Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Adriano Komputerowego dziennika


Recommended Posts

Adriano, te drzwi są naprawdę ładne. Jeśli chcesz je jeszcze upiększyć, witraże są dobrym pomysłem. Mnie jednak szczerze podobają się takie.

A tak prawdę powiedziawszy, po kilku tygfodniach tak przywykniesz do tych drzwi, że na ich urodę nie będziesz zwracać uwagi. No chyba, że jakiś gość skomentuje. Przynajmniej ja tak mam - coś co mnie kiedyś zachwycało bądź nie, teraz nie robi najmniejszego wrażenia. Po prostu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ada

Z pewnością miałaś swoją wizję i swoje wyobrażenie :cry: .

Nie piszę tego dla pokrzepienia, ale tym drzwiom niewiele brakuje. Wiem, że trzeba tu uwzględnić jeszcze możliwości.

Z Twojego opisu, jedynie przemawia do mnie brak szerokiej listwy od strony muru. Ale to dopiero po przeczytaniu tekstu.

ONE SĄ O.K.

Nie martw się, jutro spójrz na nie inaczej :wink:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mi też te drzwi się podobają, i uważam, że naświatla są bardzo dobrze wykonane i świetnie spełniają swoją rolę - bo jak dasz tam jakieś drewienka, to światła będzie mniej. No wiem, że miałaś wizję, ale może po kilku dniach się do nich przekonasz :roll: bo naprawdę NIE MA się do czego przyczepić. I gdybyś ty zobaczyła takie drzwi u kogoś, to jestem pewna, że by ci się podobały :wink:

 

Głowa do góry!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI Kochani za opinie ! :p

Widzę, że drzwi w Waszych oczach są lepsze niż w moich. Nie wiem, czy kiedykolwiek je "pokocham" ale z pewnością coś z nimi zrobię (przynajmniej będę próbować).

 

Mohag,

wiem, wiem, - ja już tak mam, że wymagam ... :wink: . Dlatego jest mi ciężko ... ech! :-?

Listki Aggi zwróciły już moją uwagę. O czymś podobnym właśnie myślę, może w połączeniu ze szkłem witrażowym :roll: . Dziękuję Ci za przypomnienie jej wzoru.

A co myślisz o szkle "artystycznym" (spiekanym) ?

 

kze,

chyba tak będzie jak mówisz, że "jak się nie ma co się lubi ... "

W tej chwili jednak na to jeszcze nie jestem gotowa 8) .

 

Olu,

jesteś cudowna :wink: :lol:

 

Aniu,

to prawda, że nowa rzecz budzi nasze emocje, później się z nią oswajamy i na jej wygląd nie zwracamy już takiej uwagi . Jeśli dobrze służy i spełnia swoje zadanie to w ogóle jej "nie widzimy" 8) . Ale chyba sama wiesz jak to jest, gdy nie jest się zadowolonym z tego co się kupi , bo nie spełnia naszych oczekiwań :wink: .

 

Amtla,

witaj ! Jesteś bardzo miła. Cieszę się, że mnie rozumiesz i wiesz co czuję.

Mam nadzieję, że mnie jeszcze odwiedzisz :wink:

 

Dominiko,

nie wiem, czy kiedykolwiek się przekonam do tych drzwi, ale chyba będę musiała je zaakceptować :-? .

No bo co teraz z nimi zrobić ? Nie są takie jakie miały być i tyle :x :(

 

Renatko,

jesteś kochana :p . Dzięki ! :D

Nad witrażykami będę musiała dobrze pomyśleć, by były idealnie spasowane do całości. Nie chcę "przeładowania". Tu naprawdę trzeba będzie uważać bo może się zrobić za duży "misz masz".

 

tosinek,

bardzo dziękuję ! Miło, że wpadłaś ! :)

 

Kasiu,

"cud, miód i malina" miał być ... :(

Pocieszające jest jednak to, że podoba się chociaż ta "namiastka" .

Dzięki za pokrzepienie ! :wink:

 

Pozdrawiam Wszystkich !!! Duża buźka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklo artystyczne ... ech to jest cos niesamowitego 8) :lol: metaloplastyka to mnie nie za bardzo, tak samo jak szklo witrazowe, ale szklo lane, spiekane to jest to co lubie najbardziej :wink:

 

zobacz tutaj jakie maja cuda

 

http://www.olech-studio.pl/galeria_sawa.html

 

http://www.olech-studio.pl/foto/sz_art_arch_15_s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag, wiedziałam, że ten temat Cię zainteresuje :wink:

Dzięki za link - piękne rzeczy można z takiego szkła zrobić, nawet rzeźby. Śliczne :D

 

Może takie szkło wstawić w naświetla :roll: . Wybrać wzór, kolor (ew. bez) i szarpnąć się . Co Ty na to ?

