo kolor moich cegieł był tylko na dziurawkach (brak cegieł pełnych w tym kolorze). Mam jednak wielką nadzieję, że po poprawkach dołączę do grona szczęśliwców , którym to z komina woda się nie wylewa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriano więc przyczyna przecieków komina tkwi na pewno w braku czapki i tej dziurawce. Zrobicie czapkę, komin wyschnie i przestanie cieknąć. Tylko się spieszcie przed mrozami, by potem mróz nie rozsadził mokrej cegły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki, u mnie to by można zrobić sporą imprezę. Wszak strychu ponad 40 m2.

Łaaałł ! :o :D Ale masz stryszek Aniu ! Przenosimy się do Ciebie 8) . Potem idziemy do Igi :wink: :lol:

 

A tak naprawdę, dziewczyny, to jest super pomysł - weekend w takim doborowym towarzystwie naprawdę pozwoli nam się oderwać od codzienności :wink: :D

Tylko poczekajcie, u mnie jeszcze ogrzewania nie ma :lol:

Dominiko, po co nam ogrzewanie - pifffko nas rozgrzeje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno u Ciebie nie byłem... :oops: A tu takie zmiany.. Najwazniejsze, że tempo prac cały czas nie słabnie! 8)

Te plamy na kominie możesz mieć jesli otwory z kanałów wentylacyjnych na końcu komina nie są wyprofilowane tak by woda wypływała na zewnątrz, tylko do wewnętrz. Chodzi oto, że jak masz kratki wentylacyjne to tam musi być wyprofilowane tak by woda automatycznie szła na zewnątrz... Może to jest przyczyną.. :roll:

Muszę powiedzieć, że okna to masz na prawdę super!!! Bardzo mi się podobaja i nawet nie chcę pytać o cenę.. Pewnie takie ładne sa bardzo drogie... :roll: :(

W każdym wypadku mozesz być dumna ze swoich okien.. U mnie z wstawianiem okien było podobnie... tez nie wszystko o czasie i nagle musiałem kogoś wynajmowac do pilnowania.. Po prostu robotnicy sa beztroscy.. Przychodzą, montuja, ida.. A że może ktoś ukraść to nie ich problem... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że okna to masz na prawdę super!!! Bardzo mi się podobaja i nawet nie chcę pytać o cenę.. Pewnie takie ładne sa bardzo drogie... :roll: :(

W każdym wypadku mozesz być dumna ze swoich okien.. U mnie z wstawianiem okien było podobnie...

kze,

miło, że okna Ci się podobają :D . Ich cena była faktycznie spora 8) :wink: .

Myślę jednak, że zarówno z wyglądu jak i z ich jakości będę długo zadowolona :wink: .

 

Sprawdzę jutro te kratki w kominie. Dzięki ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ... piękna nasza Polska cała :wink: :D W zasadzie to w tym przypadku szkoda, że taka duża ... :roll: 8) :lol:

 

zuczku, witam Cię serdecznie ! :D . Gdzie się podziewałaś ?

Jak widzisz ja nie próżnuję - szykuję się do zimy . Może w końcu przyjdzie , a wtedy moje ocieplenie będzie jak znalazł :wink: . Już teraz czuje się różnicę. Wiatr w domku już tak nie hula i jest zdecydowanie cieplej :D .

 

Co do stryszku to są pomysły ... by zrobić tam miejsce naszych (babskich) spotkań 8) . Patrz posty powyżej

I co Ty na to ? Dołączysz się ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominiko,

O.K. poczekamy na Ciebie :D

 

Aga jest z gór, Ania ze Śląska, Iga z Poznania , Ty Dominiko z okolic W-wy , a ja z północy ... brrrr :wink: . Kto jeszcze dołącza ? :roll:

 

To jeszcze może ja (tak nieśmiało) dołączę. :oops: :oops:

Ja z okolic Ani.

Co do stryszku, u mnie też jest całkiem spory- przez całą długość domu. Nawet myślałam przez chwilę o stole tenisowym :wink: :wink: :wink: , tylko kto go tam wniesie? :lol: :lol: :lol:

Adrianko- pojęcie "migawki" znam również z czasu swoich studiów. Zgadnij, gdzie studiowałam? :p :p

Co do komina, moi wykonawcy też chcieli mi murować z dziurawki- na szczęście doradca w firmie budowlqnej mnie oświecił i mimo małych protestów pomurowali z pełnej. Na razie nie mam czapy ani nawet kratek wentylacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...