Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 106
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 6 months później...

WITAM WSZYSTKICH. :)

Nam również bardzo spodobał się Słoneczny, z garażem.

Bylibyśmy bardzo wdzięczni, za zdjęcia... z budowy, zdjęcia gotowych wnętrz - jeśli ktoś już takie posiada... :)

Mój mail to: [email protected]

 

Pochwalcie się swoimi domkami i napiszcie jakie są realne koszty budowy i wykończenia. :)

 

Z góry dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buduję słonecznego w wersji z kuchnią z tyłu, ze zmienioną konstrukcją dachu, oraz nieco poprzestawianymi ściankami. W tej chwili jesteśmy na etapie wykonywania instalacji i jak tylko pogoda pozwoli będziemy tynkować.

Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia zapraszam http://www.belzik.mojabudowa.pl Są tam też przybliżone koszty budowy, myślę ze dobra ściąga dla tych co planują budowę tego właśnie domku.

Edytowane przez Belzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Serdecznie witam wszystkich budujących "Słonecznego z poddaszem". Jeżeli ktoś z Was przenosił kominek na stronę kuchni, to bardzo proszę o przesłanie zdjęć, gdyż jestem ciekawy jak to wygląda po wykonaniu, czy kominek nie zajmuje za dużo miejsca i jak rozwiązaliście sprawę zabudowy kuchni meblami. Mój e-mail [email protected], z góry dziękuję za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

Witam! Jestem zainteresowana kupnem projektu.

chcemy na poddaszu zrobić osobne mieszkanko dla rodziców proszę o rade tych którzy już wybudowali czy w ogóle prawdopodobne jest takie rozwiązanie?

Proszę także o zdjęcia w wewnątrz domu. najbardziej zależy mi na zdjęciach poddasza.

mój mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...