Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Uwaga, uwaga! Niniejszym przyznaję sobię tytuł Kretyna Roku.

 

Otóż zrobiłem w stropach milion dziur na wentylacje (przypominam - stropy żelbetowe x 2), nawet nie zapomniałem, aby w drugim zrobić dziurkę dla kanalizy (odpowietrzenie i odprowadzenie skroplin z reku).

 

Zapomniałem za to o tym, co najtrudniej jest nadrobić. O pier... rurze fi 200, która mi wystaje z podłogi!!!

 

Kur..a!!! Nie zrobiłem przepustów do GWC!!!

 

Kuć dwie dziury ponad 20cm w żelbetowych stropach o grubości 20cm? Chyba nie będę miał GWC... :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Idiota...

 

 

Depi oddałem śniadanie jak to przeczytrałem :lol: .

 

Kuj chłopie, wszystko się da :).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że się da - mam już pewną praktykę, bo przebijałem ściany fundamentowe na kanalizę. Choć to był tylko beton, a to żelbet i tak zazbrojony, że Wolfschanze to przy nim domek z dykty ;)

 

Coż - jak kto jest głupi, to będzie miał robotę na weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka rada jak będzie ciężko to warto czasami diaksem/kątówką + tarcza do betonu ponacinać swego rodzaju "średnice" tego okręgu fi 200 to ułatwi odłamywanie pierwszych warstw - a później to już idzie ---- powiercone otwory po obwodzie tak jak napisał Rapczyn też daje dużo --- ja kułem w remontowanym domu taki otwór przez ścianę fundamentową jakieś 40-50 cm :D po takiej robocie ręce same drgają od młota :D

powodzenia i nie poddawaj się !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięzka sprawa. Tematy są traktowane przez archtektów bardzo po macoszemu. Generalnei temat rzeka. Musisz sama "odrobić lekcję" - inaczej nawciskają Ci kitów. W razie co czego służę pomocą. Pisz, dzwoń, wpadnij do mnie na budowę - zaczynam w tym tygodniu, podzielę się doświadczeniami.

 

Dzięki za oferowaną pomoc. Chętnie skorzystam zwlaszcza ze nie "grozi mi rozpoczęcie w najbliższym czasie. rzeczywiście duzo czytam - ale miałam nadzieję na jakiegoś "gotowca". :-?

Pozdrawiam CIEPŁOLUBNYCH :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...