Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam pytanie w jakich cenach jest dobrze kupić wełnę mineralną na ocieplenie poddasza ostatnia propozycja jaka znaleźliśmy to 16 zł za 15 cm - metrową grubość czy to cena dobra czy szukać dalej aha i jeszcze jedno pytanie nie znam się bardzo na rodzajach a jest ich kilka który najlepiej wybrać. Rozglądamy się także za membraną dachową różnie różne osoby doradzają czy coś na ten temat też moglibyśmy się dowiedzieć, ponoć z netu idzie dość tanio ją kupić.

 

Hurtownie znam od ok 10 lat.

http://www.allegro.pl/item613613918_welna_szklana_uni_mata_gr_150mm_isover_promocja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Wszystkich

Walcze z budowa na zamysłowie (obecnie zakopuje fundamenty czy jak sie to zwie) i dajcie jesli mozecie jakies namiary na tani pasek z dowozem oczywiscie i moze na najtansza firme ktora robi przylacza wody jesli znacie. Pozdrawiam i niech was sily i checi nie opouszczaja

 

Popytaj tutaj - 668 146 638, transport czteroosiówką.

 

Zobacz tez to - http://www.allegro.pl/item609328839_piasek_zwir_kruszywa.html

 

Najtaniej to wiadomo od sąsiada za miedzą który akurat wykop robi, ale to prawie jak wygrana na loterii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc już kiedyś obiecywałam, ze jak się wprowadze to zrobimy nasiadówę w fajnym gronie - co prawda ja nie z Rybnika ale ludzie z tego wątku są mi niezmiernie bliscy, więc wychodze z propozycją coby się w moich skromnych progach spotkać jak za starych czasów u Edzi .... co wy na to? :D

wiem, ze Edzia bedzie , z piejarem się Edzia skontaktuje ...czekamy na pozostałych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc już kiedyś obiecywałam, ze jak się wprowadze to zrobimy nasiadówę w fajnym gronie - co prawda ja nie z Rybnika ale ludzie z tego wątku są mi niezmiernie bliscy, więc wychodze z propozycją coby się w moich skromnych progach spotkać jak za starych czasów u Edzi .... co wy na to? :D

wiem, ze Edzia bedzie , z piejarem się Edzia skontaktuje ...czekamy na pozostałych :D

 

Jestem ...za :D

Pozostali dostali cynk na priv.

Piejara biorę na siebie.

Najważniejsze to selimma zmotywować 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Interesuje mnie ile Państwo płacili za koszta robocizny. Chodzi mi o przybliżone ceny np. za wymurowanie piwnicy/parteru/piętra, wykopanie fundamebtów, wykonanie zbrojenia, dachu itp. Pozdrawiam..

 

Witam! Ja jestem umówiony z murarzami na 9 tys. poziom zero(bez piwnic), i po 12 tys. za każdy poziom. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Interesuje mnie ile Państwo płacili za koszta robocizny. Chodzi mi o przybliżone ceny np. za wymurowanie piwnicy/parteru/piętra, wykopanie fundamebtów, wykonanie zbrojenia, dachu itp. Pozdrawiam..

 

moje ceny z roku 2007/2008:

- 4tys kondygnacja

- 4tys strop

W sumie calosc (piwnice, parter, poddasze) 20tys bez dachu. W tym bylo wszystko po drodze, a wiec kominy z cegly, schody betonowe itp. Ekipa rozpoczynala prace od murowania piwnicy - lawy fundamentowe wykonalem we wlasnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...