Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

akwarysta - chcesz sie tez nauczyc grac w szkata???

 

sebo8877

jakieś pojecie już mo, wie, że trza być cicho jak chopy grajom :lol:

 

W kartach szczęscia nie mam, a nie lubię notorycznie przegrywać :wink:

 

W zasadzie to mogę Wam chłopy piwo nosić :lol:

 

Podzelone momy - czekomy na browar - jo poprosza Pilsner Urquel...

 

Co do cen wody i kanalizy - wg mnie warto inwestowac w studnie i Posie - tam tylko gdzie się da.

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akwarysta - chcesz sie tez nauczyc grac w szkata???

 

sebo8877

jakieś pojecie już mo, wie, że trza być cicho jak chopy grajom :lol:

 

W kartach szczęscia nie mam, a nie lubię notorycznie przegrywać :wink:

 

W zasadzie to mogę Wam chłopy piwo nosić :lol:

naprowda sie nadowosz 8) .....wiesz, że trzeba być cicho i że trzeba piwo donosić :D

a do ogrywanio to bydzie....piejar 8) :lol:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska..... macie jekieś namiary na hurtownie albo składy które mają na stanie beton komórkowy?....wiem, że to pytanie z kosmosu przy tym terminie :D ..... ale kto pyta nie błądzi. Albo w ogóle namiary na hurtownie w okolicy w których się zaopatrywaliście......podzwonię se to sie dowiem,.

A tak w ogóle to mam juz pierwszą transzę na koncie i nie wiem w co mam ręce wsadzić :o .

Pozdrawiam, Smoczyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tu gadu gadu...a tam, za oknem śnieg zap.....

15 kwietnia mam zamiar zacząć budowę ale jak tak dalej pójdzie to teren nie zdąży nam wyschnąc i kopara nie wjedzie :cry:

a tak w ogóle to już sroda, byle do piątku :D

pozdrawiam, Smoczyca

 

 

no makabra!!!

ja miałem zalewać we wotrek rano: wstaje sobie o 4 rano a tu śNIEG!!! MASAKRA.

 

Ale już sytacja opanowana. na szczęscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!!

 

PILNIE NA PONIEDZALEK POSZUKUJE KOPARKI : sama koparka nie wystarczy. Potrzebny też operator :):) Taki który troche umie jeździć. Jeżle iktoś z was miał jakiegoś rozsądnego to proszę o namiar.

 

 

Proponuję usługi koparko - ładowarką mojego ojca.

 

tel. 508 565 171

 

sprzęt - Ostrówek

 

lokalizacja - Leszczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jastrzębianie i okolice PILNIE POTRZEBNY Inspektor Nadzoru Budowlanego - bo mój wypadł nagle z powodów losowych :cry: Dajcie proszę jakieś namiary na priv - chętnie z orientacyjną ceną 8) . Z góry dziękuję

Poszło na priv

Dopisuję się do namiarów na kuchnię. Jak sobie pomyślę, ile ona będzie kosztować to aż mnie skręca :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuchnie:

myślę że moge to podać na forum ogólnym bo jest na necie ogólnodostępny ten namiar:

link:

http://firmy.pkt.pl/firma/kutek_andrzej__inz__wyrob_i_sprzedaz_mebli_a3R5MDdfMzI5MDJfTWVibGUgLSBwcm9kdWtjamEsIHNwcnplZGG/X19hZHMx.html

Wyrób i sprzedaż mebli

tel/fax. 0 32 427 00 30

44-230 Czerwionka - Leszczyny, Szyb Zachodni 24

 

ponoć ceny rozsądne, ale nie mogę oczywiście tego gwarantować- nie moja firma , mam tylko stamtąd meble które są dosyć przyzwoite przy znośnej cenie. :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się do namiarów na kuchnię. Jak sobie pomyślę, ile ona będzie kosztować to aż mnie skręca :evil:

mnie wlasnie skrecilo jak niby tani stolarz wycenil mi kuchnie :evil:

 

 

Niestety ta uwaga dotyczy wszyskich usług związanych z budową i remontem : istny szał w stylu : "chcesz Pan beton? wpadnij Pan za tydzień i sie zapisz na listę kolejkową. Dachówka? Na kiedy? na kwiecień? No da sie ale na kwiecien 2008 " :)

- nie wiem czy to śmieszne czy raczej płakac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się do namiarów na kuchnię. Jak sobie pomyślę, ile ona będzie kosztować to aż mnie skręca :evil:

mnie wlasnie skrecilo jak niby tani stolarz wycenil mi kuchnie :evil:

 

 

Niestety ta uwaga dotyczy wszyskich usług związanych z budową i remontem : istny szał w stylu : "chcesz Pan beton? wpadnij Pan za tydzień i sie zapisz na listę kolejkową. Dachówka? Na kiedy? na kwiecień? No da sie ale na kwiecien 2008 " :)

- nie wiem czy to śmieszne czy raczej płakac.

No wiec ja wciaz mysle o tym jakie szczescie ze jednak rozpoczelismy we wrzesniu nasza budowe i gonilismy nasza firme, ktora chciala czesc zostawic na wiosne bo umowe spisalismy do 15 maja 2007. Mysle ze sami sa z tego zadowoleni, umowa byla spiasana na material i ewentualne zmiany cen nas nie interesowały. Tak wiec niezle by teraz polyneli na naszej budowie.

A jesli chodzi o stolarza to okazuje sie ze ludzie z Warszawy przyjezdzaja po kuchnie do tutejszych stolarzy i chyba sie niektorym pomerdalo cos w łepetynkach :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...