Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Adrainko, ja też niedługo będę miała podobny problem z mieszkaniem. Wiele osób namawia nas na zostawienie go, zresztą ja też zostawiłabym je dla jednego dziecka, ale.. No właśnie- kredycik trochę za niski, a ceny materiałów poszły w górę. Ja, chociaż jeszcze nie sprzedałam mieszkania, już za nim tęsknię. Chociaż mieszkamy w nim zaledwie 5 lat, bardzo je lubimy.

Cóż, takie jest życie. :-? :(

Mam jednak nadzieję, że nasze domki podwójnie zrekompensują nam pożegnanie z mieszkaniem.

P.S. O stole bilardowym na strychu też wspominał mój mężulek. Przebąkiwał też coś o saunie :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj tabaluga :D ,

 

podobnie jak Ty mam nadzieję, że nasze domki, odwdzięczą się nam i to ze zdwojoną siłą. Inaczej nie warto byłoby ich budować 8) :wink: .

Po co byśmy poświęcali swoje obecne mieszkanka (które lubimy i dobrze się w nich czujemy) ? Po co zadawalibyśmy sobie tyle trudu ? Po co te wyrzeczenia ? :wink:

 

My tu z dziewczynami organizujemy grupę SS (Stowarzyszenie Strychowe). Przyłączysz się ? Jeśli będzie u Ciebie stół bilardowy to zawody mamy zaklepane :wink:

A ta sauna na strychu miałaby być ? :o .To by dopiero było : pifffko, sauna, fotki ... :lol: ... uuuu łaaaa !

 

Pozdrówka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie takie ladne, ze nie dziwie sie, ze zaraz zeszlo... troche rozumien twoj bol- zal ci... :wink: Tabaluga ma widze podobnie :)

Ale spojrzcie od tej strony- to wasz kapilam i mozecie sie cieszyc, ze go macie, bo wpomoze finansowo wasza budowe. Mozecie mowic o szczesciu, bo dzieki temu nie musicie podwyzszac kredytow. I chciaz sercu zal to patrzac rozumem i z puntu widzenia finansow rodziny- sprzedaz mieszkania to najlepsze posuniecie :wink:

 

Dziewczyny- a spotkanie SS trzeba bedzie zrobic koniecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga, zgadzam się z Tobą . Jest to kapitał, który pomoże nam dokończyć dzieło.

W naszym przypadku o podwyższeniu kredytu nie mogłoby być już mowy, bo , ten obecny jest już wyśrubowany :wink: .

Cały czas mąż sprowadzał mnie na ziemię i mówił, że kaski nie wystarczy i trzeba będzie mieszkanko odsprzedać. Jednak łudziłam się ... , że może jednak ...

Niestety miał rację :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie takie ladne, ze nie dziwie sie, ze zaraz zeszlo... troche rozumien twoj bol- zal ci... :wink: Tabaluga ma widze podobnie :)

Ale spojrzcie od tej strony- to wasz kapilam i mozecie sie cieszyc, ze go macie, bo wpomoze finansowo wasza budowe. Mozecie mowic o szczesciu, bo dzieki temu nie musicie podwyzszac kredytow. I chciaz sercu zal to patrzac rozumem i z puntu widzenia finansow rodziny- sprzedaz mieszkania to najlepsze posuniecie :wink:

 

Dziewczyny- a spotkanie SS trzeba bedzie zrobic koniecznie :D

Zgadzam się, że mieszkania pomogą nam uniknąć podwyższania kredytu. Zwłaszcza po Twojej historii, iga, nie chciałabym tego przeżywać na własnej skórze.

 

 

A do grupy oczywiście SS oczywiścia dołączam. I proponuję jeszcze naleweczkę według przepisu Alfredy. Zrobiłam wiśniową i miała być na parapetówę, ale ubywa jej w zastraszającym tempie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny- a spotkanie SS trzeba bedzie zrobic koniecznie :D

A do grupy oczywiście SS oczywiścia dołączam. I proponuję jeszcze naleweczkę według przepisu Alfredy. Zrobiłam wiśniową i miała być na parapetówę, ale ubywa jej w zastraszającym tempie.

Dziewczyny jak fajnie, że coraz więcej nas :D

Aha! Oznajmiam, że jedno miejsce muszę w SS zarezerwować :roll:

 

Tabalugo , to miło, że oprócz piffka naleweczka będzie ... mmmm mniam, mniam ...

A ja może pomyślę o winku własnej roboty :wink: . Oprócz stryszku u mnie i piwniczka jest - można się przenieść . Będzie do wyboru: raz stryszek, raz sauna, raz piwniczka :wink: :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki,

Ja tak nieśmiało, gdyż strychu u mnie jeszcze ani widu ani słychu :(

Dopiero w marcu zamierzamy rozpocząć budowę (jak dostaniemy pozwolenie :evil: ), ale gdybyście jednak zechciały mnie przygarnąć to jako wkupne może ajerkoniaczku własnej roboty byśmy popróbowały :D

Co Wy na to?

Hej Basiu, dawaj, dawaj i nie krępuj się ! Witamy !

Nic nie szkodzi, że u Ciebie strychu jeszcze nie ma - ważne , że będzie - to się liczy ! Zresztą dla Ciebie miejsce już zarezerwowałam :wink: :D .

Wkupne - pierwsza klasa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - niedługo będzie u nas taki wybór trunków jak w najlepszym barze & pabie :o :wink: :lol: .

Każda widzę COŚ innego szykuje . Niech no jeszcze raz przypomnę ... Aga - malinówkę, tabaluga wiśnióweczkę, Iga - pyszną naleweczkę ( rodzaj jeszcze nie ustalony) , Basia - ajerkoniaczek, ja - winko , a Dominika - ... nocnik :roll: :lol: :lol: :lol:

 

Czy o kimś zapomniałam ? Może są jeszcze jacyś chętni ? Trunki własnej roboty mile widziane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko Was na tydzien z oczu straciłam a tu taaakie nowiny!

Do Stowarzyszenia Strychowego, żeby nie mówić SS, to ja już gotowa jestem i jako wpisowe sałatki dwa rodzaje przynoszę pod to pifffko. Może być?

Trunków może już wystarczy, bo z tego strychu o własnych siłach nie zleziem :wink:

 

Adrianko, rozumiem po obejrzeniu zdjęć, zarówno Twoją nostalgię, jak i błyskawiczną sprzedaż. Piękne mieszkanie z klimatem!

Dom o krok milowy bliżej, coraz bliżej......

Czy to znaczy, że do maja się przeprowadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki,

Ja tak nieśmiało, gdyż strychu u mnie jeszcze ani widu ani słychu :(

Dopiero w marcu zamierzamy rozpocząć budowę (jak dostaniemy pozwolenie :evil: ), ale gdybyście jednak zechciały mnie przygarnąć to jako wkupne może ajerkoniaczku własnej roboty byśmy popróbowały :D

Co Wy na to?

Hej Basiu, dawaj, dawaj i nie krępuj się ! Witamy !

Nic nie szkodzi, że u Ciebie strychu jeszcze nie ma - ważne , że będzie - to się liczy ! Zresztą dla Ciebie miejsce już zarezerwowałam :wink: :D .

Wkupne - pierwsza klasa !!!

 

Dzięki Aguś :)

strych będzie, a jakże. Jeszce w tym roku! Ja już zaaranżuje strych odpowiednio pod nasze posiadówki :),

a mąż obiecał, że będzie donosicielem, no czyli zaopatrzeniowcem :).

Bo przecież za długo by trwało schodzenie z tego strychu, gdyby piffka zabrakło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...