Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Najważniejszy jest parametr CS(10),CS(10)200 oznacza EPS200,analogicznie będzie przy EPS100.

 

sprwdziłem teraz i zarowno astroterm jaki arbet maja CS albo 80 czyli EPS80 - mało... albo CS 150 - eps 150 czyli duzo... - nie wiem czy jest sens dopłacac do takiej wytzymałosci. CS (10) 100 jest wystarczajace - anie moge takiego odszukac

 

Az mi sie nie chce wierzyc ze dajecie na grunt przy grubosci 20 - 30cm - styropian parkingowy - a tylko ten spełnia wymog cs(10) 100 , który kosztuje ponad 200 pln m3

Edytowane przez wibart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ty juz dawałes perlit? bedziesz kładł? - jestem z okolicy i chetnie bym podpatrzył

 

jak wypada cenowo przy styro 20cm?

czy posadzka nie bedzie mniej stabilna niz na styro - chce kleic drewno.

 

miałem dawać perlit ale będę dawał najprawdopodobniej pur. Ale jakbyś chciał zerknąć to zapraszam oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale przypomina mi się Liwko ze swoim kolektorem poziomym za 1tys.zł...;)

 

No nic, ta dyskusja do niczego nie prowadzi, bo porownujemy kable kupione za cene osiagalna dla kazdego do wyceny podlogowki osiagalnej tylko dla Arturo. Jak juz ktos wybierze system to niech sie potem pochwali ile ta podlogowka go wyniosla.

 

A Ty Arturo z tego co pamietam i tak poszedles w PC za znacznie wieksze pieniadze, wiec ten Twoj tani system CO nigdy chyba nie ujzy swiatla dziennego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że ktoś zużywa 65 litrów na 3 osobową rodzinę. Wtedy CWU go nie dotyczy:P

 

A, to fakt :)

 

Żarty, żartami, ale często się o tym zapomina. A w domu energooszczędnym porównując z CO to jednak spory wydatek. Arturo podszedł do tego kompleksowo i będzie miał dwie pieczenie przy jednym ogniu, a właściwie trzy-chłód latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mieszam. U mnie zimna woda jest używana tylko po przegrzewaniu legionelli;)

 

ale jak wypuszczasz ciepłą ze zbiornika to zimna napływająca jaka ma temperaturę ?

u mnie ma ok.22* i jest jeszcze przepuszczana przez wymiennik od kanalizy...

efekt jest taki że wodomierz od zimnej zap... jak mały samochodzik a ten od ciepłej ledwo sie kręci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...