Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nefer, Kasiu,

dziękuję Wam kochane dziewczyny.

Gdybym mogła wyściskałabym Was z radości ! Tak bardzo się cieszę! :D :D :D

 

 

Już nas ściskasz !!!!!!!!! I teraz JECHANE !!! Chałupka w rok i przyszła Wielkanoc z widokiem za olnem, Kochana. Kurczaczki sobie możesz zapuść na podwórku ( u mnie na korytarzu w bloku nie prezentowałyby się tak ładnie:):))- takie żółte - tylko cholercia co z nimi zrobić jak urosną ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer,

żółtych kurczaczków chyba nie wychoduję, bo pies je zeżre (ma być pies "łańcuchowy", ale bez łańcucha). Najprawdopodobniej wychoduję sobie śliczne krokusy, malutkie - żółciótkie, fioletowe i białe. Nawiasem mówiąc dzisiaj właśnie zobaczyłam takie przechodząc obok czyjegoś trawnika. Śliczne!!! Faktycznie wiosna już idzie ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianko

Szczerze gratuluję POZWOLENIA NA BUDOWĘ

 

Wiem, co to znaczy, bo sama niedawno to przeżywałam.

A okienka cudne, zresztą dachóweczka i klinkier również.[/b]

 

Tabaluga, dziękuję za gratulacje!!! :p

Już zaczynałam wątpić i myślałam, że nigdy nie dołączę do Was, którzy mają to za sobą. Tak strasznie mi się dłużyło, że teraz moja radość jest chyba większa niż mogłaby być gdyby wszystko poszło bez problemów :D :D :D

 

Fajnie, że moje zakupy podobają Ci się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez GRATULUJE!!!!!!!!! Mala rzecz a jak cieszy :D :D :D

 

Za dwa tygodnie startujesz? :wink:

Jak dobrze pojedzie to bedziemy przyszla wielkanoc w nowym domu obie razem opisywac w dzienniku :wink: :) A na krokusy w ogrodzie tez mam chrapke. Slicznie wygladaja na trawniku :D

 

Iga,

To jest mała rzecz, ale jaka przy tym WIELKA ! :D :D :D

Serdecznie dziękuję za gratulacje :p

 

Jak zamknę oczy to widzę swój domek, ale jakoś nigdy jeszcze nie zobaczyłam w nim siebie i swojej rodzinki :roll: Ciekawe dlaczego ?

Może dopiero wraz z postępami przy jego budowie, kiedy rosną jego ściany, zaczynamy się w nim zadamawiać :wink: .

 

Myślisz, że przyszła Wielkanoc już w nowym domku ? To byłoby piękne...

Chociaż wcale nie takie nierealne :roll: .

 

Zacząć chcieliśmy zaraz po Świętach, ale przecież POZWOLENIE musi się uprawomocnić , a potem trzeba zgłosić zamiar rozpoczęcia i znów czekać tydzień :-? . Więc zejdzie z tym czekaniem jakieś trzy tygodnie. Wynika z tego, że zaczniemy najwcześniej 20 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO JEST WIELKA CHWILA....DOSTAĆ TEN "ŚWIĘTY PAPIER"...GRATULUJĘ !!!

Dzialeczka pięknie usytuowana...taras od strony południowo-zachodniej, I PIEKNY PROJEKT DOMU !

Ty masz ogromne zdolności plastyczne....rzucik działki BOMBA :D

Zawsze bede miała sentyment do Trójmiasta...tam sie urodziłam i mieszkałam 25 lat na PIĘKNYCH KASZUBACH. Teraz bywam tam w weekendy letnie.... odwiedzając rodzinkę.

Teraz juz pójdzie z górki...(jak będziesz miała dobra ekipę, czego Ci serdecznie życzę :p ).

Ja do tej pory największe stresy miałam przy oczekiwaniu na pozwolenie na budowe i na kredyt w banku...

Bede sledzić Twój Dzienniczek...życzę wytrwałości i wielu pozytywnych wibracji związanych z budowaniem swojego miejsca na ziemi....

Pozdrawiam Cię serdecznie

tasija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TASIJA, zawstydzasz mnie swoimi (tak miłymi) słowami :oops: . Dziękuję !

 

A co do ekipy to masz rację. To wielkie szczęście trafić na dobrych wykonawców. Chciałabym się więc cieszyć z ekipy tak samo jak Ty cieszysz się ze swojej :D

 

Kaszuby, to nasze ulubione miejsce wypoczynku. Jak mamy trochę wolnego czasu, to zaraz tam jesteśmy. Tam jest pięknie ! Najczęściej jeździmy w okolice Dziemian. A TY gdzie mieszkałaś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TASIJA, zawstydzasz mnie swoimi (tak miłymi) słowami :oops: . Dziękuję !

Co tam zawstydziłam...JA STWIERDZIŁAM FAKTY :) :) :)

Kościerzyna to moje rodzinne strony...a latem obowiązkowo zaliczam przepiekne "MORZE KASZUBSKIE" Jezioro Wdzydze....Wiele, Borsk, Wdzydze.... Ach... oby do lata... :p

Pozdrawiam serdecznie

tasija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TASIJA,

Kościerzyna powidasz ? Toż to przecież stale odwiedzane przez nas miasto ! Jak tam jestem to obowiązkowo odwiedzam piekarnię przy Rynku.

Mają tam pyszności.... aż ślinka leci ...

A i często do Lubiany jeździmy by obkupić się w ładną porcelankę.

Daj cynk obowiązkowo...jak się bedziesz wybierać w tamte strony.... Wypijemy razem kawę na rynku... :) :) :)

Ja na bank !!! bedę w Kościerzynie w długi majowy weeckend...MAMY PIERWSZE SPOTKANIE PO UKOŃCZENIU LICEUM !!! (NIE POWIEM KTÓRE :oops: )

STRASZNIE SIE CIEEESZĘĘĘ !!!! Ja robie identyfikatory dla każdego.... co by "Zosi z Marysią" nie pomylić.... no i muzyczkę załatwiam na tę imprezkę, (taniec to moja pasja....więc mam nadzieję, że nie zawiodę....)...okaże się w "praniu"... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...