Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 106
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
Witam . Kupiłam projekt "Słoneczny z garażem " i już mam pozwolenie na budowę. Przeczytałam wszystkie wiadomości i zastanawiam sie jeszcze czy nie podnieść domu o jakieś dwa klocki bo wydaje mi sie że okna są jakoś nisko. Prosze o poradę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o zdjecia wewnatrz to nic na nich nie widac wiec nie przesylam.. nie mam obiektywu do robienia zdjec wewnatrz pomieszczen i widac tylko okna.

 

jezeli chodzi o zastrzezenia do projektu to wiezba jest jak dla mnie za slaba i zle rozlozona.. druga rzecz to za male drzwi w lazience.. co jeszcze? reszte chyba opisalem wczesniej...

 

niestety nie mam zbyt wiele czasu aby sie rozpisywac bo za dwa dni wchodzi elektryk io hydraulik a my jeszcze z projketem wnetrz w proszku...

 

Jezeli chodzi o wysokosc okien to wewnatrz jest ok.. ja w kuchni zrobilem tez na 85 ( w projekcie 90)

 

a jezeli chodzi ci o to ze z zewnatrz jest za nisko to trzeba podniesc na fundamentach a nie na scianach.. tka mysle

 

pozdor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
projekt dość tani koszt postawienia w stanie surowym wyniesie mnie około 110 tyś razem z robocizną . moje koszty są troche wyższe ponieważ mam nie równy teren , dlatego też poszło więcej bloczków betonowych, no i jeszcze okazało się ze na dzaiłce jest czarnoziem wiec fundamenty musiałam zasypywać żwirem wiec jakieś 10 tys odpada , koszt robocizny u mnie to 40 tyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...
  • 6 months później...
  • 3 months później...

Witajcie!

Szukam osób które wybudowału, budują lub zamierzaja budować domek o nazwie SŁONECZNY z pracowni MGPROJEKT.

Zamierzamy sie w najbliższym czasie budować( mówiąc najblizszy czas mam na myśli od teraz do około 3lat... wiem wiem jeszcze wiele może sie zmienić )

projekt wyszukaliśmy po wielu ale to na prawde wielu staraniach, wybrzydzaniach i ogólnie było przy tym zachody co nie miara,a bo to ten jest super ale jednak nie nos nie tak w nim jest i tak w kółko az znalazł sie nasz wspanaiłay projekcik.

teraz szukam osób które tez go znalazł :)

 

czekam na was[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
Nam bardzo podoba się ten projekt! Wybierzemy z garażem, wersja B, tzn garaż wydłużony do linii poziomów, w nim pom. gospodarcze i zmienimy je na kotłownię na drewno lub pellet. Garaż chcemy dać przy ścianie pokoju dziennego, w dziennym dodamy okno. Z pom. gospodarczego przy kuchni zrobimy pralnię i może miejsce na rekuperator. Z pokoju górnrgo, narożnego /po zewnętrznej/ robimy malą /6,8m2/garderobę, zwiększamy pokój gościnnyz 9,93m2 na 14,69m2. Bedzie pięknie! Chcemy też umieścić 2 solary, ale to skonsultujemy z przedstawicielem MG Projekt. Polecamy!! Budujący 50+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 months później...
Witam chcemy z mężem budować dom słoneczny z garażem bardzo nam się podoba czy mogłabym prosić o wysłanie zdjęć z budowy kogoś uprzejmego a może już ktoś domek wykończył to jeszcze bardziej bym była zadowolona [email protected] Edytowane przez aniaiadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Witam wszystkich!

Jestem na forum całkiem świeża, więc jeśli coś będzie nie tak to mnie poprawcie.

Mam w całkiem bliskich planach wybudować dom projektu mg projekt o milutkiej nazwie "słoneczny". Mam goracą prosbę, jeśli ktoś budował lub buduje takowy domek to proszę o informacje.czytałam, że były jakieś błędy w projektach tej firmy, więc czekam na informacje.

Pozdro

Edytowane przez alutka781
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...