Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Prawda jest taka że podająć gaz jako jedyne źródło ciepła - od świeta kominek jak to u mnie wylaga jest miarodajny dla innych.

W przypadku zastosowania kilku źródeł nie jest to juz dla nikogo adekwatne nawet podajac iż palisz w kominku od 16-20 codziennie

 

Jeszcze delikatnie Cię spytam.........co rozumiesz pod pojęciem "od święta" i pod pojęciem "zastosowania kilku źródeL ".bo jak widać(a o to walczysz) będzie to kluczowe w ocenie forowicza ,który czeka na taką informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale czy ty nie zrozumiesz wreszcie że to nie jest odniesienie dla innych?!??!

To tak jakby ktos ogrzewał dom PCI a wodę paradoksalnie gazem i pisał - zużyłem 0,7 m3 gazu NO PARANOJA

 

Ok.To według ciebie by wynik zużycia gazy był miarodajny trzeba tylko zużywać gaz,,,,,, bez podpierania się zbędnymi źródłami pozyskiwania energii???Określ się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.To według ciebie by wynik zużycia gazy był miarodajny trzeba tylko zużywać gaz,,,,,, bez podpierania się zbędnymi źródłami pozyskiwania energii???Określ się.

 

No oczywiście ,że tak. A jaką miarą jest dla mnie to ,że palisz w kominku z płaszczem i zużywasz 3,87 m3 gazu ?

Żadną, bo ja palę non stop gazem i o to w tym wątku chodzi.

 

Przyglądam się tej dyskusji i kolego nie wiem czy ty udajesz tępego czy jesteś tępy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście ,że tak. A jaką miarą jest dla mnie to ,że palisz w kominku z płaszczem i zużywasz 3,87 m3 gazu ?

Żadną, bo ja palę non stop gazem i o to w tym wątku chodzi.

 

Przyglądam się tej dyskusji i kolego nie wiem czy ty udajesz tępego czy jesteś tępy ?

 

Lubie te klimaty.................Napisze ci ,że zużyłem 4m3 gazu na dobę.Bez grzania CO to jesteś tak tępy ,że tego nie rozumiesz?Mam wymontować kominek ???Czytasz wyżej ,że nie grzeje domu od poniedziałku do piątku???Czytasz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie te klimaty.................Napisze ci ,że zużyłem 4m3 gazu na dobę.Bez grzania CO to jesteś tak tępy ,że tego nie rozumiesz?Mam wymontować kominek ???Czytasz wyżej ,że nie grzeje domu od poniedziałku do piątku???Czytasz???

 

No widzę ,że lubisz te klimaty. Co z tego ,że nie grzejesz jak wypalasz 6 koszy drzewa i temp. podnosisz do 25 C a potem czekasz do 19C.

 

A Ty czytasz ,że ludzie tu dzielą się informacjami ile spalają tylko gazu , bez palenia kominkiem ? Czytasz ?

 

Grzej przez tydzień równomiernie gazem , tylko gazem, utrzymuj temp. 21C i podaj spalanie, a nie chwalisz się wypalonymi koszami i kominkiem.

 

Ps. Moje spalanie w ostatnie dni było na poziomie 10,5 m3 gazu, tylko gazu!!!!!!

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę ,że lubisz te klimaty. Co z tego ,że nie grzejesz jak wypalasz 6 koszy drzewa i temp. podnosisz do 25 C a potem czekasz do 19C.

 

A Ty czytasz ,że ludzie tu dzielą się informacjami ile spalają tylko gazu , bez palenia kominkiem ? Czytasz ?

 

Grzej przez tydzień równomiernie gazem , tylko gazem, utrzymuj temp. 21C i podaj spalanie, a nie chwalisz się wypalonymi koszami i kominkiem.

 

Ps. Moje spalanie w ostatnie dni było na poziomie 10,5 m3 gazu, tylko gazu!!!!!!

 

Pozdrawiam,

 

Wiesz co w związku z tym ,że się nie rozumiemy ..przepraszam wszystkich ...........i żeby nie być gołosłownym ,nie będę palił w kominku.Przez tydzień będę spisywał zużycie gazu.

Grzej przez tydzień równomiernie gazem , tylko gazem, utrzymuj temp. 21C i podaj spalanie, a nie chwalisz się wypalonymi koszami i kominkiem.