 

Coś takiego np.

http://www.olech-studio.pl/foto/sz_art_arch_30_s.jpg

 

A może pójść w metal ? Jakiś element zdobny np. z ogrodzenia lub balustrady ?

http://www.kurek.pl/images/barierki/s25_1m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzialam, wiedzialam, wiedzialam ze to zdjecie mi pokazesz :lol: tez bym wstawila, ale nie chcialam Cie sugerowac moimi wizjami 8) :wink:

 

mozesz do nich napisac, wyslij zdjecie drzwi i photosa z ich strony... niech zrobia wstepna wycene, zobaczysz ile to bedzie kosztowac :wink: pytac nie zaszkodzi.

 

co do metaloplastyki to mysle tak jak Ty, ze mozna polaczyc elementy ogrodzeniowe lub balustrad. Bedzie to obrazowac calosc i bedzie mialo rece i nogi hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Ada :-)

oj, biednaś z tymi drzwiami jesteś .... :( .ale niestety czasem jest tak jak pisały przedmówczynie....projekt wydaje się super a jak zobaczymy w realu to tak sobie...(miałam tak i to nie jeden raz podczas budowy :-? ....drugi raz budując byłabym mądrzejsza o wszystkie popełnione błędy ;-) )

 

mnie się drzwi podobają .....dałabym jednak - tak jak sama kombinujesz - szkło lub witraż, metalowe elementy jak dla mnie odpadają

 

ładny witraż w drzwiach ma Agacka - nie pokazuje się na forum, ale możesz spróbowac pisać do niej na priva

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś udało mi się otworzyć zdjęcie z tymi drzwiami. Naprawdę są śliczne- bardzo reprezentacyjne i same zapraszają do środka. :p Jeśli już musisz coś zmieniać to jestem za witrażami.

Bardzo podobają mi się elementy witrażowe w drzwiach wejściowych, a w Twoich wyglądałyby naprawdę świetnie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Ada :-)

oj, biednaś z tymi drzwiami jesteś .... :( .ale niestety czasem jest tak jak pisały przedmówczynie....projekt wydaje się super a jak zobaczymy w realu to tak sobie...(miałam tak i to nie jeden raz podczas budowy :-? ....drugi raz budując byłabym mądrzejsza o wszystkie popełnione błędy ;-) )

 

mnie się drzwi podobają .....dałabym jednak - tak jak sama kombinujesz - szkło lub witraż, metalowe elementy jak dla mnie odpadają

 

ładny witraż w drzwiach ma Agacka - nie pokazuje się na forum, ale możesz spróbowac pisać do niej na priva

 

pozdrawiam

Ivonesca,

szkoda, że człowiek musi uczyć się całe życie na własnych blędach 8) . Z pewnością następne drzwi będę zamawiać z większą rozwagą :wink:

Dzięki za info o witrażu Agacki. Spróbuję się z nią skontaktować.

 

Szyby naświetli miały mieć właśnie witraż - taki był mój zamysł od początku, dlatego też zamówiłam przezroczyste , by było go widać. Niestety producent nie oferował gotowych witraży w szybkach, muszę więc coś sama wymyśleć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś udało mi się otworzyć zdjęcie z tymi drzwiami. Naprawdę są śliczne- bardzo reprezentacyjne i same zapraszają do środka. :p Jeśli już musisz coś zmieniać to jestem za witrażami.

Bardzo podobają mi się elementy witrażowe w drzwiach wejściowych, a w Twoich wyglądałyby naprawdę świetnie.

pozdrawiam

Tabaluga, pocieszające jest to, że coraz więcej osób uważa, że drzwi są ok. :wink: . Cieszę się , że masz o nich dobre zdanie i że podobają Ci się nawet w takiej postaci :wink:

 

Pewnie będzie tak jak mówi Ania, że za jakiś czas się do nich przyzwyczaję i nie będę w ogóle zwracać na nie uwagi 8)

Nie mniej jednak jakiegoś "bajerka" witrażowego poszukam :wink:

 

Oczywiście dla miłych gości zawsze będą stały otworem :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b]Ivonesca,[/b]

szkoda, że człowiek musi uczyć się całe życie na własnych blędach 8) . Z pewnością następne drzwi będę zamawiać z większą rozwagą :wink:

Dzięki za info o witrażu Agacki. Spróbuję się z nią skontaktować.

 

Szyby naświetli miały mieć właśnie witraż - taki był mój zamysł od początku, dlatego też zamówiłam przezroczyste , by było go widać. Niestety producent nie oferował gotowych witraży w szybkach, muszę więc coś sama wymyśleć .

 

drzwi dostaną ozdobę i będę super !

spróbuj z Agacką - miała namiar na fajnego witrażystę (jak nazywa sie taka osoba ?? :-? :oops: :roll: ) - jakby nie udało się przez priva, to co dam Ci jej maila - jestem z nią w stałym kontakcie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...