Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 106
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie zdecydowałem się. Na razie mam jeszcze trochę czasu, bo jestem na etapie podziału działki (ciągnie się to i ciągnie)... Co do projektu, to raz mi się wydaje, że wolałbym z poddaszem, raz że parterowy... Jak mnie coś nie kopnie, to się chyba nie zdecyduje.

 

A na razie wybieram się na wakacje, więc przez najbliższe 2 tygodnie kosztorysów żadnych nie będę obliczał :-)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Wkrótce zamieszkamy pod dachem naszego Słonecznego. Pracy przed nami jeszcze wiele, ale każdy dzień zbliża nas do celu. Życzymy powodzenia wszystkim budującym! :D

 

http://images29.fotosik.pl/82/292c0f3a3881598cm.jpg

 

 

http://images27.fotosik.pl/82/6af71b04f411c5bem.jpg

 

http://images13.fotosik.pl/90/ed75607857d82428m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnkaO ten dom jest śliczny bardzo prosze o zdjęcie wnetrza , gdziue zrobiliście schody?, poczytałam twoje posty i zobaczyłam że zrobiliście strop teriwa jaki był koszt przeprojektowania no i jakie koszty do tego stanu co teraz, jestem pod wrażeniem domu , prosze o wszelkie informacje i jak najwięcej zdjęć. Jeszcze raz gratuluje domu mój adres to [email protected]. czekam z nie cierpliwościa na odpowiedz na moje pytania i na zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich seredcznie.

My z żoną również planujemy budowę wersji "słoneczny z garażem". Zmiany, które "na dzień dobry" juz mi się nasunęły:

1. Powiększenie garażu i kotłowni, tak by obrys domu zyskał kształt prostokąta.

2. Przeniesienie kominka na ścianę kuchni.

3. Klatka schodowa, dwa warianty: kosztem WC i łazienki lub kosztem jednego z pokoików. Jest jeszcze możliwość usytuowania schodó tak jak w projekcie "Dominik", tzn. w salonie.

4. Okna połaciowe: po dwa na każdą stronę.

5. Taras nad garażem- w przyszłości ogród zimowy.

6. Dodatkowe okno w salonie: powiększone wyjście na taras.

 

pozdrawiam

ps. Bardzo zależy mi na zdjęciach wnętrza domu, jeśli ktoś takowymi dysponuje, bardzo proszę o przesłanie na maila: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ze schodami.? ja też chcę przeniesc komin, a jak z kosztami za materiał masz już wstepną wycenę? sory że tak truje ale ciekawi mnie wszystko. Jesteśmy ciekawi jak to wszystko bedzie wyglądało, mam nadzieje, że bedziemy mogli podziwać etapy twojej pracy na zdjęciach, jaki termin wyznaczyli budowlańcy na koniec prac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...