 

Czy temp.19,5 stC wchodzi także w rachubę ....bo my trochę tacy mniej ciepłolubni???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niktespcjalny , już Cię poprosze - znajdz sobie inny temat gdize będziesz wqrw... ludzi

Ktos kogo interesuje zużycie tylko gazu czytając temat musi tracic czas na czytanie twoich FARMAZONÓW nic nie wnoszących do tematu DARUJ SOBIE BŁAGAM

 

tobie podziękuje boś bardzo bezczelny i napastliwy i jak to ty mówisz powiem po twojemu ....bujaj się

 

acha .....dla ciebie eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzej przez tydzień równomiernie gazem , tylko gazem, utrzymuj temp. 21C i podaj spalanie, a nie chwalisz się wypalonymi koszami i kominkiem.

 

Popieram Adama. Niktspecjalny, zrób taki eksperyment przez tydzień, grzej samym gazem. Jestem bardzo ciekawy ile gazu ci pójdzie. Gdzieś wcześniej pisałeś (nie chce mi się dokładnie szukać i przegrzebywać przez cały wątek), ile czasu ci się wychładza dom z tych 25-26 st.C do 19,5. Z tego co pamiętam, to długo to dosyć trwało, więc sądzę, że dom masz porządnie zaizolowany. Tym bardziej chętnie dowiem się ile gazu (i tylko gazu) ci pójdzie na dobę. Wtedy będę mógł to porównać z moimi wynikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież czytasz "czasami " co piszę.Gdy napisałem ...patrz"EKSPERYMENT",To nikt w to nie chciał uwierzyć....Właśnie tacy jak miedzy innymi ty.Czyli.W piątek palę w KZPŁW.Nagrzewam chałupę do np.25stC.Od poniedziałku do piątku nie włączam PG(opcja tylko ewentualne grzanie CWU)ewentualne.Potem czekam aż spadnie w domu temp.do 19,5stC...... to ja źle robię??? .Pisząc........... ,że zużycie gazu w związku z tym jest kłamstwem a ja mam rzeczywiście około 4m3 ..też jest źle???To jak "ELYTA" chce by to opisać.???

 

Wiyam

Napisz lepiej odrazu, że ogólnie nie ogrzewasz domu gazem, pozatym tylko pozazdrościć przez 5 dni spadek temp o 5,5 stopnia, jak Ty to robisz?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Adama. Niktspecjalny, zrób taki eksperyment przez tydzień, grzej samym gazem. Jestem bardzo ciekawy ile gazu ci pójdzie. Gdzieś wcześniej pisałeś (nie chce mi się dokładnie szukać i przegrzebywać przez cały wątek), ile czasu ci się wychładza dom z tych 25-26 st.C do 19,5. Z tego co pamiętam, to długo to dosyć trwało, więc sądzę, że dom masz porządnie zaizolowany. Tym bardziej chętnie dowiem się ile gazu (i tylko gazu) ci pójdzie na dobę. Wtedy będę mógł to porównać z moimi wynikami.

 

Jak miło posłuchać miłych i konkretnych ludzi.Obiecuje ,że po tygodniu wpiszę całkowite zużycie gazu bez podpierania się innymi źródłami pozyskiwania ciepła tylko CWU i CO.

Zwróć uwagę ,że aura mi też sprzyja bo na zewn.+2stC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło posłuchać miłych i konkretnych ludzi.Obiecuje ,że po tygodniu wpiszę całkowite zużycie gazu bez podpierania się innymi źródłami pozyskiwania ciepła tylko CWU i CO.

Zwróć uwagę ,że aura mi też sprzyja bo na zewn.+2stC.

 

Nam też sprzyja. ;) Będę miał niższe zużycie tak jak Ty inni na tym forum ale nadal będzie to porównanie do Twojego tylko w "cieplejszych" warunkach.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam też sprzyja. ;) Będę miał niższe zużycie tak jak Ty inni na tym forum ale nadal będzie to porównanie do Twojego tylko w "cieplejszych" warunkach.:)

 

Temp.zew +2stC.Wewn.20,0stC.Dom się wychładza.Licznik zużycia t/j 4881,57.Można sprawdzić albo zadzwonić do ZG.Skoro jestem na tapeci ....życzą sobie państwo spisywanie dobowe czy . całość po całym tygodniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...