Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mnie samej wydaje się, że mi już grzywa rośnie i że zacznę swoją walkę nie jak lwica, a LEW :wink:

To lwica zdobywa pożywienie, a lew pilnuje bezpieczeństwa stada/rodziny, no i jeszcze od niego zależy czy rodzina migruje i gdzie.

 

Adriano, więc kim deklarujesz być :wink:

 

A tak poważnie to jestem pełna unania. Trzymaj się dzielnie. Życzę Ci jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie samej wydaje się, że mi już grzywa rośnie i że zacznę swoją walkę nie jak lwica, a LEW :wink:

To lwica zdobywa pożywienie, a lew pilnuje bezpieczeństwa stada/rodziny, no i jeszcze od niego zależy czy rodzina migruje i gdzie.

 

Adriano, więc kim deklarujesz być :wink:

 

A tak poważnie to jestem pełna unania. Trzymaj się dzielnie. Życzę Ci jak najlepiej.

Renatko, ja już sama nie wiem kim jestem :-? Raz "robię" za lwicę, a drugi raz za lwa 8) Po prostu, ... jakby Ci to powiedzieć ?... w temacie "budowa" jestem .... "dwa w jednym" :lol: To co sama załatwię, uzgodnię, wywalczę - tak będzie :wink:

Miło, że życzysz mi jak najlepiej. To bardzo mnie wspiera :D Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Iwona (jacooo?)

 

już pisałem do Ciebie - niestety bez skutku.

Czy jest szansa na obejrzenie Twojej Melanii?

Zaczynam na wiosnę budować swoją i wszelkie spostrzeżenia są dla mnie cenne...

 

Agnieszko

 

przemyśl jeszcze raz zmiany, my już mieszkamy (wprawdzie od 3 tygodni :) ), lecz układ jest idealny jedynie co zrobiliśmy to zmniejszyliśmy kotłownię lecz tym samym powiększyliśmy łazienkę (zastanów się łazienka w projekcie jest bardzo malutka), co do stryszka to też go zrobiliśmy lecz nie w tym miejscu gdzie Ty planujesz (jest tam za nisko) - my zrobiliśmy wejście na stryszek z tego balkoniku obok sypialni.

a okna my się już przyzwyczailiśmy jest super, musisz po prostu nas odwiedzić :lol: :wink:

Pozdrawiam Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

A tak a propos, gdzie jesteś, jak Cię nie ma na Forum?!

I kto to mówi? Ten, kto nie odpowiada na zawołania i zaszywa się gdzieś , nie wiadomo gdzie?

 

Już jestem. Od dzisiaj wracam . Byłam, ale nie miałam sił na pisanie....

Błądziłam myślami zupełnie gdzie indziej ..... po drugiej stronie światła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona (jacooo?)

 

już pisałem do Ciebie - niestety bez skutku.

Czy jest szansa na obejrzenie Twojej Melanii?

Zaczynam na wiosnę budować swoją i wszelkie spostrzeżenia są dla mnie cenne...

qmoter ja nie jestem Iwoną ! 8)

Również na wiosnę chcemy ruszyć z budową, ale gdzie ta wiosna ? Może będziemy się dzielić uwagami jak już zaczniemy ? :wink:

Pozdrawiam i życzę powodzenia ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o :o :o Ale zakupy!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Dachówka śliczna i klinkier mi się podoba, choć osobiście w nim nie gustuję ;)

A z oknami nie próbowałaś do GEBAUERA?! My zasugerowaliśmy się opiniami na forum i tam kupujemy okienka, a w dodatku dali nam najniższą ofertę cenową. Urzędowski też ma bardzo ładne okna, a do tego dębowe, łał :o :D Już zazdroszczę Ci tych okienek!!!

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryfpc, przyznam, że w okolicy Trójmiasta nie zauważyłam żadnego dystrybutora GEBAUERA. Słyszałam o tych oknach dobre opinie, ale niestety nigdzie nie udało mi się ich zobaczyć. Nie miałam więc dylematu : czy Gebauer, czy Urzędowski.

W Gdańsku powstał niedawno nowy sklep firmowy Urzędowskiego z bardzo kompetentną i miłą obsługą. Zdobyli moje zaufanie :wink: .

Gdyby był podobny sklep Gebauera to może bym wybrała właśnie ich okna. Kto wie ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga, Twoja aprobata jest bardzo miła. Cieszę się :D

 

Rozmow z urzedem nie komentuje, bo nie bede nieparlamentarnych slow na forum uzywac :roll:

 

Najbardziej nie lubię gdy urzędnicy traktują mnie przedmiotowo, jak typowego petenta z PRL-u. Działa to na mnie jak "płachta na byka" :evil:

Czy ICH podejście już się nigdy nie zmieni ??? Czy uśmiech, uprzejmość, zainteresowanie sprawą z którą przychodzimy i chęć pomocy - już ICH nie dotyczy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...