Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 106
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z zewnątrz trochę stodoła, ale jak dobierzesz ciekawe kolory to tragicznie nie będzie. Rozkład i wielkość pomieszczeń całkiem przyzwoite jak na taki nieduży domek. Widziałem dużo projektów większych domów, o gorszym rozplanowaniu wnętrz.W zasadzie nie za bardzo jest tam co zmienić. Chyba tylko zlikwidowałbym drzwi z kuchni do gospodarczego i zrobił je na tej skośnej ścianie pomiędzy holem a salonem. Jedno jest pewne. Nie zarzucisz sobie że wybrałaś projekt drogi w budowie i eksploatacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Też witam :D

Kiedyś.... pół roku temu - mysleliśmy o słonecznym z garazem przez dłuższy czas - teraz - budować zaczniemy lada dzień "marysię" - kontakt z panem architektem jest bardzo dobry - mailowy - udostepnia wszystkie dane , rzuty, przekroje itp, projekt jest w kilku wersjach - np. z dachem kopertowym, dachem 35, st. ...... dlaczego "słoneczny" został porzucony? m.in nie moglismy sobie dać rady z bryłą (pod względem estetycznym) no i chcieliśmy mieć - a raczej nasze dziecko pokój na górze a dalej ... nie pamiętam :cry: :lol:

pozdrawiam!

p.s. poszukaj w funkcji "szukaj" bo ktos na forum interesował się tym projektem w dziale "projekty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

Witam!!!

Jesteśmy z Mężem zainteresowani projektem "Słonecznego z garażem" z mgprojekt.Czy ktoś już go wybrał,bądź buduje?? Bardzo proszę o Wasze opinie na temat tego projektu.Interesuje nas dom do 110m, parterowy,3 sypialnie,z dwuspadowym dachemi z niewielkim kątem,ten 24 stopnie jest ok. Mamy działkę z wjazdem od południa. Czekam i pozdrawiam:)

 

Zapraszam na stronę: http://www.mgprojekt.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest projekt, który kiedyś wybraliśmy jako pierwszy i dość długo "nosiliśmy" się z nim. mamy do niego sentyment.

chcieliśmy mieć dach co najmniej 35 st - a jesli tak to strych , dziecko chciało mieć pokój na poddaszu... (ja też :oops: ) i... kotłowni w zasadzie nie ma ...i.. mamy zupełnie inny. (z poddaszem)

jeśli chodzi o działkę południową... to będziecie mieć mało słońca w salonie a duzo w kuchni....

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 months później...

Właśnie kupiłem dziłke po wielu godzinach spędzonych przed projektami zdecydowaliśmy się na słoneczny z garażem i poddaszem z MG projekt

http://www.mgprojekt.com.pl/domki/slonecznyp/index.php

 

jedyne zmiany jakie chcemy wprowadzić to zmniejszyć pokój ,zrobić wejście przez korytarz do garażu i poprowadzić ścianke prostą w kuchni a nie zeskosem no i zmienić miejsce schodów . Czekam na wasze opinie i sugestie co do zmian. Jakj sądzicie czy jest to tani projekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

Właśnie kupiłem dziłke po wielu godzinach spędzonych przed projektami zdecydowaliśmy się na słoneczny z garażem i poddaszem z MG projekt

 

http://www.mgprojekt.com.pl/domki/slonecznyp/index.php

Szukam osób które wybudowały powyższy dom. Ja mam zamiar budować w małej miejscowości w województwie zachodniopomorskim. Będe budować samodzielnie z pomocnikiem czyli teściem i bratem. Mam możliwośc kupienia wszystkich materiałow budowlanych bez watu, wieć troche kasy w kieszeni.

Jedyne zmiany jakie chcemy wprowadzić to zmniejszyć pokój ,zrobić wejście przez korytarz do garażu i poprowadzić ścianke prostą w kuchni a nie zeskosem no i zmienić miejsce schodów . Czekam na wasze opinie i sugestie co do zmian. Jakj sądzicie czy jest to tani projekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, mi się również podoba (projekt już oddałem do adaptacji), jedyną zmiane jaką wprowadziłem to zmieniłem miejsce kominka, będzie na ścianie od kuchni, nad przejściem do garażu też się zastanawiałem ale jednak nie (szkoda mi pomniejszać pokój). Projekt jest naprawde the best (przynajmniej dla mnie), skromny, ładny, rozmieszczenie pomieszczeń idealne (dlatego tak mało zmian, praktycznie tylko jedna przenosze kominek, a na tamtej ścianie będzie tylko TV),

Aha

Co do pytania czy jest to tani domek?

Ja mam nadzieje że tak (dlatego go wybrałem), prosta bryła, prosty dach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo się cieszę, że komuś też ten dom się podoba , ja też robię mało zmian. Jednak to przejście z domu do garażu jest mi potrzebne, ponieważ bedę miał kotłownie w garażu, bedzie to ogrzewanie na węgiel, a jak wygląda u ciebie sytuacja poddasza też zostawiasz na lepsze czasy? jeśli chcesz to mam dwa zdjęcia tego domu mogę ci je podesłać , a może ty masz jakieś fotki. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...