Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kochani, nie macie pojęcia jak bardzo się cieszę z tych rurek :wink: :D .

 

Mohag,

ale masz wspaniały pomysł :D . To dopiero byłaby podłoga :o .

Z pewnością efekt zaskoczyłby niejednego gościa :wink: :lol:.

 

Aniu,

naczytałam się tyle o tym przyjemnym efekcie ciepłej podłogi, że bardzo mnie to zachęciło by i u siebie taką zrobić. Szczególnie, że często marzną mi stopy . Mam nadzieję, że przy podłogówce będę mogła zrezygnować z dodatkowej pary skarpet :wink:

 

Zelijko,

czyżby nie podobał Ci się kolor czerwony ? :wink:

Czy kolor rurek ma jakieś znaczenie ? :roll:

P.S. Podobno kolor czerwony eliminuje złe moce 8)

 

Dominiko,

instalator wyliczył mi podłogówkę więc odstępy między rurkami nie są przypadkowe :wink: . W niektórych miejscach rurki są ułożone gęściej : przy oknie tarasowym, oknie w jadalni oraz w wiatrołapie przy drzwiach wejściowych i drzwiach łączących wiatrołap z holem :wink: .

Wylewki tuż, tuż :D . Dobrze, że mróz odpuścił :wink:

... Skąd wiedziałaś, że kolor rurek pasować mi będzie do mojej koszulki nocnej (nota bene mojej ulubionej ) :roll: :lol:

 

Renatko,

widzę, że doskonale orientujesz się w rozkładzie pomieszczeń mojego domku :wink: :D .

Podłogówkę mam tylko na parterze (bez garażu). W salonie , który jest połączony z jadalnią i holem rurki nieźle się prezentują , bo podzieliliśmy na je na pola dylatacyjne - stąd ta plątanina 8). W sumie wyszło nam 10 obwodów :wink:

Domek robi się coraz bardziej kompletny, co wprawia mnie w dobry humor :D. Nie mogę się doczekać wykończeniówki, kiedy to wszystko będzie nabierać kształtów, formy i koloru 8) :wink:

 

POZDRÓWECZKA ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, nie macie pojęcia jak bardzo się cieszę z tych rurek :wink: :D .

Renatko,

Nie mogę się doczekać wykończeniówki, kiedy to wszystko będzie nabierać kształtów, formy i koloru 8) :wink:

:D

Adrianko, ja się łapię na tym, że też nie mogę się doczekać Twojej wykończeniówki :D :D :D ........ i z rurek też się cieszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, nie macie pojęcia jak bardzo się cieszę z tych rurek :wink: :D .

Renatko,

Nie mogę się doczekać wykończeniówki, kiedy to wszystko będzie nabierać kształtów, formy i koloru 8) :wink:

:D

Adrianko, ja się łapię na tym, że też nie mogę się doczekać Twojej wykończeniówki :D :D :D ........ i z rurek też się cieszę!

Ale numer ! :lol: :lol: :lol: ... to cieszymy się razem :D :p :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Adrianno na polytyce sie nie znasz? :wink:

Ja tam lubie czerowny, lubie wszystkie kolory. :D

A Twojej wykonczenowki tez juz sie nie moge doczekac, zwlaszcza jak mieszkanko zobaczylam, takie cieplutkie i przyjemne...Eh... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Adrianno na polytyce sie nie znasz? :wink:

Ja tam lubie czerowny, lubie wszystkie kolory. :D

A Twojej wykonczenowki tez juz sie nie moge doczekac, zwlaszcza jak mieszkanko zobaczylam, takie cieplutkie i przyjemne...Eh... :p

O kurcze, ale ja gapa jestem 8) . Nie skojarzyłam :oops: :wink: :lol:

Zelijko, miło mi to słyszeć :p . Pomalutku zaczynam się "rozkręcać", bo w mojej głowie coraz jaśniej i mniej bałaganu koncepcyjnego :wink: . Mam nadzieję, że jak ta wykończeniówka się już rozpocznie to pójdzie "jak z płatka" :wink: :lol:

 

Pozdrowionka ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się tylko jednego : czy czasem wąż prysznicowy nie będzie uszkadzał i rysował akrylu na wannie ?

 

nigdy sie nad tym nie zastanawialam :roll: teraz tez mam i nic sie nie dzieje, ale nie mam akrylowej wanny tylko zeliwna :wink: myslisz ze moze sie cos stac ? chociaz z drugiej strony, jak sie uzywa prysznica w wannie bo nie ma sie osobnego, to fakt ze stojac nieraz sciaga sie "glowke prysznicowa" zeby sie oplukac coby wlosow nie zamoczyc i waz szoruje po wannie...... ale majac kabine osobno, to w wannie uzywa sie tylko do splukania wlosow i oplukania wanny po .. no i po szorowaniu, to przeca mozna uwazac hmmm tak sobie tylko mysle. U mnie juz nie ma odwrotu bo tak mam i kropka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że przyjełyście mnie do swojego klubu 8)

Wkupne? Myslałem o schabowych z przyprawami, ale ponoć Iga9 ich nielubi.. :( To może po prostu przyniosę dobrego szampana.. Może być? :p

 

Ja tez mam białe rurki... A czemu Ty masz takie czerwone? :o Niemniej wygląda bardzo solidnie i elegancko.

Szambo to wazna rzecz. Ja zdecydowałem się na POS.. No i zobaczymy jak będzie. Ale szambo to przynajmniej sprawdzone rozwiązanie.. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się tylko jednego : czy czasem wąż prysznicowy nie będzie uszkadzał i rysował akrylu na wannie ?

 

nigdy sie nad tym nie zastanawialam :roll: teraz tez mam i nic sie nie dzieje, ale nie mam akrylowej wanny tylko zeliwna :wink: myslisz ze moze sie cos stac ? chociaz z drugiej strony, jak sie uzywa prysznica w wannie bo nie ma sie osobnego, to fakt ze stojac nieraz sciaga sie "glowke prysznicowa" zeby sie oplukac coby wlosow nie zamoczyc i waz szoruje po wannie...... ale majac kabine osobno, to w wannie uzywa sie tylko do splukania wlosow i oplukania wanny po .. no i po szorowaniu, to przeca mozna uwazac hmmm tak sobie tylko mysle. U mnie juz nie ma odwrotu bo tak mam i kropka :lol:

Mohag, ja też tak sobie tylko myśle ... :roll: :wink: :lol: .

I jak tak sobie wymyślałam, że jednak zdecyduję się na wąż chowany, tym bardziej, że nie mam ścianki pionowej przy wannie i nie byłoby go gdzie zawiesić . A więc będzie bateria trzyotworowa i też kropka :wink: :lol:

 

A tak nawiasem mówiąc, to jeśli się nie będzie tym wężem specjalnie po wannie szorowało, to nic się jej nie powinno stać :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że przyjełyście mnie do swojego klubu 8)

Wkupne? Myslałem o schabowych z przyprawami, ale ponoć Iga9 ich nielubi.. :( To może po prostu przyniosę dobrego szampana.. Może być? :p

 

Ja tez mam białe rurki... A czemu Ty masz takie czerwone? :o Niemniej wygląda bardzo solidnie i elegancko.

Szambo to wazna rzecz. Ja zdecydowałem się na POS.. No i zobaczymy jak będzie. Ale szambo to przynajmniej sprawdzone rozwiązanie.. 8)

A więc kze WITAJ W KLUBIE !!! :D

Bardzo pyszne te schabowe ... szampan też ! :wink: .

Iga o ile pamiętam nie lubi kotletów mielonych, a nie schabowych. No , ale może się mylę :roll: . Iga - lubisz schabowe ? 8)

 

Rurki mam czerwone, bo zdecydowałam się na system Purmo - a oni takie właśnie mają :wink: Ale słyszałam, że białe bardziej popularne 8) .

U mnie szambo, bo nie było innych możliwości :-? . Też chciałam oczyszczalnię, ale Gmina wydała zakaz :o (w przyszłości ma być kanalizacja i trzeba będzie obowiązkowo się pod nią podpiąć) 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby byla mozliwosc zalozenia prysznica wyciaganego ale przy bateri natynkowej to tez bym tak wolala, bo optycznie taki schowany waz ladniej wyglada niz taki luzno wiszacy... ale jeszcze takiego rozwiazania nie widzialam.

 

Gmina wydala zakaz, bo ustawowo kto ma POS nie musi sie podlaczac do kanalizacji miejskiej czy gminnej hihi no to sie zabezpieczyli zeby zwiekszyc liczbe uzytkownikow i wplacaczy za podlaczenie.

 

Uwielbiam schaboszczaki z kapusta zasmazana mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag,

ja też nie widziałam chowanego węża w baterii natynkowej :wink: . Pewnie takich po prostu nikt nie wymyślł. Może my zabawiłybyśmy się w projektantów wzornictwa przemysłowego ? :wink:

 

Co do POŚ to masz całkowitą rację. Gdyby wydali pozwolenie na oczyszczalnię pewnie nikt by się pod tą kanalizację nie podłączył :wink: :lol: . A tak już mają potencjalnych klientów :wink:

 

 

kze,

w różnych dzielnicach - różnie jest :wink: .

U mnie jednak jest w ogóle inaczej tzn. jest niedorzecznie i bez sensu 8) . Ale o tym wolałabym nie pisać zanim nie zamieszkam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za troske co do mojego zoladka :lol: Kze i tak jest przyjesty do klubu, bez wgl na to co spozyje :lol: Witamy :D Ale Adrianka ma pamiec- nie ma co :D Fakt, ze za bardzo miesozerna nie jestem :wink:

 

Wez sobie popatrz Ada na link do sklepu z ceramiką, który Żaba wkleiła w swoich komentarzach- tam kupila swoje umywalki. Jest kulku producentow- malo znanych u nas. A nie wszytkie ceny sa powalajce. Piekny kibelek tam mi sie rzucil w oczy- podobny do tego z Dolomite-taki okragly. Moze cos ci sie tam spodoba :wink:

Aaa- jakbyscie mialy jakies linki do sklepow lub producentow bateri to bardzo poprsze- stale szukam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniusi kolorek na podłodze Ci się rozgościł!!! :o :D

Witaj!!!

Czy mogę trochę poodgapiać od Ciebie - sam niestety będę chyba układał podłogówkę, a u Ciebie wszystko widać jak na dłoni.

 

Pozdrawiam!!!

 

:D :D :D

Gryfpc, jak miło :D :D :D . Gdzie Ty byłeś jak Ciebie nie było ? :roll: :wink:

 

Czyli działacie , a Ty się nie chwalisz :evil: 8) :wink: . Aaaa .... już wiem - szykujesz wielkie zaskoczenie :wink:

A podgapiać sobie możesz ile chcesz . Cooo? kolorek rurek Ci się spodobał ? :wink: :lol:

Dla mnie to czarna magia (w zasadzie czerwona :wink: ), ja bym nie potrafiła sama tego zrobić. Podziwiam Cię !

 

Pozdróweczka dla Czarnej żoneczki ! :D

 

P.S. Czekam na wpisy w Twoim Dzienniku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...